maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeby teraz tylko nie zaspac początku i jeszcze żółte kartki są, muszą uważać
0
@adambądkowski93 jak Gutkowski przestanie sabotowac mecze Rakowa to na nich stawiam
1
@MarioVeB! Zjedz sobie na dol i zobacz podczas wyścigu komentarze na temat Hamiltona. A później po defetkach może zrozumiesz, tutaj nie ma prowokacji tylko czysta prawda. Czekam jeszcze jak Hamilotn wygra wyścig i Enocre nagle się obudzi z Goatem co 2 komentarz ;)
1
@MarioVeB! Oooo jakiś fan Hamiltona usunął mój wpis ;) widać że człowiek ma rację ,)
0
@Kapitan hawk zobacz sobie mekston zielone ;)
4
@DaPidejpi bo są płaczkami cały wyścig cicho siedzieli aż tu nagle jak wyskoczyli to łapać się ich nie dało. Takie cwaniaki ;)
0
@Kapitan hawk tam co najmniej 9 osób nie zrozumiało.
1
Komentarz usunięty
0
@Kapitan hawk jak to była ironia to bardzo słaba wręcz nie zrozumiała...
0
@Chaoss ja oglądam wszystkie wyścigi i znaj jednego który jest w czepku urodzony. Nawet dzisiaj to wyszło, nikomu nie kibicuje ale.lubie dobre wyścigi
11
Teraz można zobaczyć kibiców Hamiltona powychodzili z nory a cały wyścig cicho siedzieli ;) są plusy bo 3 zespoły powinny walczyć o tytuł ;)
5
Komentarz usunięty
2
@Kapitan hawk raczej samochód mu się popsuł gdzie tu psycha? Logika jak u 14 latka
0
Ale ten Verstapen ma pecha
0
Ładny gol Laporte, póki co City gra padake
0
@mekston no zatakowal ale Perez
3
@ArterkHD mi bardziej smakowal kurczakoburger
2
Jak dobrze pójdzie to Ajax w tej potężnej lidze jeszcze 3 miejsce zajmie ;)
1
@BombowiecKrawczyk dla mnie jest największą legendą Barclony. I uwielbiam go oglądać nawet jak gra słabo to robi różnicę. W ostatnim meczu nie strzelil gol ale przy każdej akcji miał największy udzial i dlatego to uwielbiam dla mnie nie musi strzelać goli. Lubię oglądać City bo grają super piłkę ;) lubię piękny futboool ;)
0
@Dundersztyc trzba jeszcze go wygrać. Messi z sama representacja był chyba 4.razy w finale ;)
0
@Joe_Pesci są osoby co twierdzą że jest dobrym trenerem bo kiedyś był w jakimś finale.
0
Może Pochetino dobry trener ale tylko mu brakuje trofeów przegra jeszcze ligę ;) raczej to nie możliwe ale z jego możliwościami przegrywa wszystko jest możliwe ;)
2
@FC1899Barca ciekawe czy Ronaldo wybiorą do 11 Juventusu bo podobne osiągnięcia ;)
0
@Kengo jeszcze eksperci twierdzą że Atletico ma szansę przejść City. Kurczę aż jadę postawić 200 zł ba City i Liverpool Bayern i coś jeszcze dorzuce.
0
@BombowiecKrawczyk dla mnie dramat, w Milanie to pięknie wygląda Thoe kozak na pozycję Alby
0
Oglądam tego Kessiego i co można napisać udziału w rozgrywanie nie bierze, podaje do najbliższego. Odbiory jak na lekarstwo, ustawianie się na boisku też do najlepszych nie należy. Z chęcią posłucham opini kogoś innego.
0
@Ghotti ja to mam szczęście że 5 lat temu się wybudowalem bo 200 spokojnie więcej bym wydał... powinien się mniej więcej dowiedzieć bo niedaleko są te same projekty więc będę miał rozeznanie jaka różnica.
0
@Emhyr najważniejsze że Neymar nie dostał żadnych prowizji ;)
1
@Encore dzisiaj żadnego postu o Hamiltonie ? Zapomniałeś że Twój ulubieniec jeździł?
3
Jutro zapowiada się w końcu ciekawy wyścig gdzie kilku zawodnika będzie blisko siebie. Jeden użytkownik strony zaginął jak Hamilton nagle przestał być Goat ;)