0

Ale jaja hahaha

0

@Antimadridista_WR wiem tyle że francuski środek pola to wart uwagi jest jeden Kante. Przynajmniej Barcelona dopuściła szrot z Francji. Aż nie mogę się doczekać jak zobaczę inny środek niż Kroos Modric Casemiro, będą ciężary po nich.

0

@JonSnow oni widzę że mają słaba opinie a i tak chcą mieć jeszcze gorszą.

0

@Antimadridista_WR póki co ściągają średniaki ;) piłkarz że ma talent to musi wejść jeszcze na wyższy poziom. Oni dużo tak kupują i póki co to Vini im się sprawdziło, reszta do topu to daleko. Oczywiście piszę i mlodzikach bo Alaba czy Courtis to sprawdzeni gracze.

3

@messi564 tylko że liga holenderska jest na poziomie ligi polskiej prócz Ajaxu i PSV. Wystarczy zobaczyć jak radzą sobie drużyny z niższych miejsc w pucharach wszędzie lanie.

19

@kel z tego co ja rozumiem to on sie zaszczepil ale walczy o możliwość wyboru ;) więc zaszczepil się ale chce dac prawo wyboru, trudne to do zrozumienia dla ludzi ciężko rozumiejacych

0

@Uukasz_93 na jakim portalu można go obejrzeć? Ja oglądam wszystko jak leci więc pewnie też obejrzę.

0

@Rust_Cohle Egipt odpadnie teraz albo w następnym meczu możesz stawiać dom ;)

1

Polacy od ruskich mogą z 10 dostać przy takie grze.

0

@barcelonaLM paliwo zaraz będzie powyżej 6 zł

1

@kulek22 raczej stoi bo już grają

0

@Survier jeżeli trochę pomyślisz to chodzi o to że trzba robić na nierobów i emerytów a ludzi w Polsce jest coraz mniej czyli jak na 10 osób 7-8 robi 2-3 nie robią czyli ta część musi zapracować na resztę. I to zacznie zaraz iść w coraz gorsza stronę bo przyrost jest mały a większy nie będzie przy coraz wyższych kosztach. Spójrz w urodzenia dzieci

0

@bartekvisca ja mam leasing i myślałem że tylko kredyty poszły w górę a tutaj się okazuje że 100 zł wzrosło...

3

@Encore spokojnie stawiam na Real Portugalie i Utd na awanse więc jeżeli ktoś nie awansuje człowiek przegra ale będzie szczęśliwy ;)

1

@Kengo dzisiaj zagrał słaby mecz ale w jego przypadku Bedzie coraz lepiej więc.spokojnie ;)

0

@Sau_Ron @Lucassito dzieciaki 2 miesiące pracy do tego ciągle kontuzje oraz 7 meczy pod rząd na wyjeździe ;) trzba już zwolnić i zatrudnić kolejnego !!!

1

Czemu Ziyech nie pojechał na PNA ?

0

@macio_944 chyba nie o tej samej. 30 minut oglądania na spokojnie

0

@lukaszbrk bo powinna być żółta której nie może dac ;)

0

@tbas więc masz pokazane na czym mu zależy;) nie gra w piłkę czy chec wyjazdu na Ms tylko kasa ;) 3 transfery które zrujnowaly Barcelone Griz Cou i Dembele i zaraz żadnego nie będzie i wtedy można próbować odbudować. Fianase klubu jakoś będą wyglądać. Ja tam jestem ciekaw który klub się nabierze na Dembele ;)

0

@tbas przeczytaj jeszcze raz. Barcelona liczy że piłkarz odjedzie w styczniu i dość że zejdą z pensji do tego moze jakiś grosz wpadnie. Plus jest taki że są MS i chyba każdy piłkarz chciałby jechać na niej ale Dembele chyba woli pograć na PS;)

1

@tbas dlatego właśnie tak się prowadzi biznes bez pobłażania. Ty pewnie byłbyś jakby Bartomeu że wszedlbys każdemu w 4 litery i zrobił wszystko żeby kibic był zadowolony a to chodzi tylko o to żeby klub nie był stratny i zaczął przynosić korzyści z zawodników bo póki co kontrakty zakupy sprzedaż wszędzie robią sobie z nas jaja. Już to pisałem Barcelona liczy też na to że Dembele ma jakieś ambicje i będzie chciał jechać na MS więc zgodzi się odejść do innego klubu za grosze ale po tym wszystkim wygląda że ma to gdzieś więc takie jest jego podejście.

0

@Encore teraz pytanie jak to wygląda w nowoczesności sprzętu ? Bo może maja tam jeszcze gdzieś dziadki z 1 wojny liczone ;)

0

@A4ron to chyba każdy powinien siedziec w domu i nie zarażać bo możesz mieć omikrona. Zaraz kolejną wersją wejdzie do Polski omikrona i tak dalej o tak dalej. Politycy imprezuja nie przestrzegają zasad a taki Kowalski jak Ty siedzisz w domu i czekasz ;) jeszcze trochę i będziesz im płacił żeby w domu zostać ;)

0

@Janiama Póki co odpadli z super pucharu, pucharu króla w lidze walczą ciężko o Lm, liga mistrzów jak jakimś cudem przejdą Utd to zaraz baty dostaną od Bayernu czy City. Słaby rok i Simeone jest do zwolnienia ale jak dla mnie niech tam siedzi jak będą tak grać jak teraz ;)

0

@KrwawiaceoczyVEB zobacz sobie Atletico jak gra z lepszymi drużynami same przegrane. Z sredniakami jeszcze dają ale ktoś wyżej i porażki. Zobacz sobie 15 meczy ostatnie to zobaczysz jak jest czerwono. Utd ma lepszy skład i Krystyne którą lubi Atletico a oni często przed nim rozkładają nogi do tego Oblak gra tragicznie

0

@Encore tak tylko że Atletico zawsze dobrze bronili a teraz bronić nie potrafią do tego w ataku slabizna ;) dla mnie Utd i muszę coś jeszcze dorzucić do kuponu za 100 ;)

0

Awans za 1.7 UTD w Lm w meczu z Atletico wygląda na promocję ;)

0

@arasz1819 przecież do Marvela nikt nie ma podjazdu. Co film to zarobek i ogrom fanów. Chodzę na wszystkie filmu a zdarzyło mi się że przyszli fanatycy przebrani za avengersow a było ich chyba 6 lub 7.

0

@kamilo0066 tak długo pracował że nikt o tym nie pamięta ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?