0

@Bagsik88 no jak źle czytam, po jednym meczu piszesz że wygląda na błąd że wygrał PSG. Też dałem porównanie jednego meczu ;) @Arkadio90 chłopaki po jednym meczu już załamani, nie lepiej poczekać jak zagrają pierwsza rundę i wtedy płakać wylewać żale albo zamknąć się bo chłopak jednak coś strzeli albo kilka asyst zbierze.

0

@Bagsik88 tak na szybko poprzeczką setka dla mbappe kilka ładnych prostopadłych, często podejmował źle decyzje ale chyba to pierwsze mecze więc chłopaki już płaczą ;) Legia przegrała że Śląskiem przegrywa dostaną po Dupie od spartaka Legia wygrała że spartakiem nagle Legia najlepsza. Porownanie to jest. Tacy z was kibice że pośmiać się można ;)

0

Ale te psg jest słabe... z taką obrona to.jeszxze z grupy nie wyjdą

0

Diallo z PSG wygląda jak Douglas z Barcelony, gość jest tragiczny ;)

0

@VegetaPolska będą grać tylko 2 napastnikami i gośćmi że szkółki

0

@Encore tylko będzie potrzeba z 400 mln z bonusami i premiami ;)

1

@Bobo25 haha też tak dostałem mam nawet zdjęcie zrobione ;) zorientowałem się dopiero w połowie.

5

@masq ja Ci piszę o ogólnym wkładzie. To mówisz że jak wygrali Euro to musieli wszystkie potęgi rozwalić? Bo mi się zdaje że jedyną potęgą to była Francja z którą nie grał ;) reszta to same przecietniaki były. MS to masz rację z Urugwajem odpadli takimi leszczami. Teraz nie mogli przejść osłabionej Belgi z takimi gwiazdami jak ma teraz Portugalia to kicha.

7

@masq czytasz co piszesz ? Chłop ma taki instynkt że wie gdzie się znaleźć i to jest jego mocną stroną z wiekiem wygląda to jeszcze lepiej bo może grać kiche a gole strzela. Messi wiecznie najwiejc goli asyst dryblingow wypracowanych sytuacji. To że chłop nie ma kontuzji to zauważ że jego nie fauluja jak kiedyś, zobacz jak Messi jest często ostro faulowany A Roanldo rzadkość przy jego częstej bierności w dryblingu i kreacji.

11

@Image to zobacz sobie mecze jak Paragwaj Peru Boliwia potrafią sprawić trudności q meczach z Argentyna Brazylia Urugwajem nie widziałem żeby litwa Łotwa Andora San Marino sprawiło komuś problemy ?

8

@masq Messi ma tyle mniej spotkań rozegranych a w bramkach są na styku ale asysty to Ronaldo jest dalekooo...

0

@BarcaInfo @masq zawsze mozecie przeliczyc na minuty bo przy tym Messi ma rozegranych jeszcze mniej minut. Bo czasem w meczu możesz zagrać 5 minut a zalcza Ci jak spotkanie ;)

0

@mkord już nie płacz, jak zawodowy piłkarz nie wie że gra się do gwizdka to zawsze możesz napisać do nich list z instrukcją ;)

1

@Encore hehe Hamilton ostatnio wyeliminował maxa z wyścigu i jeszcze powiększył nad nim przewagę ;) dostał karę taką że zamieniła się w prezent. Śmieszny jesteś człowieku. Musisz poklekac trochę do plakatu Lewisa może coś to pomoże ;)

0

@Sulimo a gdzie tam był błąd? Sędzia myślał że zagrał zawodnik Śląska. Jedynie gdzie błąd Że podniósł choragiewke ale tylko dlatego że zawodnik wraca z dużego spalonego. Dostał info że zagryqal zawodnik legi i chorgwia w dół

0

@mkord akurat grałem trochę ;) zrozum że sędzia liniowy myślał że zawodnik Śląska podawal a spalony był duży więc szybko podnosi choragiewke. Główny sędzia lepiej widział sytuacje i za pewne przekazał w słuchawce jak to wygląda. Nie kompomituj się już

0

@mkord główny sędzia dokładnie widział że zawodnik legi podawal Więc po co miał gwizdac? Gra się do gwizdka jest to bardzo ale to bardzo stara zasada

0

@masq jakby real chciał mbappe i halanda to musi szykować takie 400 mln na spokojnie. Prowizję podpisy pensja. Pewnie zaraz ktoś tu napisze że zwróci się zaraz z sprzedaży koszulek ;)

0

@Deviler przez 3 lata kupili de light i chiesa, goście na poziomie reszta to przecietniak. Starszy poziom obniżyli a teraz kasiurki nie ma i są głęboko w dupp

0

@Firestone przecież ta kadra jest stara do tego nie ma kilku podstawowych zawodników. I oczywiście nie ma kasy ;) pandemia kontrak Ronaldo oczywiście zwrócił się koszulek ;) I pecha maja bo teraz wyciągnąć dobrego zawodnika za grosze graniczy z cudem.

0

@patry295 ja sprzedaje cukier jeszcze nie dawno był po 54 zł ;) dzisiaj na allegro mam go po 76 zł ;) A zarobek mam niższy niż przy 54 zł bo prowizja. To samo buty które sprzedaje jeszcze nie dawno mogłem mieć cenę 250 zł teraz już jest 270 i taka podwyżkę dostałem za spody obcasy itp. Oczywiście zarobek w tym przypadku taki sam.

0

@NaFazieHitman cukier ok 30-40 %

0

@Kidd ogólnie jest tak że klub że sprzedaży ma jakieś malutkie procenty zarobkowe bo przecież ma podpisaną umowę z dana firma i to oni sponsoruja i narzucają swoje ceny. Już widzę że dziennikarze dokładnie wiedzia jaka cena jest za koszulkę narzucona przez firmę. Te dyrdymały o zarobku z koszulek można sobie włożyć wiadomo gdzie.

0

@Kidd tak samo jak w Juventusie spalił sie z koszulek a mieli problem z jego pensja... coś tutaj nie gra jak na koszulkach można tak zarobić to po co sprzedawać takiego zawodnika.

0

@Rust_Cohle przed euro grali kiche zobacz sobie ich 4 mecze przed euro

0

@tadzik447 ja oglądam wszystko kosz f1 piłkę. Ale porównać f1 do piłki nożnej to trochę dziwne. Bo kibiców piłki nożnej jest dużo dużo więcej nie f1. Więc trochę nie trafione porównanie.

0

Przecież jak zachodzi taką.sytuacjia to powinno grać się na neutralnym terenie. Jakby wpisali sobie że piłkarze ze Europy musza odbyć kwarantanne to nie musieliby grać meczy u siebie ;) walkowery albo rezerwy by przyjeżdżaly ;)

0

@Encore nie ma w regulaminie zapisu ze za takie coś jest walkower, oni nie są zarazeni Covid ani nie mieli styczności z zarazonym do tego są zaszczepieni . Znajdź i pokaz mi punkt.

0

@tadzik447 porównanie pilki nożnej do formuły ;) jesteś mistrzem, może koszykówka czy pływanie?

0

@TheNekro94 mnie co najbardziej bawi w tym sezonie że 500 magazynków wystrzlelali i nikogo dobrze trafić nie potrafią. Ten sezon jak dla mnie parodia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?