maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LS pewnie trzba było zostawić Bartomeu, pewnie by to ogarnął. Tylko jak to zrobić bez sprzedaży Grizmana i Messiego bo on by do tego nie dopuścił. To jest ratowanie klubu po kilku latach złych wyborów i bardzo złych decyzji ekonomicznych. Mam nadzieję że wiele osób to są jakieś dzieci ba tym forum bo widać że nie mają pojęcia o zarządzaniu klubu...
0
@PatrychoO tylko że dziewczyna ma fanów spokojnie przy reklamie ciucha czy buta lub jedno zdjęcie może zarobić 500 zł. My na takie dziewczyny reklamę wydaje 5000 w miesiącu ale nie z każdą idzie się skontaktować ponieważ maja wiele wiadomości.
1
@TheNekro94 ale ona nie jest jakaś nieznajoma ;)
0
@blazeq ja znam wiele firm które zarabiają bardzo mało i są to producenci ubrań oraz piekarnie. Gdyby kazdy mial sie tak zamykac przy zarobku na.czysto 4-6 to mialbys tam liczby ogromne. W Częstochowie i obrzeżach piekarni cukierni mamy kilkaset a dużo nie zarabia kokosowe. Od listopada 4 piekarnie/ciaetkanie u nas się zamknely przez koszta ale tez brak piekarzy ;)
0
@blazeq ja jedna i tata 2 firmę zamknelisny został ostatnia mojej żony ;) ta nie padnie bo spozywka ale może bo piekarnie też zamykają. Nie będę pisal o handlu i produkcji (brak materiałów ceny wysokie ) bo ciężko jest. Przy coraz większych kosztach utrzymania oraz inwestowania przy zarobku 6-7 wolę odłożyć do skarpety niż na zusy z którego emerytury mieć nie będę( ja akurat mogę kombinować) zauważyłem że dużo ludzi zaczyna coraz bardziej kombinować.
0
@barcelonaLM tak czy siak konstytucja będzie ba pierwszym miejscu tak jak z miseczkami czy karami dla restauracji druga sprawa już widzę jak będą zwalniani pracownicy gdzie ich wszędzie brakuje. Duża piekarnia w Częstochowie zatrudnionych ok 25 osób z czego kilka osób robi za kierowców oraz magazynierow w jednym bo brak ludzi.
1
@talizmo jakieś informacje z palca masz wyssane póki co nie ma dokładnych informacji o zarobkach.
0
@BorzyKrzys przecież wszyscy się na takie coś zgodzili, więc jakiej krzywdy ? Jakoś nie słychać głosów sprzeciwu ja tam liczę że jeszcze trochę to zrobią jakieś szybkie testy że będzie można się 5 raz dziennie badać bo trzba być zdrowym.
0
@cudak321 to kup sobie zapas żeby ta gęba Ci się cieszyła dłużej bo 7 zł na pewno bedzie w tym roku a miejmy nadzieję że nie więcej.
0
@AFA90 formę ma tragiczna ale Argentyna na zamienników w środku pola też nie ma wyboru dużego
0
@Walker poczekaj do lata zapowiedzi są że będzie ok 7 zł chyba że Amerykanie zaczna wydobywać coraz więcej ale na to się nie zanosi...
0
@AFA90 lo celslo musiał zmienić klub żeby myśleć o wyjeździe na Ms bo wie że bez gry nie pojedzie
0
@Commando dla mnie niech siedzi na trybunach gość nie ma ambicji woli zebrać wyższa prowizję niż jechać na MS ;) mamy teraz taką rotację że nie trzba się na gościa oglądać.
1
@FCBMati10 oznaczylem wyzej osobnika który tak uważa ;)
1
@FCBMati10 przeczytaj co napisałem ;)
3
@Encore dużo jak tam Twój dobry trener ? Z Top drużyną w lidze ogórków nawet jest osmieszamy ;)
6
Gen przegrywa Pochettiono ;) jeszcze lanie od Realu i dziękuję.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Psg odpadnie Gen przegrywa pochettino zadziała :)
0
@Bunk420 jeżeli nie odjedzie to widać że ambicji nie ma ponieważ nie pojedzie na MS. Wieku zawodników zmieniło kluby teraz żeby więcej grać i spróbować dostać się do kadry na Ms. Chłopak nie ma ambicji więc jak.ktos taki ma.dalej grać w Barclonoe.
1
@Ls0811 TVP jest s Twoich pieniędzy a budowane jest tam propaganda i wiele kłamstw oraz wiele tematów jest nie poruszanych. Chyba łatwo wytlumaczylem dla ciężko myślących
0
@Encore gdyby tak było to dzisiaj została by zniszczona przez prawników Ronaldo. A tutaj nic się nie dzieje żadnych spraw o zniesławienie... dziwne jakoś chyba poszło coś pod stołem @John_Doe czyli każdy było można sobie używać ale dzisiaj już skazuja na więzienie ;(
2
@ToshyFCB gość jest tragiczny jedyny plus ma u mnie że strzelil gola Realowi ale minus bo kupę kasy przegrałem jak nie trafił na 2-1 na pustaka dla Niemców z Macedonia a Tak to jest beznadziejny
0
@Momals11 takie coś to widziałem w serialu Ray Donovan ;)
0
@Joe_Pesci ale jakby przedłużył umowę to wtedy można już napisać że zarobił bo to jest nowa umowa nie związana z poprzednią?
0
@Joe_Pesci przecież ja się odnoszę do obecnej sytuacji a nie ogólnej transferu... czyli co mam napisać bo nie rozumiem ? Odzyskać?
0
@Joe_Pesci czyli rozumiem że lepiej poczekać do lata i niech odejdzie za darmo ;) tutaj można jakaś kasę zarobić i wynagrodzenie zlikwidować. mądre myślenie, trzba Cię na stanowisko jakieś w Pisie wrzucić
0
Chyba Barcelonie uda się zarobić na Dembele ;) coś czuje że nie będzie chciał przejść do Angli l
1
@Naturopata kwarantanne prawie jest nielegalna ;) więc aplikacja tym bardziej ;)
0
@msmsms to ciekawe kto ma najwięcej zwycięstw w Wimbledonie ;)