maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ronmes tych 3 graczy będzie kosztować ponad 500 mln ;) prowizję i prowizję do tego jest tam super agent który z mega zadaniami. Za darmo to możesz sobie mówić jak nie masz pojęcia o transferach lub grasz w fife
0
@JimMorrisonFCB ja wymieniłem graczy mocno poniżej 20 roku życia a Ty już trochę ponad 20 więc takie 3-5 lat różnicy to przepaść ;)
0
@norbi77 oddanie go za takie śmieszne pieniądze wynikają z tego że nie udało się sprzedać Pijanica i Umtiti a że finanse klubu są w tak złej kondycji to oszczędności szukają wszędzie. Dobrze że to Nie wina Bartomeu kupować za tak wysokie kwoty i dawać takie zarobki. Człowieku rusz głową
0
@JimMorrisonFCB ja wiem że ciężko jest myśleć ale tam są wypisane młode talenty ;) Ty mi podałeś graczy sprawdzonych którzy zawodeli do tego Matheus i Douglas to były przekręty zarządu bo tak słabych graczy ciężko jest kupić przy takim skautingu ;) w Barcelonie to możesz napisać firpo czy hallilowic
0
@PatrychoO jak poradził Dragon Ball ?
0
@Drozdu7 żeby nie skończył jak rodrygo jovic odegard Valejo cebulka czy obrońca boczny którego nazwiska nie pamietam jeszcze tam kilka nazwisk jest ale wszystkiego nie da się zapamiętać;) trochę tego jest ;)
2
@Kgorecki2500 cukier zaraz po 2.5 w hurcie ;) 70 gr w górę ;) maka olej to samo mega ceny ;) wiem bo to sprzedaje ba codzień i cenny zapierd
0
@Image jakbyś miał mld i dziennie zarabiał 20-30 mln to co to dla Ciebie by było 200 mln ;) tak czy siak sam Mbappe generuje pewnie przychód ponad 100 mln.
0
@Szreko każdy zgodny że powinien być faul ;) możesz kupić sobie okulary będziesz lepiej widział
0
@Szreko sędzia dal im gola ;) ewidentny faul pogby mógł nawet złamać noge chłopakowi
0
@kamiVeB zobacz sobie na ochraniacz nevesa kilka milimetrow o noga mogła być zlamana
0
Co bramkę uznał dla Utd faul a ono nawet varu nie spradziwili
0
@Kondziubarca dokładnie powinien mu napastnik głowę urwać żeby miał nauczkę.
0
Club brugge szykuje formę na PSG ;)
3
@NismoFCB cale szczęście że nasza gospodarki i pieniądza jest na poziomie Niemiec ;) Niemiec pracujący godzinę zrobi porządne zakupy do Polaka tyrajacego pół dnia dałeś mega porównanie więcej takich ludzi myślących jak Ty potrzeba do głosowania...
1
@baartekk97 niedzielę handlowe dają większy zarobek sklepa stacjonarnym ponieważ dużo ludzie przezucilo się na wysyłki. Więcej ludzi potrafi sobie dorobić do budżetu. Ogólnie poczytaj ile gospodarka traci na zamknięciu niedzieli, ale oczywiście w TVP Ci powiedzą że mamy kraj bogaty że nie trzba pracować. Czemu stacji benzynowych nie zamkną ja Orlen tylko wtedy oni mają 300 % dochodu
0
@dniel właśnie w tej biedronce nie ma ;)
1
@arkasath teraz co drugi maski nie ma i nie choruje. Zaraz wejda choroby typu grypa i się zacznie pandemia ;) tak w polsce ludzi do pracy nie ma więc ciężko było by ;) byłem właśnie w biedronce w Rzgowie 2 pracownice na taką biedronke, nawet ochroniarza nie ma...
0
@Tasde wytłumacz to dzieciakom które nie rozumieją finansów ;) włoskie drużyny nie mają tyle kasy co angielskie i kupują sobie przeciętnych grajkow za kosmiczna kasę.
0
@JohnA Juventus ma ten sam problem co Barclona Pandemia. Wysoki kontrakt Ronaldo ceny z kosmosu za zawodników i teraz ciężko o konkretne wzmocnienia jak kasy nie ma ale przecież powinni mieć bo Ronaldo zwrócił się 5 razy co za niego zapłacili. To tak nie działa.
0
@Ratamahatta może wyjdą jakieś brudy zakaz zakupu zawodników pandemia itd itd różne rzeczy się w życiu się dzieją ;) są też ms świata zawsze szejk mógłby go posadzić na 4 miesiące przy ławeczce jeżeli odpadli by szybko z Lm. Bogaci ludzie mają różne odpaly. Ja uważam że jak ma przejść za darmo to lepiej niech go real kupi bo zawsze jakieś 200-300 będą w plecy z prowizjami ;)
0
@Encore no szterling to jest mega denerwujący gość i jeszcze w najważniejszych meczach potrafi ba pusta nie trafić ;)
0
@maniak33333 skrytykowalem i asysta ;)
0
Przyglądam się temu Grealish w meczach City i na mistrzostwach i jak dla mnie to gość jest przeciętny, wykreowanie sytuacji czy asysty albo gole to szukać ze świecą póki co. Szterling bez formy zjada póki co gościa.
1
@SemiYT wejdziesz na spokojnie, chyba że teraz przez covid jakieś głupoty powymyslali
0
@koziar wolne i karne zabierze Fernadesowi ;) ciekawe czy chłopaki się kłócić nie będą
0
@Ratamahatta nie ma ludzi do pracy w cukierniach piekarniach budowlane itd. Już widzę jak pracodawca wydala pracownika na bezpłatny urlop. My mieliśmy ostatnio problem na zatrudnienie człowieka do rozwiązania towaru mąki cukru itp. 8 godziny dziennie pon-piatek ponad 3000 do rączki, po prawie miesiącu przyszedł chłopak. 2 wcześniejszych za dużo za ciężko.
1
Kurczę rano tak myślałem że fajna gruba dla Legi by była Napoli Leicester i Sociedad i dużo się nie pomyliłem ;)
0
@BorzyKrzys no i co to ma do rzeczy? To można powiedzieć że 4 grajkow Juventusu wygrali właśnie ME :) Cuadrado czy Ronaldo to już masz 6 konkretnych graczy, czy dokładnie nie miał kim grać. Rabiot podstawa w Francji.
2
@AlicjaFCB bez niego chyba byli w finale Lm do tego zgarniali puchary Kraju a teraz z ledwoscia awansowali do Lm do tego jego transfer i drabinka płacowa nie pozwala ściągnąć lepszych zawodników.