maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Jeszcze kilka dni i 15 będzie na plusiku
0
@MesQueUnClub08 ciekawe ile ludzi straci pracę
0
@Sulimo polecam zamówić sobie cały worek 25 kg ważność ok roku czasu w normalnych czasach koszt 140-160 zł. Od następnego roku
0
@ObiwanKenobi to jest prawo jak u bukmachera tzn. On zawsze ma rację i Ty w sprawie spornej polegniesz ;)
0
@rafi509 no to teraz można już oddać Kaczyńskiemu pełna władzę w Polsce niech rozwija nas gospodarczo na dodrukowanych pieniądzach oraz robi inwestycje których nie ma bo nasza gospodarka jest bardzo mocna. Pełna władza dla Kaczyńskiego i Pisu.
0
@P33ck no w końcu według niektórych bardzo dobry trener
1
@Sulimo czyli będziesz płacić za tydzień czy 2 ok 5 zł. Bo jak w hurcie poszedł prawie 100 % i nie ma zapasów to cena będzie tylko szybowac. Tak podpowiadam bo w tym siedzę
1
@Sulimo to kupuj szybko bo cena już prawie 9 zł w hurcie ;) A może być ponad 10 bo wszystko na Ukrainie. Jeszcze 2 tygodnie temu było 5.4 zł ;)
1
@JohnnyBarca to w realu zawsze miał pucharki?
1
@Medium to z kim będzie Ajax grał dalej ?
0
@Pogba tym bardziej że Benifice gdzie zajmuje 3 miejsce w lidze
0
@Encore czyli standard lepszym rywalem chłopa nie ma ;) już to piszę od początku sezonu
0
Jak tam grał najlepszy pomocnik ligi angielskiej ? Ten taki najlepszy?
1
@Oskar00 a mi się marzy City-Atletico live-Juventus i real Bayern ;)
0
@Encore nie strzelal karnych
0
@Arkon zobaczymy w weekend co pokażą ;)
0
@eckov pewnie że odzylo. Ja akurat nigdy tego Kessiego nie oglądałem ale teraz wygląda słabo i na tym się skupiam. Ja kupowalimsy De Jonga Desta czy Depaya to wszyscy grali kozacko później przyszła zniżka i teraz odzyli.
3
@MesQueUnClub96 Turcy tragiczna obrona a Portugalia skład ma klasowy i myślę że spokojnie awansuja. Stawialem Real UTD Portugalia awans dalej. Bo jak ktoś odpadnie będę się cieszył
0
@eckov niby tak ale polecam obejrzeć mecz Milanu z nim w składzie ;) ogladalen kilka i straszna padaka ni to defensywa ni to ofensywa.
0
@Joe_Pesci niby co się zmieni? Newcastle zaraz wejdzie Arsnal się rozwija. Strata żadna Utd najbardziej rozpoznawalny klub od kilku lat gra kupe i jakoś tej straty nie widzę
1
@Joe_Pesci La liga też mogłaby się zaintersowac żeby pomóc ściągnąć Hallanda
1
@kuz ja oglądałem kilka meczy i wygląda słabo. Nawet przeciętnie no ale zobaczymy po pierwszych meczach. Pozycja Sergio to na pewno nie jest tyle napisze.
0
@SinMistico zobacz Milan on nie gra na defensywnym ;)
0
@SinMistico kessi jest słaby, oglądałem kilka jego meczy i gość niczym się nie wyróżnia. A biega jak woz z węglem ;)
2
@DaPidejpi co najlepsze był do zmiany z Bernardo no ale Guardiola zawsze coś musi udowodnić i dlatego on nigdy nie wygra już Lm. Trener jest bardzo dobry ale w najważniejszych momentach zawodzi
0
Guardiola chyba myśli że jeszcze 2 połowa będzie bo chłopaki do zmiany byli ;) zaraz sam przegra sobie mistrzostwo
0
Grealish gra w pierwszym składzie żeby przeciwnik miał łatwiej?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Uukasz_93 przecież wiadomo że to skorumpowana liga
0
@Ali3231 chyba Adamy nie.widac to gdzie masz ten najmocniejszy?