0

@jedrek7000 zagrał słabo nawet nie biegał ale co najlepsze miał bardzo duży udział przy każdej bramce ;)

1

@barcelonaLM jakby wcześniej nie marnował tylu sytuacji to pewnie by mieli wyższe miejsce w tabeli. A tak to później piszą że chłop dużo strzela inni zawodzą ale nie patrzą jak wiele marnuje w ważnych meczach.

2

@Vebrol a co zrobił? Jakiś puchar z UTD zdobył ?

0

@neeed i co wygrał w tych finałach? Bo Messi to ma chyba ok 40 pucharków różnych a tych Lm 4 a pochetino ? Teeen finał heheh

0

@Ali3231 po statystykach Sevilla zero sytuacji i zero strzałów akurat jak to pisałem strzelili po 1 sytuacji w 64 minucie

0

@kamilos1214 a ja tam uważam że wróci ale tylko na śmiesznym kontrakcie grając jako zamiennik. Rok jeszcze w psg przelezy, no chyba że zakończy karierę.

1

@neeed pochetino widzę jak siedzi ciągle to jak on te KM robił ? Już jest taki jeden który uważa pochetino za dobrego trenera ;) ile on tam już tych pucharów q życiu wygrał? Nawet takim psg przegrał wszystko póki co mógł.

0

@Dieselzor tutaj się roznicie Ty musisz on nie musi.

0

@masq jaki klub tacy piłkarze ;) napisz mu na Facebook może przeczyta i będzie biegał jak głupi dla Psg O puchar który i tak już maja.

0

@masq oglądam i nie wiem też

3

@neeed szkoda bo 40 dobra cena a chłopak ma potencjał duży

0

Tego Mendesa z Psg można by było spróbować kupić ciekawe ile Sporting za niego chce.

0

Psg gra z przed ostatnią drużynę i oczy krwawia jak się to ogląda...

0

@Wychowanek weź się nie wypowiadaj bo się osmieszasz. Napisz do federacji Ukraińskiej że nie zgadzasz się na takie coś póki jeszcze istnieje.

0

@Wychowanek tam są informacje że ma jakieś powiązanie z putkiem i wypiał się na Ukrainę. Ale ile w tym prawdy to nie wiadomo

2

@PatrychoO najważniejsze żeby UTD grali w Lm w następnym sezonie ;) będą budować zespół na Ronaldo więc sukcesy na pewno będą xd

0

@Dundersztyc najlepsi gracze City czy Bayernu a może innych klubów asysty czy kreacji ;) statystyki 5+ lepsze czy podobna statystyka ;) chlopok ma zorany mozg nasza liga więc wybaczamy ;)

0

Nie dziwię się że Reqilon na ławie siedział ostatnio bo forma tragedia

2

@Mixtape kto przekręcil bo oglądałem wszystkie wyścigi i Verstapena kilka razy przekrecili i kary były takie jak dla naszych polityków. Więc płaczki trochę wiecej obiektywizmu ;)

0

Jeżeli Utd dzisiaj przegra to tylko cud lub wygrana Lm da im w następnym roku awans do LM ;)

3

@Hubsao lata temu jak Internet raczkowal i łączyło się poprzez dziwny dźwięk z kuzynem kilka razy weszliśmy na strony xxx, po jakimś czasie przyszedł rachunek do zapłaty ponad 1000 zł ;) akurat upieklo mi się bo była afera że ludzie buszuja po Internecie a strony xxx same się otwierają i ludzie dostawali ogromne rachunki. Takiej wersji się trzymałem i po dupie nie dostałem.

0

@MarioVeB! No jeżeli sponsorowal sprzęt do inwazji to można śpiewać. Putinowi też możesz śpiewać bo masz w domu dzięki niemu ciepło ;) czyli jak ktoś pomógł a ma na sumieniu źle rzeczy to już nie ważne ;)

0

@qubson12345 piszesz że zaoszczędzila 200 mln. Mogę Ci gwarantować ze przy tym przejściu prowizję będą ogromne. Neymar jakie prowizję dostał oczyścić tutaj był kletyn bartomeu.

0

@Kozinho. Weźmiesz kredyt.z rata 1.500 a później podniosą i będzie z 2.500 ;) jednak będzie załamanie w budowlance szybciej niż się wydawało

0

@Mankind ogólnie ma dużo racji wszystkich jego filmów nie oglądam. Można sobie stare filmy posłuchać i często co gadał głupoty według niektórych to miał rację ;)

0

@kejdzi eidhoveen podobna ilość punktów a z słaba Kopenhaga dostają 4 bramki ;) tam jest dramatyczny poziom ligi. Reszta to taka nasza liga ;)

0

@Nazio87 a tak ładnie kibice śpiewają o Abramowiczu ;) chyba przestaną ;)

0

Oglądał ktoś Strażników Sprawiedliwości?

2

@qubson12345 tak mistrzu pewnie zawodnik z wolnym kontraktem dostanie pensje i prowizję taką samą jak z transferu za 200 mln. Gratuluję wiedzy i możesz więcej takich głupot pisać bo przynajmniej jest się z czego pośmiać ;)

0

@kaamil1910 jeszcze jakiegoś babola puści w meczu Portugalią i będzie miał udany rok ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?