maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mario96w ja napiszę tyle chłopaki z ninja warrior tor przeszkód ukończyli by za pierwszym razem i to w 100%. Więcej tłumaczyć Ci nie muszę bo szkoda pisać...
0
@Mario96w ja piszę jako fan i fani książki ;) jak piszę jeżeli odbiega się tak schematami to po co dawać nazwę wiedźmin... zawsze mogli.nakrecic swojego wiedźmina a tego prawdziwego zostawić dla kogoś kto ogarnie ;)
0
@takisobiektos wiedz że dużo ludzi grało w grę wiedźmin lecz książki nie czytało ;) ja piszę jako ktoś kto zna się na książce i widzi serial ;) przecież mogli napisać Wiedzminopodobne bo część akcji jest tak śmieszna że nie będę się wdawal w dyskusję. Zobaczymy czy o serialu będzie głośno za jakiś czas bo moim zdaniem będzie i sie skończy w żadnym Top nie będzie ;)
0
@takisobiektos filmweb patrzę ocenę
0
@Mario96w to jak piszę porozmawiaj z fanami książki oraz krytykami bo ich oceny są mizerne tak jak moja ;) sam Superman dodał coś od siebie bo widział jak yonjest wszystko kręcone ;) po co się do czegoś zabierać jak się nie potrafi. Na Got każdy czekał i się zachwycał (oczywiście ostatni sezon-) a na wiedźmina parcia nie ma bo słabo wyszło serial jakich wiele...
0
@Mario96w jak pogadasz z fanami książki to raczej nic się kupy tam nie trzyma. Ocena za 2 sezon 6.4 sama mówi za siebie do obejrzenia ale do książki to daleka droga.
1
@MesQueUnClub96 do tego roku to możesz już kwiatki wąchać albo PiS nie będzie pozwalał oglądać formuły jeden żeby Niemieckich samochodów nie promować.
0
@takisobiektos no tak tylko reżyser jak i producenci mówili że będzie szło podobnie jak książka a jest zupełnie inaczej... do tego wiele głupot i pierdol wprowadzili ;) wygląda to wszystko jakby robione na szybko, dobrze że główny bohater ratuje w dużej mierze ten serial. Średnia ocena za 2 sezon to jest takie 6.4 Więc do obejrzenia i tyle, mając taki wachlarz możliwości zrobili po prostu serial. Got przy tym to arcydzieło
0
@takisobiektos to co zrobili z "Ziarnem prawdy" i przedstawienie wiedźminów woła o pomstę do nieba. Wchodzę na fanów wiedźmina i książki i same negatywny odbiegające od książki.
1
@clyde Ciri była na placu zabaw,do tego skakala bez miecza ;) czytam wiele opini i każdemu krwawia oczy.
0
@pres trochę zerkalem na mecz to aż się zdziwiłem że potrafi tak szybko pograc, tylko teraz trzba zrobić przeskok do dorosłej piłki a tutaj warunki i szybkość wychodzi. Wczorajszy mecz to wiadomo jaki poziom chociaż PSG też nic wielkiego nie grało przy takim przeciwnika.
1
@hardmind ale jak cena rośnie to w Polsce nie muszą czekać 2 tygodnie ;)
3
@Kgorecki2500 @ranger3120 tak tylko że kolejnym krokiem pewnie będzie próba ograniczenia radia i Internetu, już są robione pod to podchody.
1
Jak się nie wykorzystuje tylu sytuacji to później jest kara i 1-1.
0
@Rust_Cohle w Lidze masz dużo meczy a liga Mistrzów to jeden mecz nie wyjdzie i odpadasz. Szczęścia trzeba mieć dużo, Real gdyby był Var to spalony w finale i ewidentna ręką z Bayernem Marcelo ;) lidze możesz mieć wpadki a w Lm już nie
0
@Jestjakjest szkoda tylko że na 100 wysyłek jedną zawsze jest uszkodzona i dodatkowo nie zwracają za błędy kuriera tylko do każdej paczki piszą źle zapakowana nawet jak zapanuje w 2 grubości tektury...
0
@amanter ciekaw jestem jak będzie wyglądać drabinka płacowa. Mbappe i Haland duże wynagrodzenie będą chcieć a w Realu tylko jedna osoba takie miała. Do tego muszą kupić bocznego obrońcę i środkowych pomocników bo starość już wychodzi
0
@maniak33333 to mówisz że Ci co znaleźli azyl w Polsce teraz już wrócili na Białoruś? Masz rację na pewno Białoruś inaczej zrobi ;)
1
@Kozinho. Czyli nic nie robią żeby było lepiej tylko dorzucaja nowe podatki i nowe opłaty. Żadnych inwestycji q przyszłość ;) nie mamy żadnych alternatyw i nie jest nic rozwijane.
0
@Wojtas1080pl jak chcesz go ścigać jak z Białorusią są na granicy wojenki. Dla nich to bardzo dobrze że tak zrobił bo przekaż pójdzie w świat.
1
@marcin62 on nie powiedziałem że są słabo tylko że maja braki taktyki i schematu ustawienia ;) koeman tylko płakał i krytykował. Tak dla świętego spokoju wymień mi kluby w których koeman w ciągu 10 lat jak piłka się trochę zmieniła był chwalony przez jakiegoś piłkarza?
0
@Kgorecki2500 bo to powinno być zamieniane na jakieś prace żeby zarobić na sobie jedzenie spanie czy odszkodowanie dla ofiar, zawsze by sie coś znalazło. Może kiedyś dorzyjemy takich czasów że wiezien ma lepiej niż nie jeden człowiek
0
@Kozinho. To co pis robi q tym.kierunku żeby nie było tak drogo? A no tak zrobili podwyżki że fotowoltaiki nie będzie się opłacać ;) zaraz rozdają więcej pieniędzy gdzie znowu pójdzie wszystko w górę a prąd i gaz jeszcze dołożą do tego kolejne podwyżki bo polski ład będzie bardzo drogi. Poczekaj na 2023 to wtedy jestem ciekaw co napiszesz jak ceny wystrzela w kosmos ;)
0
@maniak33333 poszukaj filmików jak poza kamera ściągają zaraz maski i nie tylko w Polsce takie coś jest ;) trochę poszukać a filmików będzie cała masa z politykami
0
@chosenone to widzisz u was jest tak a w Częstochowie inna bajka ;) praktycznie pół na pół ;) w innych krajach zaszczepionych dość sporo ludzie umierają tylko nie u nas ;)
0
@rybi to ja mam wgląd w dokumenty spraw wygranych ;) konstytucja powinieneś wiedzieć że jest najwyżej...
3
@konrad1661 @Objectivo może dlatego że poza salą obrad w restauracji albo poza kamerami oslowie chodzą bez masek?
3
@jedrek7000 najlepsze jest to że pójdą zaraz na stołówkę i wszyscy będą bez maseczek ;) tak jak skoczkowie na skoczni w maskach a w busiku jeden obok drugiego ;)
0
@chosenone zapytaj się pielęgniarki z covidowego wtedy dowiesz się jak jest na prawdę ;) nie będę nic pisal żeby gown burzy nie było bo trochę wiem na ten temat ;) poczekaj jeszcze 6 miesięcy i się sam przekonasz chyba że przyjdzie oczywiście nowy wariant odporny na szczepionki ;)
2
@Przemek2323 wiele źródeł podaje że nie 8% a inflacja jest dużo wyższa ;) A luty powinna być na spokojnie mocno powyżej 10 %