1

Polecam zapoznać się z tematem że Abramowicz nie może sprzedać Chelsea, i będą prawdopodobnie problemy klubu z finansami bo każdy przychód będzie zamrażany. Póki co jakieś nie do końca pewne informacje.

0

Jak już pisałem Neymar bardzo 2 groźne straty

7

@Hosh Ty nie musisz tłumaczyć swojego Pana każdy wie jaki jest.

1

@bartas97 kamyk już 8.40 dzisiaj bylo

0

@P33ck jak gościa oglądam to bardzo słabo wyglada ;) Można imobile kupić przecież dużo strzela ;)

0

@KrwawiaceoczyVEB Panie Inter gra tak co roku maja kluczowe mecze i w każdym dają dupki w każdym. Nawet z nami lepiej grali lepsze sytuację i wyszła kicha.

0

@kuz jak już miał żółta powinien odpuszczać takie akcje, czerwone po to są. Ja myślałem że czerwona bezpośrednia tym bardziej że sędzia najlepszy na świecie ;) hehe

1

Każdy strzał na bramkę Salzburga to gol. Trochę słaba statystykyka obrony i bramkarza

0

@kuz myślałem że czerwona od razu. Dostał 2 żółte więc dla mnie mógł sędzia a nie musiał. Ale groźne wejście więc nie ma co dyskutować

2

Inter jak co roku. Sami siebie eliminują

0

@MesQueUnClub08 za dużo pierdol czytasz. Gdyby był taki szkodliwy jak sądzisz Francuzi Polacy czy Ruscy umierali by szybciej niż reszta świata bo przecież jest zły...

0

@Zbyszard a co napisałem że jest .... ;) hehe nie do końca może bo podpisuje się umowę i na takie coś długo terminową i dlatego zamykają bez problemu bo maja problemy z dostawami. Poczytaj głębiej to będziesz wiedział o co dokładnie chodzi ;) tam jest dużo firm zaangażowanych.

2

@Seledynowy może dlatego żeby pokazać że sobie pomagamy i się nie boimy ;) Bo każdy boi się o wojnę której nie będzie i tyle każdy nakręca. Rosja jest za słaba jedynie co im dobrze wychodzi to straszenie.

0

@Zbyszard ale mc donald chyba nie może od tak zamknąć sklepow bo on jest franczyznobiroca ale na pewno mają problemy z dostawami wszystkiego ;)

0

@MesQueUnClub08 serio jak coś ma procent to jest szkodliwe ? Ale zablysles. Co innego jak pijesz codziennie duże ilości ;)

0

@NaFazieHitman ciekawe czy jest to spowodowane brakami dostaw od wszelakich firm. Bo oni jak franszczyzna nie mogą się tak wycofać

1

@LuisSuarez09 no zależy jakie ;) W Coli jest kilka razy więcej chemii i cukru niż w piwie ;) herbata też nie jest zdrowa do końca tak dla jasności.

0

Zakupiłem Piwa dzisiaj trochę bo brakuje mi czegoś do picia bo Coca Cola dalej będzie działać w Rosji ;) może człowiek dłużej pozyje jak nie będzie pić teg gufna

0

@barcelonaLM u nas w Częstochowie gdzie niegdzie 7.8 więc 8 to trochę mało

1

@P33ck zaległy mecz Arsnalu i Totenhamu to chyba maja jako bezpośredni pojedynek więc tak czy siak ktoś wyjdzie lepiej i odskoczy UTD

0

@paweldunajecfcb dzisiaj był wywiad że specem od giełdy powiedz że złotówka już nie spadnie. Czyli będzie wyżej ;) PiS ekspertów nie zatrudnił bo ich nie słuchają

0

@AmadiRM co się wydarzyło

2

@normasubiektywna tak się zarabia. Słonecznik dzisiaj skoczył do ceny 7 zł w hurcie gdzie apezedawalem jeszcze w zeszłym tygodniu po 5.5 w hurcie. Na stanie mam ponad 10 ton tego po starej cenie.

0

@Jackazz no jak hurt maka kosztowała 2.2 czyli 55 zł za worek a teraz masz już 2.5 62-64 zł za worek. Ja zboże w górę to jajka zarazem itd itd dla jednego mało dla piekarni dużo ;)

0

@marcin62 ja oglądam mecz z nim i gość jest słaby. Biega jak woz z węglem do tego nie wiadomo jaka pozycja jest jego. Jeżeli on przyjdzie Nico ława bo Sergio ostatni pewnie sezon ale dla Xaviego podstawowy gracz to jest. Człowiek się nie zna ale akurat jak ktoś się wyróżnia to ciężko nie zauważyćm

2

@ToreTToOO jeżeli u nas masz zarobki średnie 4500 tysiaka to rusek w tym momencie zarabia 1600 zł wczoraj jeszcze 2100 zarabiał

0

@Momals11 już się do tego odniosłem. Jeżeli Neymar wyjdzie w pierwszym Real będzie miał dużo większe szanse. Jego straty i wyboru są tak bezmyślne że kontry będą mogły lecieć konkretne.

2

@maroon dzisiaj juz dostaliśmy podwyżkę o prawie 0.4 gr na kg mąki dalachowskiej w hurcie...

0

Podwyżki już są mąka 0.3 -0.4 gr na kg do tego słonecznik prawie 7 zł w hurcie... A to dopiero początek

0

@LeoMessi1994 źle rozkmninilem za dużo meczy dzisiaj ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?