0

Ale cicho się zrobiło

0

Piękna bramka Garci dość że złamał to jeszcze źle obliczal

0

Ale gol dla Atalanty

0

10 minut Juventus Atalanta a sytuacji a za sytuacja fajny mecz szkoda że w tym samym momencie co Barca

0

Zawodnik West Ham strzał ręką sędzia uznaje

0

Boisko na legi odzwierciedla formę klubu... Jak w B klasie

0

@Dundersztyc to Bruno według statystyk najlepszy pomocnik i kreator a zobacz sobie ile ma strat ;) Neymar w swoich najlepszych latach zobacz ile miał strat ;) ma straty bo forma beznadziejna a i tak wykręca liczby do tego ile jeszcze asyst nie zaluczonych bo spalony albo nie wykorzystane sytuację (oglądam mecze)

8

@talizmo no jak dla zwykłego Janusza liczą się tylko gole ;) Messi przy tak słabej formie potrafi 7 zrobić i dodatkowo wykreować mnóstwo sytuacji bramkowych, dlatego gość nawet jak nie strzela to asysta czy kreowanie akcji nawet jak jest w tak beznadziejnej formie jak na niego.

2

@teacherakademicki może poszukaj na forum o książkach gdzie sa fanatycy

0

@Commandement jak lubisz minimalizm oraz duże oderwanie spraw oczywistych to możesz sobie to tak tłumaczyć ;) kto co lubi

0

@macio_944 dlatego trzba kibicować żeby poszedł do UTD ;)

0

@Commandement a gdzie ma brodę i jeszcze jakieś dziadostwo na głowie ? A czy tam wystepowaly osoby czarne? Ja to czekam aż nakręca film o Nelsonie Mandeli i zagra go eskimos lub chińczyk.

1

@ObiwanKenobi ja pisałem o tym że on się słabo porusza jest wolny i słabo się ustawia chociaż co do ustawiania to młody jest

1

Kolejny Lenglet w Arsenalu

1

@Kidd przecież on od transfery Legi zagrał raptem kilka meczy oglądałem go w Legi i dla mnie gość niczym się nie wyróżnial a teraz mamy tego efekty.

0

@Mr8lack pewnie jakoś do tego dojdą ale prawdopodobnie będzie sprawa w sądzie więc samochód będzie stał ba parkingu kilka miesięcy przy natłoku spraw w sądach...

0

@Danny Gaucho ładne te gole ;) jest forma

0

@ObiwanKenobi zdrowo uderzyła głowa, chyba najpierw powinna na plecy polecieć

0

@jeyx77x to ciekawi mnie jak to będzie z Tirami ;) tir wzięty w kredyt musi jeździć żeby spłacać a tutaj na parkingu kilka miesięcy bo pracownika nie upilnowal. Ludzie myślą że to wszystko takie łatwe jest. W każdym prawie są takie jaja że każdemu życie utrudnia a zawsze tym co najmniej się do tego przyczynili ;)

1

@Commandement @ElKamil @barcelonaLM kolejną sprawa jest taka że zabierają samochód który ma żona czy szef. W tym czasie sprawa będzie musiała być rozpatrywana w sądzie czyli samochód na parkingu będzie musiał być trzymany od za pewne miesiąca do kilkunastu miesięcy przy szybkości rozpraw w Polsce. Jestem bardzo ciekawy tego wszystkiego bo znając te przepisy utrudnia życie wielu ludzia którzy niczemu nie będą winni.

0

@Commandement czyli mam rozumieć że samochody są tak drogie że już sobie kolejnego nie kupi? Za 2 tysiaki kupisz sztrucla do jazdy. To wytłumacz mi jak on nie będzie jezdzil? @ElKamil czyli wtedy Ci nie zabierają samochodu?

0

@Commandement to nie lepiej od razu zrobić mandat wartości samochodu osobnika. Zabrania samochodu zrobienie wyceny i mandat.

2

@barcelonaLM przyjedz do mnie pokaze Ci jak zyja z alkoholikami. Nie można go wyrzucić według prawa więc będzie mieszkał z Żoną i zyl. Mieszkam na wsi tutaj mamy ok 20-40 alkoholików... i część ma żony które mają przejeba nie maja pieniędzy żeby się wyprowadzić czy wybudować nowy dom...

4

@Commandement @barcelonaLM a jak będzie wyglądać sprawa jak pożyczę samochód koledze czy tacie i taki napije się i pojedzie? A jak żona kupiła sobie samochód i ma pijaka w domu a ten jej klucze zabierze i pojedzie (znam takie rodziny że kobieta zapierda a facet leje wode) nie da się upilnowac cały czas. Taki różnych przypadków jest mnóstwo

0

Dobrze ze Tottenham kupił tego Royala ;)

1

@Rewolucja123 Jeszce trochę i będą mieć podobne statystki w lidze ;) a slaby Coutinho z 20 meczy mniej

5

Bednarek idzie na rekord goli ;)

0

To teraz pytanie w jakim kraju jest taki przepis ze zabierają samochody za jazdę po alkoholu ?

1

@msmsms według oglondalnosci jest jak jest ;) tyle ludzi krytykuje filmy Marvela a one biją rekordy ;)

0

@maroon czytałem opini że stasznie przewidywalny i same oceny słabiutkie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?