maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@william_wallace inne choroby są nie ważne. Liczy się tylko corona bo na nią umiera najwięcej ludzi. Pamiętaj ludzie uczeni zawsze Ci prawdę powiedzą chyba że ktoś dobrze płaci
0
@Arkon prawdy nigdy się nie dowiesz bo jakby się okazało że umiera przypuscmy 30-40 % zaszczepionych to ludzi nie chcieli by się szczepic, interes upada. Ja mam znajomą na covidzie i dokładnie wiem jak dzieje, więc media i wynika które można rośnie napisać proszę do końca nie wierzyć.
2
Leicester odpada ;)
0
Napoli z nieba do piekła ;)
0
@hayek tak ale płacę będą konkretne ;) już piszą o rudigerze i jego wymaganiach. Jestem ciekawy czy zrobi się taką wysoką drabinka płacowa. Muszą myśleć zaraz o nowych bocznym obrońcy i środku pomocy. Kross I modric młodzi nie są a za nich zastępstwa nie ma.
1
@FC1899Barca trochę przesadziłes bo trzba będzie ok 20-25 razy ;) j
0
@urbipl dużo zależy od losowania, pamiętaj że nie mała pieniądze są również za bilety z meczów ;) w Lm byłby za pewne 1 mecz tutaj może być nawet 4 ;) nie wiem jakie pieniądze są za bilety ale ja płaciłem za bilet 400 zł ;) A ludzi jest zazwyczaj ponad 50 000 więc zarobek nie mały. Tak po przeliczeniu nie wiem czy to nie jest lepszy zarób niż po jednym meczu w Lm
2
@macio_944 ja już tyle meczy oglądałem Desta i na palcach jednej ręki mogę policzyć udane mecze to piłkarz bardziej do jakiejś Romy czy Valenci.
0
Ja akurat się cieszę że jesteśmy w LE. W 2 meczu pewnie była by kompromitacja a tak to jest szansa na powalczenie w LE ;) zawsze jest to druga szansa na zagranie w LM w nowym sezonie. Jeżeli Pedri i Ansu nie będą kontuzjowani i Alves da chociaż małego kopa na obronie to walka o top 4 i LE jest duża ;) I zawsze to będzie przygotowanie do nasptenro sezonu.
0
@zaiks nie oglądam realu bo nie intetesuje mnie ten zespół, zobacz w meczu Barcelony każda sytuację pokazują
0
@PolskiBarcelonista10 chyba pierwsza rundę czekają albo drużyny z pierwszych miejsc w Le czekają pierwsza runde
0
@zaiks zawsze jest powtórka przy analizie. Pokazują 2 linie
0
@zaiks @FCB24 dziwne bo powtórki nie pokazali z analiza spalonego
0
@zeko0 wyglądało na spalonego. Póki co nie pokazali analizy
1
Experci bukmacherki już robią pod siebie bo Chelsea przegrywa a to taki pewniaki dzisiaj ;) oczywiście jeszcze nie koniec meczu.
2
@Sysia11 ogólnie uważam że Halland wyląduje w Psg jeżeli Mbappe odjedzie. Zadania finansowe może tylko pokryć PSG ale co będzie to się okaże.
0
@Mamrotek22 widocznie po moim komentarzu bo przed nim nic się nie działo
0
Atletico na ten moment ostatnie miejsce w grupie, a nawet groźnego ataku nie mieli
0
@william_wallace no porównać Messiego do Vinicjusa poprzez dołączenie do klubu to chyba padles na głowę ;) to odegard też jest wychowankiem ;)
2
@dawid16dkk dobrze że to nie za nasze pieniądze ;)
0
@Sonofpanda jeździsz samochodem? Włącz sobie powtórkę i zobacz jaki jest czas reakcji... możesz również rowerem jeździć i powinieneś to ogarnąć.
1
@NismoFCB jakby bottas czy Hamilton we wcześniejszych wyścigów go nie wyrzucili z wyścigu było by już po tytule dla Hamiltona ;) no ale swój zawsze za swoim. Jedyne wyjście Hamilton musi nie dojechać do mety w netpnym wyścigu bo jak widać sędziowie wiadomo za kim są.
18
Hamilton wjeżdża w dupe Maxa i karę dostaje Max i ktoś niech mi powie że to nie jest ustawka...
0
@FC1899Barca widzę że Twój Pan na 2 pozycji. Niewolnicy to maja strasznie jak chcesz to daj znać mogę zgłosić gdzieś Twoja sytuację ;) w tych czasem mieć swojego Pana to chyba tylko w Afryce
0
@karszun już 2 razy tak było i dostał 10 sekund kary a bottas i tak nie mógł jechać dalej ;) można w kogoś wjechać i nie mieć z tego wielkiej kary przy takiej mocy silnika bo i tak się wszystkich wyprzedzi
0
@MarioVeB! Albo bottas wjedzie w Maxa ;) po co się ścigać jak można zakończyć to już wcześniej, już 2 takie przypadki były. Pewnie gdyby nie to Hamilton jechał by dzisiaj po 2 miejsce tylko...
0
@Kondziubarca ja to uwielbiam jak ma za wolny samochód i zaczyna płakać do mikrofonu jak małe dziecko tylko szkoda że jego maszyna jest tak mocna bo płacz byłby nieziemski ;) Team mocny kierowca dobry niczym Russell jak wszedł do jego samochodu i wykręcal czasy niczym Hamilton ;)
0
@Schoogs crystal na 8 meczy tylko 2 zwycięstwa to dużo mówi o ich formie ;)
0
Komentarz usunięty
0
@paweldunajecfcb może masz statystyki Do Mari bo co chwilę widziałem stratę albo źle podanie