0

@Nolife1899 w piłce pieniądze nie są najważniejsze bo jest piłka i umiejętności ;) możesz być najlepszym najszybszym ale buty same nie grają

0

@barcamember to trzba trochę myśleć że jak się ma tak szybki samochód i tor pod wyprzedzanie to co to za problem ;) trochę trzba myśleć Panie kolego

0

@Encore dobry kierowca jego samochód wyprzedza inne jak furmanki z gnojem ;) ja jak byłem młodszy byłem najlepszym kierowca w okolicy bo miałem motor 125 a inni 50 ;) chłopaki nie mogli się mnie nachwalic jak szybki jestem o oni wolni. Nikt nie wiedział jak ja to robię niczym wyborcy pisu jak dostają pieniądze od rządu...

1

@kejdzi to kierowca jest taki dobry że tak szybko samochód jedzie, nie wiele wiesz o tych wyścigach

0

@Ptasior oczywiście, ja się odnoszę do tego że jaracie się tymi kierowcami jakby nie wiadomo jak jeździli. Gość z końca stawki potrafi dojechać na 1 czy 2 miejscu... dlatego co jakiś czas powinny być wyścigi jednakowymi samochodami było by wiadomo kto jest jakim kierowca ;)

0

@Ptasior to nie jest możliwe że jak mam dużo szybszy samochód to wygrywamy wyścigi ;) jak to możliwe? Zastąp szumachera starym szumacherem i żadnej różnicy nie zobaczysz ;)

1

@Ptasior @hayek powinni robić co jakiś czas wyścigi jednakowymi bolidami bo Tak to chłopaki jaracie się najszybszym bolidem i kierowca w nim ;) Jak już pisałem wcześniej wszedł Russell do bolidu Hamiltona i wyglądał kozacko ;)

0

@kempnou jak kierowcę F1 można porównać do piłkarza gdzie w F1 największą rolę odgrywa samochód ;) trochę porównanie jak 5 latek ;) Russell już pokazał co potrafi w samochodzie Hamiltona

0

Włochy na ten moment gorszy bilans meczu z Szwajcarami. Czy w el. Liczą się bramki?

0

@fcb710 no dają ostro że w plecy:)

2

Niemcy Polska kurs 1.3 na Niemcorow a po 15 minutach 0-3 dla naszych ;)

0

@fcbarcafan19 chyba my więcej bysmy na tym stracili ;)

0

@4drian0 były 2 rodzaje ;) normalny w cenie 5 zł i duży 7.99 ;) proszę za pomoc

0

@Waszk piszę jak jest, czestochowa i Opole mam informację z 2 miejsc. Jak jest najlepiej posłuchać wiadomości wtedy będziesz widział wzytsko, dobrze że wszystkie badania są 100 % prawdziwe ;) ja tam na pandemie nie patrzę bo u mnie w rodzinie nic się nie dzieje a mam ja bardzo duża, do tego 2 firmy i dużo ludzi pracujących. Jedyne przeżycie było jak teść się zaszczepil gdzie był chory prawdopodobnie na Covid i prawie umarł, lecz teraz znowu się zaszczepil inna szczepionka i żyje. Tak czy siak ja żyje normalnie a piszę jedynie to co mam informację z pierwszej ręki odzialu covidowego.

0

@l0Messini jak jest q takiej formie że szkoda gadać to 3 gole i dużo wykreowanych sytuacji do tego ciągle kontuzja, 75% graczy gorzej wygląda na Messiego bez formy... Jak zagra 10 meczy bez kontuzji wtedy można gadać a tak to każdy mądry a później gębę zamyka ;)

0

@IronSanHybrid będzie droższy bo problem z rzepakiem no i gaz. Mąka od następnego tygodnia też w górę więc chleb zaraz znowu będzie drozec ;)

1

Widziałem że nie trafi ;)

1

@kamilo0066 chyba ich zdenerwowałes ;)

1

Jak to możliwe że karnego nie było q sobie var?

1

@Waszk 99 % to są nie zaszczepi tak mówi w wiadomościach i ja im wierzę nie słucham koleżanki z oddziału covidowego bo ona mnie kłamie ;)

1

@IronSanHybrid takie filmiki tylko denerwują czlowieka bo by się zjadło , lubię gotować ale nie zawsze wyjdzie tak jak zrobi to zawodowiec ;)

1

@PieN za 20-40 tysiakow miesięcznie z chęcią pójdę ;) moja sąsiadka lekarka tak zarabia od początku pandemia 2 nowe samochody motor do tego płot na bogato ;) dziwne że wcześniej tak nie szalała...

0

@Przemek2323 teraz moje pytanie jak niby spadnie inflacja ? Jak paliwo będzie drozec czyli wszystko w górę cały czas. Ja w hurcie jestem i mąki każdego rodzaju nie ma i jest produkowana na bieżąco gdzie zawsze była na magazynach sporą ilość to pokazuje że będzie drozala. Cukier co miesiąc drożeje teraz już jest 2.8 w hurcie ;) inflacja chyba na papieze będzie niższa a w rzeczywistości nic się nie zmieni

2

@Kamilos84 @kingJAMES @FC1899Barca przybajmniej teraz nie trzba mu płacić i klub rozkwita, do tego ciężka walka o Lm i próba wyjścia z Lm ;) to chyba może być jakieś 100 -200 mln w plecy ;) ja to myslalem że problemy zaczęły się od super transferów dembele Coutinho grizman ;) widać jakieś dzieci tutaj komentują aż strach się bać co przyniesie u was przyszłość...

0

@Inko dzięki bardzo ;)

0

W meczu Rakowa bramkarz wyszedł za wcześnie do obrony karnego i nie było powtórki? Nie ma już takiego przepisu czy Var się popsuł?

0

@macio_944 aaaaa myślałem że bliżej Częstochowy ;)

0

@macio_944 gdzie dokładnie mieszkasz ?

0

@DaPidejpi zobacz sobie na ocenę na filmweb i będziesz miał odpowiedź. Jakby nie był wciągający i interesujący to ocenę mialby ok 5-6. Na 100 osób 82 osoby są zachwycone Ty jesteś a tych 18 ;)

1

@Yoshi94 a ile razy koeman się do czegoś przyznał? Wiecznie ktoś winny...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?