0

@Bartek22 ocena 8.3 mówi dużo o jakości tego Anime ;)

0

@capoN jeszcze nie ale zależy o.jakiej wielkości mówimy. Na jeden piekarni u nas sprzedają chleb na kilka kromek a pod wieluniem piekarnia ma chleb prawie wielkości koła od roweru i tutaj cena 30-40 zł ;) ja piszę o chlebie 500 lub 600 czyli standardowy.

8

@Kgorecki2500 haha połowa pewnie ucieknie ;) już widzę jak to wyjdzie pięknie przy ich organizacji.

0

Olej w górę i cukier w górę znowu a zaraz pewnie pszenica ;) na spokojnie chleb będzie kosztował 10 zł. Jeszcze nie tak dawno sprzedawalem cukier po 55 zł teraz już 102 a będzie chyba ok 120... za worek 25 kg

0

@PodkarpackiKibic 2 anime w życiu oglądałem i Notatnik oraz Dragon Ball są na mistrzowskim poziomie ;) musisz jeszcze poczekać bo jest od 13 lat ;)

4

Notatnik Śmierci top Anime polecam każdemu.

0

@masq nic się nie dziwić jak sam drut kosztuje już ok 9000 tysiakow gdzie przed pandemia 2400. Wiele ludzi że skarpet pieniądze wyciagaja i mieszkania oraz działki kupują, i tak powinno to stanąć na koniec roku i może być mała zapaść w budowlance.

2

@Chaoss przynajmniej nie będzie tutaj nikt faworyzowany jak w przypadku Hamiltona.

0

@RomanHoffer ja tam też wierzę że każdy chce dobrze tylko najpierw w sobie trzba zapewnić przywileje. Tak dobrze wszystko wygląda i widać że Małysz się stara. Stara gwardia którą robi tylko wyniki, słabe szkolenie, parodia kobiecych skoków. Co jest wewnątrz tego się nie dowiesz ale Adam kiedyś dobrze skakał więc na pewno dobrze chce ale siedzi cicho

1

@RomanHoffer czyli jak ktoś kiedyś dobrze grał/uprawiał w jakims sporcie to jest nietykalny. Jak ktoś siedzi w firmie i nie przynosi korzyści oraz rodzi problemu to sie go pozbywa, chyba że masz plecy ;)

0

@Rekker może nie pierwszy ale maraton miałem raz prawie 12-16 godzin oglądania do szkoły specjalnie nie poszedłem bo cały sezon dostałem na płycie

1

@The_Man te pieniądze które dostaniesz zawsze możesz zaraz inwestować w inna ziemie tzn kupić działkę w dobrej okolicy i ona sama będzie Ci wartość podnosić z roku na rok oczywiście są rośnie sposoby. Więc na tym nie stracisz. Jeżeli dobrze pokombinujesz to wyjdziesz na pewno do przodu, tym bardziej że to pole działka gdzie maja stać wiatraki przez 10-30 lat wielkiej wartości raczej mieć nie będzie ponieważ jest to zapewne teren daleki od zabudowań.

0

@Dundersztyc przecież ja Ci już napisałem wyżej że Europa jest ciut wyżej niż Ameryka ale jakiejś wielkiej różnicy nie ma ;) Włosi mistrzowie Europy odpadli z jakimiś slabiakami, masz tutaj poziom Mistrsow Europy ;) drużyna którym wyszedł jeden turniej teraz już grają padake od kilku spotkań i jak tu nie wierzyć że Turniej a rozgrywki Ligowe to dwie różne rzeczy i tylko w lidze sprawdzi się poziom Drużyn.

