2

@paweldunajecfcb a noga szybko gorzej z małym, do tygodnia można go nie czuć i sobie człowiek nie może ulżyć ;) do 2 godzin wraca czucie całościowe;)

0

Belgia Kobieca co się bawi

0

@mekston 3 trudne 4 łatwe ;) myślę że jakieś ciepłe kulki mogą zdecydować.

0

@Mixtape no to szkoda bo Lm mistrzów pewnie wygrają jak są w takiej formie ;) można stawiać po kursie 10 ;)

1

@inFLAMES nie wiem czym zabłysnąl tak moriba ale ja w jego grze nie widziałem nic nie samowitego, do tego wyglądał na ociezalego teraz ciężko to ocenić bo siedzi na ławce i Nico póki co to zjada ;)

0

@dniel @tbas tylko te pieczywo biedronkowe to jest najgorsze dziadostwo mrożone ;) my zaopatrujemy piekarnie w make dalachowska i z niej pieczywo jest najwyższej klasy oczywiście trzba jeszcze umieć zrobić dobra bułeczke czy chleb. Tak czy siak u nas takie bułki średnie kosztują 90 groszy ;)

1

@tbas ja czekam do lutego ;) jak maka będzie kosztować prawie 3 zł i dziadki będą kupowały chleb po 10 zł ,) regularna podwyżka mąki jest co 3 tygodnie. A przy nowych podatkach i ciągłym braku surowca będzie piekielnie drogo ;)

2

@hayek że jak się bierze ? Jak weźmiesz samochód za 100 tysiakow to zamiast zapłacić 120 będziesz musiał zaplacic 130-140 ;) czyli koszta w górę pracodawcy i później odbiorcy. W większości krajów Państwo pomaga rozwijać działalność lecz w Polsce jest tylko pod górkę

1

Jeżeli ktoś ma Leasing lub zamierza brać na samochód czy inne sprzęty warto się zapoznać z Nowym Ładem o ile będzie drożej ;) co najlepsze to jeżeli wziąłeś Leasing od w roku wcześniejszym niż 2022 to będziesz płacił więcej chociaż podpisałem inna umowe... Ale będzie wyciąganie kasy od kogo się da Ty zapierdal a rząd będzie mógł coraz więcej kraść i rozdawać

0

Karny jak złoto

0

@LUPR hehe casemiro ma mnóstwo takich wejść i nigdy za takie coś kartki czerwonej nie widziałem ;) chyba jeden może inny nie, w Anglii to się pewnie śmieją z takich kartek.

0

@patry295 jaka różnica w latach trenowania? Bo można zmieniać co rok lub co 4 lata.

1

@Encore jak Hamilton wyprzedza to siła umiejętności ;)

0

@VandaI mi do wczoraj ładnie działał dzisiaj już jakieś problemy

0

Posiada ktoś Nc go? Dzisiaj od rana nie działa mi aplikacja, lecz w tv wszystko ładnie śmiga na dekoderze.

1

@MiloszFCB1899 ten ma bardzo dobre recenzje Wideorejestrator 70mai A500S Dash Cam Pro Plus+

0

@paweldunajecfcb to że wszystko podrozeje bardziej bo jak będę musiał więcej podatku zapłacić z sprzedaży cukru mąki i wyrobów pod piekarnie cukiernie to piekarz cukiernik również musi podnieś cenę ;) inflacja do tego nowe podatki czyli ten najbiedniejszy tak naprawdę nic nie zyska bo koszty podaj bardzo w górę ;) dziękuję i zapraszam do robienia niedługo na 2 etatu dzień noc dzień noc jak chcesz godnie żyć.

0

@QUNJ to wytłumacz mi jak to się stało że Russell w bolidzie Hamiltona tak szybko jechał i spokojnie mógł wygrać wyścig gdyby nie błąd teamu taki przypadkowy ? No i oczywiście tak jak piszesz tak jak wygląda tabela ale Russell chyba od niej odbiega bo wszedł do super bryki i zamiatał rywali jak Goat ;)

0

@Hosh porównanie maszyny do drużyny ;) mistrzostwo ;) możesz porównać zawodowego kolarza lidera który dostaje rower od Twojej Babci i nich walczy teraz o pierwsze miejsce. Człowieku kto ma logikę 6 latka... @QUNJ przecież mi chodzi tylko o jeden czy dwa wyścigi w sezonie takie dla odbicia tej całej formuły, taki jeden wyścig mógłby odbyć się na koniec sezonu, przypuscmy na torze gdzie jest łatwo wyprzedzać. Sezon niech jest jaki jest bo tu nie ma co zmieniać. Przy takim wyścigu można by zobaczyć umiejętności kierowców jak walczą jako równy z równym ;)

5

@Ingiel to ja zawsze myślałem że to jest liczone za cały rok a nie od początku tego sezonu. Prawda jest taka że najważniejsze rozgrywki ME i Copa miały znaczenie reszta jest dla dekoracji jeżeli rozumiesz.

1

@Barca1992 ja już od dawna o tym piszę że podwyżki dopiero przyjdą po nowym roku jak firmy będą musiały przerzucać koszty na kupujących ;)

0

@LukaszFan pięknie piszesz ale nie wiele wiesz więc może czasem nic nie pisać bo głupiego z siebie robisz. Wtedy baryłka ropy kosztowała ok 120 a teraz 80 ;) więc przy tej cenie teraz paliwo kosztowało by ok 10 zł ;) więc masz rację musisz wrócić do szkoły na zajęcia z matematyki...

0

@barcelonaLM oba warunki czy jeden z nich ?

0

Kogoś to dziwi ?

0

@Qexi nie rozumiesz chlopcze ;) podniecasz się gościem gdzie jego umiejętność to mniej niż 50 % wkładu w tym sporcie. Sama jego osobą przyciąga kupę kasy tak samo jak Messi przyciągał ;) to musisz trochę poczytać. Mi by wystarczyło żeby raz w sezonie zrobić wyścig dla wszystkich kierowców takimi samymi samochodami i wtedy mógłbyś wielbić i całować go tak mocno jak tutaj się rozpisujesz ;)

0

@Qexi przecież to golym okiem widać jak wygląda formuła, mega szybki samochód i jakieś popierdulki. 2 gośći toczy walkę ze sobą a reszta porostu sobie jedzie. To wytłumacz mi jak to było jak Russell siadl do samochodu Hamiltona? Czemu teraz tak szybko nie jeździ jak w jego furce?

3

@Ghostface forsberg miał sytuację ale piłka chyba musnela słupek, Szwedzi chyba muszą zacząć atakować żeby myśleć o awansie z pierwszego

2

@Qexi a skąd wiesz że jest najlepszy? Ma najlepszy samochód a Messi Ronaldo to pokazują ba boisku swoje pełne umiejętności nie graj ich buty. Wsadź mi Hamiltona i innych kierowców do takich samych samochodów i wtedy możesz sobie tutaj pisać a tak to kierowca jest na pewno dobrym ale jakbyś zamienił go Russell to chyba możesz domyslic się co by było ;) rozum jakby 6 latka

0

@Chaoss tak tylko fajnie się ogląda jak kilku walczy a tak to 2 się bije reszta to średniaki czasem im się coś uda. Jak Ciebie to jara to powodzenia ja poczekam jak coś pozmieniaja. A najchętniej bym zobaczył chociaż jeden wyścig każdy takim samym bolidem ale nie fani Hamiltona pewnie by się nie zgodzili bo mogło by to obniżyć jego umiejętności

0

@QUNJ dziwnym trafem teamu zawaliła ;) taki zbiek okoliczności był akurat jak jechał Russell

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?