2

@william_wallace inne choroby są nie ważne. Liczy się tylko corona bo na nią umiera najwięcej ludzi. Pamiętaj ludzie uczeni zawsze Ci prawdę powiedzą chyba że ktoś dobrze płaci

0

@Arkon prawdy nigdy się nie dowiesz bo jakby się okazało że umiera przypuscmy 30-40 % zaszczepionych to ludzi nie chcieli by się szczepic, interes upada. Ja mam znajomą na covidzie i dokładnie wiem jak dzieje, więc media i wynika które można rośnie napisać proszę do końca nie wierzyć.

2

Leicester odpada ;)

0

Napoli z nieba do piekła ;)

0

@hayek tak ale płacę będą konkretne ;) już piszą o rudigerze i jego wymaganiach. Jestem ciekawy czy zrobi się taką wysoką drabinka płacowa. Muszą myśleć zaraz o nowych bocznym obrońcy i środku pomocy. Kross I modric młodzi nie są a za nich zastępstwa nie ma.

1

@FC1899Barca trochę przesadziłes bo trzba będzie ok 20-25 razy ;) j

0

@urbipl dużo zależy od losowania, pamiętaj że nie mała pieniądze są również za bilety z meczów ;) w Lm byłby za pewne 1 mecz tutaj może być nawet 4 ;) nie wiem jakie pieniądze są za bilety ale ja płaciłem za bilet 400 zł ;) A ludzi jest zazwyczaj ponad 50 000 więc zarobek nie mały. Tak po przeliczeniu nie wiem czy to nie jest lepszy zarób niż po jednym meczu w Lm

2

@macio_944 ja już tyle meczy oglądałem Desta i na palcach jednej ręki mogę policzyć udane mecze to piłkarz bardziej do jakiejś Romy czy Valenci.

0

Ja akurat się cieszę że jesteśmy w LE. W 2 meczu pewnie była by kompromitacja a tak to jest szansa na powalczenie w LE ;) zawsze jest to druga szansa na zagranie w LM w nowym sezonie. Jeżeli Pedri i Ansu nie będą kontuzjowani i Alves da chociaż małego kopa na obronie to walka o top 4 i LE jest duża ;) I zawsze to będzie przygotowanie do nasptenro sezonu.

0

@zaiks nie oglądam realu bo nie intetesuje mnie ten zespół, zobacz w meczu Barcelony każda sytuację pokazują

0

@PolskiBarcelonista10 chyba pierwsza rundę czekają albo drużyny z pierwszych miejsc w Le czekają pierwsza runde

0

@zaiks zawsze jest powtórka przy analizie. Pokazują 2 linie

0

@zaiks @FCB24 dziwne bo powtórki nie pokazali z analiza spalonego

0

@zeko0 wyglądało na spalonego. Póki co nie pokazali analizy

1

Experci bukmacherki już robią pod siebie bo Chelsea przegrywa a to taki pewniaki dzisiaj ;) oczywiście jeszcze nie koniec meczu.

2

@Sysia11 ogólnie uważam że Halland wyląduje w Psg jeżeli Mbappe odjedzie. Zadania finansowe może tylko pokryć PSG ale co będzie to się okaże.

0

@Mamrotek22 widocznie po moim komentarzu bo przed nim nic się nie działo

0

Atletico na ten moment ostatnie miejsce w grupie, a nawet groźnego ataku nie mieli

0

@william_wallace no porównać Messiego do Vinicjusa poprzez dołączenie do klubu to chyba padles na głowę ;) to odegard też jest wychowankiem ;)

2

@dawid16dkk dobrze że to nie za nasze pieniądze ;)

0

@Sonofpanda jeździsz samochodem? Włącz sobie powtórkę i zobacz jaki jest czas reakcji... możesz również rowerem jeździć i powinieneś to ogarnąć.

1

@NismoFCB jakby bottas czy Hamilton we wcześniejszych wyścigów go nie wyrzucili z wyścigu było by już po tytule dla Hamiltona ;) no ale swój zawsze za swoim. Jedyne wyjście Hamilton musi nie dojechać do mety w netpnym wyścigu bo jak widać sędziowie wiadomo za kim są.

18

Hamilton wjeżdża w dupe Maxa i karę dostaje Max i ktoś niech mi powie że to nie jest ustawka...

0

@FC1899Barca widzę że Twój Pan na 2 pozycji. Niewolnicy to maja strasznie jak chcesz to daj znać mogę zgłosić gdzieś Twoja sytuację ;) w tych czasem mieć swojego Pana to chyba tylko w Afryce

0

@karszun już 2 razy tak było i dostał 10 sekund kary a bottas i tak nie mógł jechać dalej ;) można w kogoś wjechać i nie mieć z tego wielkiej kary przy takiej mocy silnika bo i tak się wszystkich wyprzedzi

0

@MarioVeB! Albo bottas wjedzie w Maxa ;) po co się ścigać jak można zakończyć to już wcześniej, już 2 takie przypadki były. Pewnie gdyby nie to Hamilton jechał by dzisiaj po 2 miejsce tylko...

0

@Kondziubarca ja to uwielbiam jak ma za wolny samochód i zaczyna płakać do mikrofonu jak małe dziecko tylko szkoda że jego maszyna jest tak mocna bo płacz byłby nieziemski ;) Team mocny kierowca dobry niczym Russell jak wszedł do jego samochodu i wykręcal czasy niczym Hamilton ;)

0

@Schoogs crystal na 8 meczy tylko 2 zwycięstwa to dużo mówi o ich formie ;)

0

Komentarz usunięty

0

@paweldunajecfcb może masz statystyki Do Mari bo co chwilę widziałem stratę albo źle podanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?