6

@tomek8756 a już myślałem że to jego żona ;)

0

@Dundersztyc ale ja przecież piszę że jest różnica nie znaczna. Argentyna później rozegrała najlepszy mecz turnieju z mistrzem ;) dobrze że piszesz o caloksztalcie bo Ameryka i Europa maja podobna ilość MS ;) coś Ci nie wyszło. A jak pisałem Pelle i Maradona nie wygrali tego słabego trofeum z chociaż mieli potężne reprezentacje. To mówisz ze Barcelona teraz po wygraniu z Realem 4-0 jest od nich lepsza chociaż są pierwsi w lidze i dalej w LM takie porównanie do Niemiec które dałeś. Jakbyś chciał dokładnie poznać jakość drużyn to musiałbyś stworzyć ligę i wtedy było by wiadomo a turnieje rządzą się swoimi prawami. To jak Mane teraz wygrał PNA to już nic nie warte bo poziom jeszcze gorszy niż w Ameryce ;)

0

@Dundersztyc Mistrz Europy przegrał najpierw z słabym Chile później Urugwajem ;) więc to się już nie liczy ;) Polska ile razy dostawala lanie od tych drużyn. Wiadomo że Europa stoi wyżej od Ameryki ale nie ma wielkiej przepaści więc nie wiem o co tutaj płaczesz. Już Ci napisałem że mistrz Europy przegrał z Chile i Urugwajem w 2 turniejach więc chyba powinno Ci to dac do myślenia. Polska w super składzie dostała od słabej Kolumbia lanie na Ms. Jest różnica ale nie duża, w tym momencie Urugwaj czy Kolumbia znizyla loty ale 4-5 lat i znów pewnie pojawi się jakieś ciekawe pokolenie.

0

@DaPidejpi Turcy maja strasznie słaba obronę. Jak oglądałem ich mecze to z kontry grają jak stracą szybko bramkę to po zawodach

0

@Dundersztyc jak jesteś mądry to zrozumiesz, najwidoczniej jest inaczej ;)

0

@arasz1819 to nie tego Bronił Boniek ?

0

@Dundersztyc tak ten śmieszny turniej q którym Maradona ani Pele nie wygrali ani razu ;) chyba łatwiej wygrać puchar świata niż te rozgrywki. Pamiętam jak reprezentacją Portugali (mistrz Europy) zaraz po MS grali mecz z Chile mistrzem CP i przegrali ale jak mogli.

0

@Commando poczytaj sobie jakie inwestycje robi Polska to może zrozumiesz co się dzieje(nie inwestycje pod siebie tylko dla obywatela) Pierwsze poczytaj o energii czemu mamy najdroższa w Europie ;) i ile jest w tym.kierunku robione. I będzie większe rozdawnictwo żeby wyboru wygrać bo inflacja zacznie nas teraz pogłębiać oraz coraz wyższe ceny w sklepach. Zawsze dostają po dupce biedni.

1

Raków ma podpisać ciekawego gracza Vladyslav Kochergin, który ostatni został zeslany do rezerw bo nie chciał podpisać nowego kontraktu. Jak na pomocnika ciekawe statystyki.

3

@Kusco15 ja jestem anty PiS bo wiem co robi i nie inwestuje w Polskę. Ale akurat tutaj z dobre źródła słyszałem że nic na tym nie straci Polska.

1

@Kamilos84 z tego co słyszałem bank na nie być stratny bo bank centralny Ukrainy czy jakoś tak ma odkupić zaraz te pieniądze. Musimy ktoś poszukać dokładnie jak jest

0

Już kiedyś pisałem jak jeszcze był Messi że Barcelona powinna przejść na styl środek do klepania i szybkie skrzydła. Wiele drużyn teraz tak gra i to przynosi owoce. Oczywiście musi być jeszcze bramkostrzelna 9 ;)

1

@aleksandrowielki ja już od dawna piszę że Real musi dużo transferów zrobić. Również Casemiro już gra coraz gorzej, środek pola odgrywa duża rolę CKM jeszcze z rok pogra na poziomie i dalej tylko dolowanie będzie. Muszą zrobić co najmniej 2 top transfery do środka a to łatwe i tanie nie będzie.

0

@draxidox 3 było blisko. 4 bramki obstawili może bukmacher by uznał hehe

2

Canal czy eleven gdzie większą stypa ?

0

Dembele sily już nie ma

1

4 hahahahahhahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?