maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pogba zobacz sobie powtórkę
0
@Pogba gdzie tam 2 rękami trzymał? Jedna do ziemi
0
@Pogba gdzie tam był faul? Nie trzymał piłki q rękach tylko przycisnal jedną ręką do ziemi
0
@Dundersztyc w psg strzela Messi Neymar Mbappe no przejął że na 3 się rozkłada @AmigoBlancos mi tam pasuje że gra w Utd bo chłopaki muszą grać i ustawiać drużynę pod Ronaldo a to nie idzie w parze z gra oraz tytułami. Nauczyłem się jednego że trzba wiedzieć kiedy zacząć budować zespół od nowa. UTD jest przystopowane przez Ronaldo oraz tym że stracili Greenwoda. 3 duże transfery a gra w porównaniu do zeszłego sezonu niebo a ziemia. Powinno opierać grę i budowę drużyny na Fernadesie chociaż go nie lubię
0
@Dieselzor dzisiaj sprzedałem rekordową ilość cukru ponad 60 wysyłek czyli 1.5 tony... zapas do końca roku bo bimbrownik to był tylko jeden w tych zamówieniach
1
Wczoraj zaraz po wygranym meczu pisałem Galatasaray i proszę ;) fajny zespół
0
Liczę na Galatasaray w losowaniu ;)
0
@IronSanHybrid dziwne bo jak czegoś zaczyna brakować to cenę podnoszą a jak dostarcza cena wróci do normalnej.
0
Transport z Ukrainy do Polski nie wstrzymany. Właśnie chcieliśmy zamówić drożdże Ukraińskie i wszystko wstrzymane, dzwonie do sąsiada, wstrzymany ma transportu drzewa kilka tirów z różnych rejonów.
0
@Uukasz_93 robić zapasy ropy bo będą jaja
8
@kkbarca tak tylko że on się cały czas uważa za najlepszego ;) wystarczy spojrzeć przejął karne i wolne a ma lepszego gościa od wykonywania ich.
0
@kosmos91 piekarnie poazamawialy sobie przed obniżka bardzo dużo towaru żeby ten Vat sobie wliczyc. Ale nie każda tak zrobiła bo oczywiście magazyny. Do jednej piekarnia w jeden dzień doatarczylismy ok 5 ton produktów. Więc zaopatrzyli się na ok miesiąc może trochę dłużej. I dlatego jeden obniżył drugi zostawił, tym bardziej że jeszcze w czasie olej i margaryną podrożały.
0
Ale babol Ospiny
0
@Bykunn babki tak głosują jak moja 76 lat przyleciała i mówi że będzie zaraz wojna z Rosją i będzie trzeba bronić i płacz
0
@FCB24 no ale przecież już tutaj wszyscy piszą że Cavamiga i Valvedre to nastepcy CKM. Tak samo jak Ceballos czy odegard? Czyli rozumiem że hak Real kupuje talent to on jest następcą najlepszych a później przychodzi weryfikacja i jednak nie. Ja bym bardzo chciał żeby Real nie kupował nikogo tylko stawiał na tych 2 grajkow xd
0
@Adi123456789 ale ostatni dotykal zawodnik Barcelony. Możesz szukać sobie w Internecie podobnych goli i zawsze wyjdzie tak samo.
2
@FCB24 ja to uwielbiam te talenty Realu Odriozla Rodrygo Odegard Cebulak Jovic Valleyo Rainer nie będę wymianl wszystkich i póki co to Vini wszedł na wysoki poziom reszta to średniaki.
0
@Adi123456789 no i leciała w bramkę czyli gol Veratiego przecież to stary jak świat przepis
0
@amanter ktoś tutaj myli TOp pomocników od przeciętnych jak Valvedre czy Cavamiga ;) kupić średniaka jest łatwo
3
@taris jeszcze musisz zrobić dobre transfery. Póki co wydali kupę kasy i jedynie Vinicjusz i Militao spełniają oczekiwania reszta to stara gwardia. Ile kasy w błoto. Teraz nie są te lata że każdy pójdzie do Realu, inne kluby lepiej płacą.
0
@Gaz eee karnego zrobił to chyba nie tak źle
0
@Woland10 Messi Grizzman masz rację słaba
0
@ShawnC zobacz sobie na kilku powtorkach jak zmieniła lot piłki. Tak czy siak kilka osób zawsze będzie mieć problem z oczywistością.
0
@Naturopata masz rację wszyscy się mylą tylko Ty masz rację. Jeszcze nikt tego nie krytykował w Internecie czy tak zwanych ekspertów czy piłkarzy ;)
0
@Adi123456789 przecież tam piłka odbiła się od obrońcy?
15
@Woland10 Komean czy to Ty wpadłeś na La Ramble bronić swoje wyniki bez wyników ?
2
@Woland10 haha Koeman mając tak mocną kadra w zeszłym sezonie wygrywał sredniakami od mocnych ekip dostawał lanie ;) Xavi już w teraz pokazał że da się wygrać z Atletico czy postawić się Realowi. Napoli zdominowane. Hehe Komean taki dobry trener ze w klubach gdzie trenował wszyscy za nim tęsknią ;)
6
@Zoker przecież tam są naukowcy i specjaliści im trzba wierzyć nie pieniądzą ;)
0
@ShawnC jakby leciała w bramkę to gol Pedriego jeżeli nie to samobój. Logika Panie
1
@Adi123456789 czyli jak zawodnik strzela i zawodnik z Twojej drużyny zrobi rykoszet czy zmieni tor piłki to powinno dawać się strzelającemu? Znajdź mi chociaż jedną taką sytuację ;)