0

@MarioVeB! Jeszcze kilka dni i 15 będzie na plusiku

0

@MesQueUnClub08 ciekawe ile ludzi straci pracę

0

@Sulimo polecam zamówić sobie cały worek 25 kg ważność ok roku czasu w normalnych czasach koszt 140-160 zł. Od następnego roku

0

@ObiwanKenobi to jest prawo jak u bukmachera tzn. On zawsze ma rację i Ty w sprawie spornej polegniesz ;)

0

@rafi509 no to teraz można już oddać Kaczyńskiemu pełna władzę w Polsce niech rozwija nas gospodarczo na dodrukowanych pieniądzach oraz robi inwestycje których nie ma bo nasza gospodarka jest bardzo mocna. Pełna władza dla Kaczyńskiego i Pisu.

0

@P33ck no w końcu według niektórych bardzo dobry trener

1

@Sulimo czyli będziesz płacić za tydzień czy 2 ok 5 zł. Bo jak w hurcie poszedł prawie 100 % i nie ma zapasów to cena będzie tylko szybowac. Tak podpowiadam bo w tym siedzę

1

@Sulimo to kupuj szybko bo cena już prawie 9 zł w hurcie ;) A może być ponad 10 bo wszystko na Ukrainie. Jeszcze 2 tygodnie temu było 5.4 zł ;)

1

@JohnnyBarca to w realu zawsze miał pucharki?

1

@Medium to z kim będzie Ajax grał dalej ?

0

@Pogba tym bardziej że Benifice gdzie zajmuje 3 miejsce w lidze

0

@Encore czyli standard lepszym rywalem chłopa nie ma ;) już to piszę od początku sezonu

0

Jak tam grał najlepszy pomocnik ligi angielskiej ? Ten taki najlepszy?

1

@Oskar00 a mi się marzy City-Atletico live-Juventus i real Bayern ;)

0

@Encore nie strzelal karnych

0

@Arkon zobaczymy w weekend co pokażą ;)

0

@eckov pewnie że odzylo. Ja akurat nigdy tego Kessiego nie oglądałem ale teraz wygląda słabo i na tym się skupiam. Ja kupowalimsy De Jonga Desta czy Depaya to wszyscy grali kozacko później przyszła zniżka i teraz odzyli.

3

@MesQueUnClub96 Turcy tragiczna obrona a Portugalia skład ma klasowy i myślę że spokojnie awansuja. Stawialem Real UTD Portugalia awans dalej. Bo jak ktoś odpadnie będę się cieszył

0

@eckov niby tak ale polecam obejrzeć mecz Milanu z nim w składzie ;) ogladalen kilka i straszna padaka ni to defensywa ni to ofensywa.

0

@Joe_Pesci niby co się zmieni? Newcastle zaraz wejdzie Arsnal się rozwija. Strata żadna Utd najbardziej rozpoznawalny klub od kilku lat gra kupe i jakoś tej straty nie widzę

1

@Joe_Pesci La liga też mogłaby się zaintersowac żeby pomóc ściągnąć Hallanda

1

@kuz ja oglądałem kilka meczy i wygląda słabo. Nawet przeciętnie no ale zobaczymy po pierwszych meczach. Pozycja Sergio to na pewno nie jest tyle napisze.

0

@SinMistico zobacz Milan on nie gra na defensywnym ;)

0

@SinMistico kessi jest słaby, oglądałem kilka jego meczy i gość niczym się nie wyróżnia. A biega jak woz z węglem ;)

2

@DaPidejpi co najlepsze był do zmiany z Bernardo no ale Guardiola zawsze coś musi udowodnić i dlatego on nigdy nie wygra już Lm. Trener jest bardzo dobry ale w najważniejszych momentach zawodzi

0

Guardiola chyba myśli że jeszcze 2 połowa będzie bo chłopaki do zmiany byli ;) zaraz sam przegra sobie mistrzostwo

0

Grealish gra w pierwszym składzie żeby przeciwnik miał łatwiej?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Uukasz_93 przecież wiadomo że to skorumpowana liga

0

@Ali3231 chyba Adamy nie.widac to gdzie masz ten najmocniejszy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?