0

@ściah tylko jest jeden problem. Barcelona ma długo sypiacy się stadion i mase tłustych kotów do wykarmienia do tego nikt z nich się nigdzie nie rusza do tego możemy stracić sponsorów. Real ma nowy stadion pensje w normie do tego nową gwiazda i sponsorzy, żeby nie było tak że zostanie u nas Real a później Barcelona po 5 latach wychodząca na prosta.

0

@CZaras zauważ jak Perez potrafi sprzedać zawodnika. Morata Ronaldo Odegard i wieku innym odeszli za konkretne pieniądze. A u nas albo za free albo jakieś śmieszne pieniądze. Nawet Diaz który przyszedł został sprzedany za sporą sumę. Tutaj masz zarobek i oczywiście pensje u nas a u nich to kosmos.

0

@escarabajo jakie składy?

0

@mekston to Monaco nie spadło do Le gdzie łatwiej jest w ich przypadku zdobyć więcej punktów?

0

@HERORICH2 grał już nie raz i mu to nie idzie cały czas schodzi do lewej jedynie przy wrzutkach siedzi w w polu

0

@HERORICH2 na jednej stronie szterling gerlish i krystyna ;) będzie ciasno

2

@DonMatteo901 no wiem jak jest z lekarzami ale tam zjawił się jeden lekarz który może akurat ma w dupie czy mu się coś stanie i woli zaryzykować swoje zdrowie dla kogoś innego. To tylko jeden lekarz dla mnie porównanie z dupy...

0

@stone80 chyba trzeba zainwestować w okulary

0

@NaFazieHitman jakie miasto?

0

@AlwaysBlaugrana i nawet rok można czekać. Do tego samochody ciglae drożeją i dziady w salonach żadnych dodatków nie dają do samochód na stanie.

1

@Kgorecki2500 w Polsce ciężko będzie o to żeby rodzilo się coraz więcej ludzi z prostego powodu, zarobki. Wiele ludzi chce się na początku wybawic czy dorobić i kolejną sprawa rodziny teraz są najczęściej z 1 lub 2 dziećmi. 3 dzieci czy więcej jest rzadkością.

0

@barcelonaLM fajna ta barierka chyba chroni jedynie przed zwierzętami bo każdy ogarnięty człowiek poradzi sobie z tym drutem ;)

3

@VegetaPolska każdy myślący wie że dołączy po tym sezonie do Realu. Szejk go nie puści, za pewne będzie miał nadzieję że przedłuży kontrakt nie wygadywal by takich bzdur że dla niego robią drużynę a tutaj nagle to sprzedają. Kasa im nie jest potrzebna więc nie widać sensu w jego sprzedaży

0

@Encore szkoda że na Euro tak nie szalał ;) myślę że teraz złota piłka na wyciągnięcie ręki.

2

@MarcelNJ11 z tego co czytałem demir ma większy rozmiar buta niż Messi więc nie wskoczy ;)

0

Kvaratskhelia mega gość w dryblingu, jeżeli ktoś ogląda Raków z Rubinem to za pewne widzi. Ciekawe jak się będzie rozwijać bo talent ma.

1

@Nano22 każdy dobrze wie że nie powinno być telewizji publicznej. Ja mam canal+ nie oglądam TVN Polsat czy TVP tylko mecze muszę płacić ponad 100 zł i dodatkowo oni jeszcze chce żeby utrzymywać coś czego nie oglądam.

0

@Nano22 ja telewizji nie oglądam od lat oczywiście oprócz meczy lecz zauważ że jeżeli dadzą im TVN to później wezmą się za reszta, tak było zawsze daj trochę to chcą więcej. Żebyś się nie zdziwił jak będą robić wzytsko żeby tylko Tvp zostało.

0

@amanter kto to?

0

Jeżeli Martinez idzie do Tottenhamu to jest coś grubego w przejściu Kane do City. Będzie chyba mega paka u Guardioli

0

@Tomo1989 o której i kiedy bieg ?

0

@Herato no porównanie takie jak Polska z San Marino. To teraz porównaj Polskę z Japonia czy USA ;) ilość medali do ilości mieszkańców ;)

0

@macio_944 przecież człowieku jakby ludzie mieli płacić za te szczepionki to miałbyś może 30 % zaszczepionych. No 99 % masz kosztów rządu bezpośrednio ;)

1

@macio_944 czasem lepiej Nic nie pisać bo głupota od Ciebie bije konkretnie ;) Morawiecki z Kaczyńskim ze swojej skarpety płacą za te szczepionki ? Jak można być tak gluppp

2

@Kettger też tak uważam ;) mało wnosi a w obronie to jakimś wybitnym graczem nie jest.

0

@Mathoue jak masz słabszy samochód to za długo nie powalczysz chyba to nie jest takie trudne do zrozumienia

0

@Encore ja bym się nie zdziwił gość jest pachołkiem tak dużym że wszystko jest możliwe tym bardziej że Verstapen ma jeszcze chyba problemy z częściami przez te wypadki które nie były spowodowane z jego winy

0

@Encore w 2 wyścigi czytać trzeba umiec w pierwszym wyrzucił najgrozniejszdgo rywala z wyścigu i go wygrał ;) w tym wyścigu jego partner zrobił podobnie tylko nie tak niby celowo

0

Takie zbiegi dziwne że ostatnio Hamilton wyrzuca głównego rywala a teraz Botas załatwia resztę stawki. Gość załatwiony prze oponę i 2 razy przez Mercedesa... czym więcej oglądam formule to coraz gorszy staje się to ściganie...

0

@Yosemite Fati Depay Messi to będzie miazga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?