0

@maroon inflacja jest liczona na podstawie produktów codziennego użytku które muszą występować w życiu codziennym. Reszta inflacji o której mówimy to inwestycje zazwyczaj, bo budowa remont itp to inwestycje więc do życia codziennego Kowalskiego nie wliczają. Dlatego masz podane 11 % a realna jest 14-16 może więcej ciężko to obkicxgc

0

@maroon to tutaj z tych produktów którego nie używasz? Podaj cenę zamiennika i wejdź na inflację nizsza niż 14-16 % bo tyle jest realnie

0

@mindbender84 hahah teraz ludzie są głupi i ciemni jak kiedyś tylko bardziej nowocześni. Jak w naszym kraju mogą być mądrzy ludzie jak PiS 35 % Rydzyk Jest Święty. Jakiś komunikat w mediach paliwo wykupione papieru na półkach nie ma... właśnie musisz sie ogarnąć bo mało wiesz

3

@Przemek2323 nie zmiecie bo to będzie koło. Drogo to dopłaty rządowe jeszcze drożej to kolejne dopłaty rządowe i tak będzie się kręcić aż już kasy nie będzie nic a nic. Do sierpnia powinny być rekordowe ceny i może bezrobocie zacząć rosnąć wtedy zobaczymy

0

@Faun trochę spadnie, budowlanka stanie materiały w dół do tego spozywka cukier maka olej pójdzie w dół bo ceny w hurcie są kosmiczne więc spaść spadnie ale tylko trochę. Tak jak piszesz będzie wysoką inflacja przez zapomogi poki tutaj czegoś nie zmienia będzie rosnąć tym bardziej że u nas nie ma inwestycji.

0

W pierwszym meczu środek przegrany. Mecz na u siebie srodek przegrany. Ja tam jesteś cały czas zdania że Gavi to jest fajny piłkarz na 2 połowę. Albo powinien grać zamiast Ferrana nie obaj razem

0

@Persyfl nakręcili inflację pandemia i wojna ja podkrecily a teraz znowu ja będą podrkecac. Na następny rok inflacja jeżeli spadnie to tylko do 7-10 % maksymalnie czyli dużo za dużo poprzez podruk.

1

@karci0 z tego co oglądam City on jest dobry na zmianę na podmeczonego rywala i musi grać bliżej prawej stronie a Guardiola daje go na lewą gdzie chlop nie istnieje. Ja tam jestem laikiem ale golym okiem to widać

0

@Wojcio zobacz sobie na spokojnie powtórkę i widać celowość, Var chyba też widział to samo co ja bo dal bezpośrednia czerwona

0

@LaRoja na prawdę tylu tutaj ludzi slepych. Atak po wslizgu bez piłki, bezpośrednia czerwień... Ja się nie myliłem i var też nie

1

@The Game 10 bezpośrednia za atak bez piłki

1

@Wojcio zobacz na powyroek jak po wslizgu kopie go niby przypadkowo

0

@IronSanHybrid zaraz po ślizgu widać jak bez piłki kopie chłopok i po co

0

Jednak dobrze widziałem że z premedytacją trafił Fodena

0

Foden dzisiaj to jakby pierwszy raz w piłkę grał, za każdym razem wyjaśniany jak dziecko.

2

Gdzie chłopaki którzy przed chwilą pisali o taktyce Villareal W porównaniu do Atletico. Pochowali się do szafy chyba

0

@jedrek7000 kurczę a to nie Villareal ma dobry wynik? Oglądał pierwszy mecz? Tutaj wchodzi taktyka, no ja tam widzę ogromną różnicę z meczu Atletico no ale widać większość to jakieś jedno poziomowce

0

@szoch6 @Gappeq dokładnie pasowało by z niego zrezygnować. Czyli chleba jeść nie będziemy oraz pączków i innych ciast i ciasteczek, Lody polskie. Miesięcznie sprzedajemy 50 ton cukru pod piekarnie i lodziarnie cukiernie. Pewnie zrezygnujemy bo on występuje tylko w herbacie...

0

Pany Cukier po świętach w hurcie 4.32 brutto. Cena jest piękna a będzie jeszcze wyższa...

0

@Kwiatek67 @TSWKRK uwielbiam ludzi którzy wierzą w to co napiszą dziennikarze. Tam każda wiadomość to plotka jak jeden trafi to później jest jako pewniak. Chłopy se coś wymyślaja a wy już to bierzecie za pewnik. Ja się sugeruje intuicja gdzie Neymar to jest jego przyjaciel do tego z Francji jest dużo bliżej do Barclony gdzie jest jego cale Zycie.

0

@MesQueUnClub96 oni przejęli Anglieska Ligę więc teraz mają co najlepsze.

0

@Ronaldinho10zMadrytu a czemu Liverpool jest a City nie ma taki sam wynik był...

0

@ranger3120 matematyka ciężka sprawa widać nie tylko u Ciebie plus tych 5 plusow. Edukacja edukacja później wypowiedzi q Internecie bo człowiek z siębie głupka robi...

2

Najważniejsze że Minqueza na ławce a gość takich baboli nie robi

0

@darek60 Grizman to bardziej do drugiego Menchestru ;)

1

@Kwiatek67 moim zdaniem Kane wpasowalby się im idealnie, wręcz perfekcyjnie dlatego liczę że nie awansuja do Lm i tam przejdzie, kolejny sezon mógłby być konkretny bo lubię oglądać jak gra City tylko te sytuację które marnują.

0

@TSWKRK w Aston Villi chłopku on trochę inny poziom prezentował. Messi na 100% wolał iść grać do Neymara niż Guardioli.

6

Gdyby City udało się kupić Kane to byłby dla nich ogromnym wzmocnieniem, takiego gościa im brakuje do tych wiecznych sytuacji przy bramce, do tego potrafi rozegrać piłkę.

0

@VegetaPolska i czemu tak ? W samej Polsce na Facebook jest 44 000 fanów ;) realnie pewnie dużo więcej.

0

Szterling znowu będzie potrzebował 5 setek żeby strzelić gola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?