0

Żeby teraz tylko nie zaspac początku i jeszcze żółte kartki są, muszą uważać

0

@adambądkowski93 jak Gutkowski przestanie sabotowac mecze Rakowa to na nich stawiam

1

@MarioVeB! Zjedz sobie na dol i zobacz podczas wyścigu komentarze na temat Hamiltona. A później po defetkach może zrozumiesz, tutaj nie ma prowokacji tylko czysta prawda. Czekam jeszcze jak Hamilotn wygra wyścig i Enocre nagle się obudzi z Goatem co 2 komentarz ;)

1

@MarioVeB! Oooo jakiś fan Hamiltona usunął mój wpis ;) widać że człowiek ma rację ,)

0

@Kapitan hawk zobacz sobie mekston zielone ;)

4

@DaPidejpi bo są płaczkami cały wyścig cicho siedzieli aż tu nagle jak wyskoczyli to łapać się ich nie dało. Takie cwaniaki ;)

0

@Kapitan hawk tam co najmniej 9 osób nie zrozumiało.

1

Komentarz usunięty

0

@Kapitan hawk jak to była ironia to bardzo słaba wręcz nie zrozumiała...

0

@Chaoss ja oglądam wszystkie wyścigi i znaj jednego który jest w czepku urodzony. Nawet dzisiaj to wyszło, nikomu nie kibicuje ale.lubie dobre wyścigi

11

Teraz można zobaczyć kibiców Hamiltona powychodzili z nory a cały wyścig cicho siedzieli ;) są plusy bo 3 zespoły powinny walczyć o tytuł ;)

5

Komentarz usunięty

2

@Kapitan hawk raczej samochód mu się popsuł gdzie tu psycha? Logika jak u 14 latka

0

Ale ten Verstapen ma pecha

0

Ładny gol Laporte, póki co City gra padake

0

@mekston no zatakowal ale Perez

3

@ArterkHD mi bardziej smakowal kurczakoburger

2

Jak dobrze pójdzie to Ajax w tej potężnej lidze jeszcze 3 miejsce zajmie ;)

1

@BombowiecKrawczyk dla mnie jest największą legendą Barclony. I uwielbiam go oglądać nawet jak gra słabo to robi różnicę. W ostatnim meczu nie strzelil gol ale przy każdej akcji miał największy udzial i dlatego to uwielbiam dla mnie nie musi strzelać goli. Lubię oglądać City bo grają super piłkę ;) lubię piękny futboool ;)

0

@Dundersztyc trzba jeszcze go wygrać. Messi z sama representacja był chyba 4.razy w finale ;)

0

@Joe_Pesci są osoby co twierdzą że jest dobrym trenerem bo kiedyś był w jakimś finale.

0

Może Pochetino dobry trener ale tylko mu brakuje trofeów przegra jeszcze ligę ;) raczej to nie możliwe ale z jego możliwościami przegrywa wszystko jest możliwe ;)

2

@FC1899Barca ciekawe czy Ronaldo wybiorą do 11 Juventusu bo podobne osiągnięcia ;)

0

@Kengo jeszcze eksperci twierdzą że Atletico ma szansę przejść City. Kurczę aż jadę postawić 200 zł ba City i Liverpool Bayern i coś jeszcze dorzuce.

0

@BombowiecKrawczyk dla mnie dramat, w Milanie to pięknie wygląda Thoe kozak na pozycję Alby

0

Oglądam tego Kessiego i co można napisać udziału w rozgrywanie nie bierze, podaje do najbliższego. Odbiory jak na lekarstwo, ustawianie się na boisku też do najlepszych nie należy. Z chęcią posłucham opini kogoś innego.

0

@Ghotti ja to mam szczęście że 5 lat temu się wybudowalem bo 200 spokojnie więcej bym wydał... powinien się mniej więcej dowiedzieć bo niedaleko są te same projekty więc będę miał rozeznanie jaka różnica.

0

@Emhyr najważniejsze że Neymar nie dostał żadnych prowizji ;)

1

@Encore dzisiaj żadnego postu o Hamiltonie ? Zapomniałeś że Twój ulubieniec jeździł?

3

Jutro zapowiada się w końcu ciekawy wyścig gdzie kilku zawodnika będzie blisko siebie. Jeden użytkownik strony zaginął jak Hamilton nagle przestał być Goat ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?