maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale cicho się zrobiło
0
Piękna bramka Garci dość że złamał to jeszcze źle obliczal
0
Ale gol dla Atalanty
0
10 minut Juventus Atalanta a sytuacji a za sytuacja fajny mecz szkoda że w tym samym momencie co Barca
0
Zawodnik West Ham strzał ręką sędzia uznaje
0
Boisko na legi odzwierciedla formę klubu... Jak w B klasie
0
@Dundersztyc to Bruno według statystyk najlepszy pomocnik i kreator a zobacz sobie ile ma strat ;) Neymar w swoich najlepszych latach zobacz ile miał strat ;) ma straty bo forma beznadziejna a i tak wykręca liczby do tego ile jeszcze asyst nie zaluczonych bo spalony albo nie wykorzystane sytuację (oglądam mecze)
8
@talizmo no jak dla zwykłego Janusza liczą się tylko gole ;) Messi przy tak słabej formie potrafi 7 zrobić i dodatkowo wykreować mnóstwo sytuacji bramkowych, dlatego gość nawet jak nie strzela to asysta czy kreowanie akcji nawet jak jest w tak beznadziejnej formie jak na niego.
2
@teacherakademicki może poszukaj na forum o książkach gdzie sa fanatycy
0
@Commandement jak lubisz minimalizm oraz duże oderwanie spraw oczywistych to możesz sobie to tak tłumaczyć ;) kto co lubi
0
@macio_944 dlatego trzba kibicować żeby poszedł do UTD ;)
0
@Commandement a gdzie ma brodę i jeszcze jakieś dziadostwo na głowie ? A czy tam wystepowaly osoby czarne? Ja to czekam aż nakręca film o Nelsonie Mandeli i zagra go eskimos lub chińczyk.
1
@ObiwanKenobi ja pisałem o tym że on się słabo porusza jest wolny i słabo się ustawia chociaż co do ustawiania to młody jest
1
Kolejny Lenglet w Arsenalu
1
@Kidd przecież on od transfery Legi zagrał raptem kilka meczy oglądałem go w Legi i dla mnie gość niczym się nie wyróżnial a teraz mamy tego efekty.
0
@Mr8lack pewnie jakoś do tego dojdą ale prawdopodobnie będzie sprawa w sądzie więc samochód będzie stał ba parkingu kilka miesięcy przy natłoku spraw w sądach...
0
@Danny Gaucho ładne te gole ;) jest forma
0
@ObiwanKenobi zdrowo uderzyła głowa, chyba najpierw powinna na plecy polecieć
0
@jeyx77x to ciekawi mnie jak to będzie z Tirami ;) tir wzięty w kredyt musi jeździć żeby spłacać a tutaj na parkingu kilka miesięcy bo pracownika nie upilnowal. Ludzie myślą że to wszystko takie łatwe jest. W każdym prawie są takie jaja że każdemu życie utrudnia a zawsze tym co najmniej się do tego przyczynili ;)
1
@Commandement @ElKamil @barcelonaLM kolejną sprawa jest taka że zabierają samochód który ma żona czy szef. W tym czasie sprawa będzie musiała być rozpatrywana w sądzie czyli samochód na parkingu będzie musiał być trzymany od za pewne miesiąca do kilkunastu miesięcy przy szybkości rozpraw w Polsce. Jestem bardzo ciekawy tego wszystkiego bo znając te przepisy utrudnia życie wielu ludzia którzy niczemu nie będą winni.
0
@Commandement czyli mam rozumieć że samochody są tak drogie że już sobie kolejnego nie kupi? Za 2 tysiaki kupisz sztrucla do jazdy. To wytłumacz mi jak on nie będzie jezdzil? @ElKamil czyli wtedy Ci nie zabierają samochodu?
0
@Commandement to nie lepiej od razu zrobić mandat wartości samochodu osobnika. Zabrania samochodu zrobienie wyceny i mandat.
2
@barcelonaLM przyjedz do mnie pokaze Ci jak zyja z alkoholikami. Nie można go wyrzucić według prawa więc będzie mieszkał z Żoną i zyl. Mieszkam na wsi tutaj mamy ok 20-40 alkoholików... i część ma żony które mają przejeba nie maja pieniędzy żeby się wyprowadzić czy wybudować nowy dom...
4
@Commandement @barcelonaLM a jak będzie wyglądać sprawa jak pożyczę samochód koledze czy tacie i taki napije się i pojedzie? A jak żona kupiła sobie samochód i ma pijaka w domu a ten jej klucze zabierze i pojedzie (znam takie rodziny że kobieta zapierda a facet leje wode) nie da się upilnowac cały czas. Taki różnych przypadków jest mnóstwo
0
Dobrze ze Tottenham kupił tego Royala ;)
1
@Rewolucja123 Jeszce trochę i będą mieć podobne statystki w lidze ;) a slaby Coutinho z 20 meczy mniej
5
Bednarek idzie na rekord goli ;)
0
To teraz pytanie w jakim kraju jest taki przepis ze zabierają samochody za jazdę po alkoholu ?
1
@msmsms według oglondalnosci jest jak jest ;) tyle ludzi krytykuje filmy Marvela a one biją rekordy ;)
0
@maroon czytałem opini że stasznie przewidywalny i same oceny słabiutkie ;)