maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Borneo q nowym Yorku jest normalność, rozmawiałem z ciotka i mówi że u nich w pracy ludzie się nie szczepią ani testy nie są wymagane. Ogolnie za dużo utrudnień nie mają
0
@mekston co za różnica i tak go nie będą wpuszczać bo niexasxczepiony
0
@Woland10 przez 2 lata nikt mu nie zaufał ? Zagrał 3 dobre mecze reszta to parodia ;) proszę tutaj nie płakać bo sprzedać i tyle trzba ;) gość w Barcelonie to parodia piłkarza...
30
@Woland10 Wystarczy że Coutinho sam się wyjaśniał w meczach LL ;)
5
Oficjalnie Coutinho nie wróci do Barcelony ;)
1
Ale babol bramkarza
0
@MesQueUnClub_87 sprzedaż/prprodukcja obuwia i ubran oraz cukru/słonecznika
1
@MesQueUnClub_87 to jak będziesz na swoim daj znać jak Ci idzie przyjdę do Ciebie popracować chociaz pieniędzy nie potrzebuje ;) Pamiętaj że przy własnej firmie 10k to jest bardzo mało na opłaty i pracownika a co dopiero myśleć o inwestycjach. Ja nie mam pracownika a koszty mam ponad 10k miesięcznie, dobrze że gaz i prąd do niczego nie są mi potrzebne bo pewnie dostałby po dupie konkretnie ;) powodzenia i daj znać za kilka lat ;)
0
@MesQueUnClub_87 o kurczę znam wielu przedsiębiorców ale z zagranicy mało, raczej znam ale firmy zagraniczne założone w Polsce i żadna nie płaci więcej nic powinna. To jak ktoś zarabia 100 tysiako to musi mieć trochę tych pracowników, jeżeli podwyzszysz każdym te 300 zł dodasz prąd nowe podatki i tym podobne to musisz na to wydać przy 20-30 pracownikach jakieś 10-20 tysięcy więcej w miesiącu. Powiedz mi czemu Ty nie założysz firmy i będziesz płaci tyle ile powinni zarabiać. Jak widzę dobre masz zarobki masz kasę zainwestuj i podziel się z nami.
0
@Colon tylko żeby mi nie strzelał ;) akurat oglądam The Office i Siły kosmiczne ;)
0
@MesQueUnClub_87 tylko ile w Polsce masz kosztów oraz papierów wiecznie do wypełnienia, a kontroli u nas pierdolowatych co nie miara. Ja każdemu mówię co narzeka załóż firmę i płac pracownikowi w tych czasach 5 czy 6 tysięcy na rękę czy wyjdzie jakieś 9 tysięcy z całymi kosztami państwa ;)
0
@doc jeżeli zależy mu jechać na mundial to powiedzieć wprost odchodzisz/ppdpisujesz/trybuny i wtedy zobaczymy czy zależy mu na pieniądzach czy osiągnięciach. MS akurat dla nas w tym przypadku jest ba plus lecz znając jego podejście ma to w dupce tak samo jak jego podejście do całej gry w Barcelonie
1
@macio_944 to co się dzieje to są niesamowite sprawy a co będzie za kolejne 50 lat :) fajnie było by dożyć
1
@Kubsoleon nic niech Ci wysla oficjalne pismo ;) nie wyślą bo nie mogą , tak samo przedsiębiorcy chcą się ubiegać o odszkodowanie za zamknięcie lokali w lockdown ale nie mogą bo nikt ich do tego nie zmuszał własnej woli się pozamykali;) na strajk przedsiębiorców sobie wejdź.tam prawniczka opisała jak postępować.
0
@Archie potrzebny im środek dobrze że na rynku nie ma ciekawych zawodników a jak są to kasy trzba dużo wyrzucić ;) 2 obrońców muszą jeszcze kupić. Więc 4-5 klasowych graczy więc trochę kasy wydać trzba a jeszcze musi się ten transfer udać pod względem sportowym. A wiadomo że środek stanowi główny motor napędowy a jest coraz starszy a zamienników brak bo Cavamiga póki co to junior jedynie Valvedre na zamiennika
0
@MasnyTed dla mnie to jest nie na duchem rywalizacji. Właściwie chyba tylko Hiszpanie takie coś wprowadzają dla kasy
0
@Cobra303 tzn ???
0
Czyli co pierwszy raz w Histori rozgrywek o super puchar zagrają druku które nie powinny tam się znaleźć. Co pieniądze robią z rozgrywkami
2
Jak Arsenal ma grać na poziomie jak maja takich idiotów... tak głupie czerwone kartki lapac. Tak jak pisałem że Arteta ma tak lipny skład i tak potrafi zrobić coś z tej drużyny
0
Ale sędzia idiota mógł puści akcję i później dam ta żółta kartke... Raczej powinien. Mecz napoli
2
Szkoda że Napoli gra na 51 % i odpadnie z pucharu
2
@Sulimo jeszcze zależy jaki kurier dhl dpd in post jutro będzie na miejscu
1
@Botanik remis przecież był
0
@Vebrol z roku na rok coraz gorzej wygląda środek pola a problem maja bo nie ma kim zastąpić ;) modric dzisiaj nie.dojechal i wyglądali strasznie
0
Jakiś filmik do babola Juventusu w ostatniej akcji meczu?
0
@ViscaelBarca2007 dlatego jak ja czytam że jakiś klub pozyskuje jakiś talent to później sobie zapamiętuje i patrzę tak co z nim po.2 latach się dzieje. Kiedyś oglądałem wiele meczy Barcelony B deulofeu Adama Hallilovic każdy zapowiadal się na konkretnego grają a później weryfikacja i dalem sobie z tym spokój. Te transfery z ajaxu póki co słabo wyglądają poza ich liga Van de beek u nas jong czy de light.
0
@kuz jeżeli na swojej stronie napisze że allegro bierze prowizji 11 % do tego dolicza mi.przesylki to zaraz dostanę informację że łamie regulamin i out. Dużo jest takich pierdol. Ja Ci tłumaczę że nie chce tam sprzedawać a muszę ;) każdy myślący dobrze wie że Facebook tik tok Twitter to dziadostwo i oglupienie tego wieku ;) I oczywiście główne źródło informacji dla młodych. Jak w firmę skrytykujesz szefa bo coś źle zrobił to też możesz wylecieć albo masz już przegrane chyba że będziesz lizal dupe. Masz władzę masz wszystko...
0
@ViscaelBarca2007 ja już się nauczyłem że talenty zazwyczaj zostają talentami, jak masz 18 19 20 lat i jesteś talentem musisz zrobić kolejny przeskok a tutaj jest trudno. Gavi Pedri Ansu zrobili i są wysoko ale teraz to utrzymać. Kiedyś pamiętam jak wszyscy się zachwycali Ryan Sessengon że w wieku 16 lat gra na takim poziomie, teraz ma 21 i dalej ma.ten sam poziom tylko lepszy klub.
0
@kuz no Panie ja sprzedaje na allegro ale jakbym mógł to bym ich w kosmos wystrzelił ;) wyjścia nie mam bo alternatywy żadnej a takie pieniądze co że mnie zdzieraja to.glowa mała a jak jest problem to nie idzie się dodzwonić jeszcze jakieś kary naliczaja bo co chwilę coś zmieniają. Muszę ale krytykować nie mogę bo zostanę bez sprzedaży... Tak to działa
0
Tak sprawdziłem tego Gravenberch i chłopak liczby ma słabe tym bardziej jak na taką ligę jak Holenderska.