maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessi1994 jak dajesz takie coś to już musiałbyś do nas USA chyba doliczyć
1
@Emhyr ni to kreator ni to do odbioru gra wysoko i tyle go widzę
3
To chyba dla nas najlepszy wynik 1-1
1
@cchesterr43 mosz jak chciałeś
0
@Kim Kallstrom uważasz że ataki teraz na cywili i strzelanie gdzie się da to plan? Oni liczą że takimi atakami Ukraińcy będą odpuszczać bo nie mogą posunąć się dalej. Ukraińcy dostali trochę sprzętu plus wywiad i ciężko maja Ruscy. Chiny to by na pewno chciały żeby Ruscy wszystkich atakowały bo sam i by sobie Tajwan zaatakowali
0
@Pogba a kessie jeszcze gorszy;)
2
@Kim Kallstrom czym ta Rosja ma straszyć Europę? Starymi rupciami jedynie czym mogą grozić rakietami dalekiego zasięgu. W tym momencie dostali by lanie oczywiście duże straty by były ale nie mają najmniejszych szans ;)
0
Utd ma póki co katastrofę. Punkt mniej maja od Arsnalu i dodatkowo Arsenal ma aż 3 mecze dodatkowo do rozegrania czyli strata mogłaby być aż 10 punktów
0
@trolownik karny dla ajaxu
7
Ewidentny faul przed polem karnym a sędzia ślepy
0
Nawet Arteta przy golu miał udział
0
Ale akcja Arsnalu we 2 poklepali
0
@Joe_Pesci no Panie nikt nie wiedział że nakładane sankcje na Rosję u nas się nie odbiją. To sobie zobacz po jak śmieszniej cenie kupuje shell paliwo myślisz że oni tak będą wszystko w górę podnosić i wszyscy będą kupować ;)
1
@Joe_Pesci to dobrze putin odbuduje gospodarkę i cała rosje dzięki tej przenicy ;) ja akurat będę wiedział dużo wcześniej o podwyżkach ponieważ tygodniowo sprzedaje tira mąki dalachowskiej gdzie już jest od ponad roku problem bo maka przychodzi świeza nie odlezana. Problem już jest od jakiegoś czasu teraz może być tylko gorzej.
0
@Joe_Pesci a zboże to nie drożeje już od ponad roku ;) maka podrożały 100 % jakieś 10-12 miesięcy temu...
0
@Kgorecki2500 ja jestem takiego zdania właściwie wiele osób że Rosja nie będzie atakować nikogo oprócz Ukrainy. Są słabi i ta wojna to pokazuje. Gdyby jednak tak się stało to Rosja została by rozgromoniona, tylko pytanie jakby to wszystko wyglądało.
0
@endriuuu2 wiem qiem jak bylem na pokazach jeszcze przed pandemia to dzieci płakały bo był taki huk ;)
0
@Przemek2323 jak była zamknięta droga z Częstochowy do Łodzi to jeździłem prawie codziennie do Rzgowa przez Buczek gdzie jest baza wojskową lotnictwa, można było się zatrzymać przy pasie i oglądać jak chłopaki latają nad głowami z dźwiękiem dudniacym w uszach ;) Mistrzostwo
1
@DarkShen Ja Tam liczę na jak najwięcej Francuzów w Realu ;) fajnie jakby pogbe ściągneli ;) takich graczy potrzeba
1
@zaiks ostatnie 3 mecze z Nicea 2 porażki i remis ;) mbappe też chyba grał w tych meczach
1
Coś mi się zdaje że Real może awansować dalej dzięki temu że Neymar będzie grał od pierwszej minuty. To jak głupie on decyzje podejmuje i straty mogą dac dużo kontr Realowi.
0
@El dominatore przecież sam sobie odpowiedziałeś. Messi gra jakoś środkowy pomocnik możesz sobie sobie sprawdzić mapkę więc statystyki goli asyst ma bardzo dobre do ilości minut ;) A dzięki takiej pozycji jest to dobre ustawienie pod Ms tym bardziej że stracił na szybkości i już nie zobaczy się jego rajdów ;)
0
@Bobo25 już pisałem wcześniej że są bez formy od kilkunastu spotkań lepsza drużyna i po dupie a od Atletico 4 dostali
4
@El dominatore czyli odpowiedziałeś sobie na głupie pytanie ;) ważne że umiesz przyznać się do błędu ;)
0
@szkutnik91 @Jacu327 zobacz sobie w jakiej sociedad jest formie z ogórkami wygrywają ale Atletic lanie 4 dostali, Lipsk lanie. Kilkanaście ostatnich meczy słabych maja, forme od dluzszego czasu stracili
2
@El dominatore strzlecka czy jako asystent ? Czy z gry czy w obronie ? Bo ciężko mi powiedzieć o co dokładnie piszesz
0
@FCBparasiempre ja też i West Ham oprócz kontr
ataków często nie potrafili wymienić 3 podań. Słaby mecz.
3
West Ham co frajerzy 3 mega setki i nawet w bramkę trafić nie potrafili ;) niczym Ferrana z Napoli
0
Juventus już raczej na luzie w top4 przy tak dramatycznej formie Atalanty
5
@Kusco15 z jakiego dnia ta wypowiedź? Przed czy po w czasie wojny ? Bo może chodziło przed wojną o większe zapotrzebowanie na towar więc czym tu się dziwić?