maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GeraltzKatalonii jest też szansa że Brazylia zagra z Urugwajem
0
@GeraltzKatalonii Peru musi jeszcze wygrać z Wenezuela
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na kogo trafia 3 drużyna z grupy F ? Myślałem że na Holendrów ale coś inaczej chyba będzie
0
@Rust_Cohle słaby poziom a jak gra jakaś drużyna z Ameryki z Europejska to nie widać tej różnicy poziomu. I tak jest wiecznie że tam zespoły słabe a jak przychodzi co do czego to graja na pirowntwalnym poziomie.
0
@mkord odniosłem się do dalszych sparingów ;) co Cię boli ? Znowu dostaną lanie od jakiś Amatorów w Lm ?
0
@Inko ja to pisałem że Francja może nie wyjść z grupy a nie że nie wyjdzie ;) czytaj że zrozumieniem. Nie jestem znawcą bo stawialem również na Danie bo maja świetny skład ale wiadomo co się stało i mogą z grupy nie wyjść. Słowaka nie dawalem szans na awans a tutaj chłopaki zaskoczyli.
0
@Kluivert_P ja to zawsze myślałem że zależy od zarobków ;) Cennik jest przy obu wręcz ogromny ;)
1
@mkord z 2 czy 3 liga ? Bo ciężko dowiedzieć się co to za drużyna? Takich chyba w Lm nie ma
2
Legia już pokazuje moc w sparingach.
0
@Inko Panie ja piszę o ostatnich meczach. Widzę że meczyli się z 3 słabymi drużynami. Holandie oglądałem i Turcy co strzał to gol z gry mieli bardzo mało. Znam takie mecze z gry Barclony. Ale jak pisałem moja analiza się potwierdziła a Ty się jeszcze rzucasz. 0-7 póki co mają na turnieju i myślę że koniec tematu bo tylko się osmieszacie
0
@takisobiektos a to przepraszam że moja analiza była zła i grają pierwszym składem, póki co po 3 meczach maja 0 punktów. Daj znać kiedy zaczną grać.
0
@Inko tak z Azerbejdżanem 2-1 Z gwinea 0-0 i Łotwa 3-3 konkretnie
0
@JohnnyBarca oglądałem mecz Holadnia grała Turcja strzelała. Zobacz sobie statystyki takie mecze się zdarzają
0
@takisobiektos jak mówisz o ciężkich meczach z łotwą azerami czy Gwinea to na prswde wyxwanie. Mecz z Holandią ogladalem i jedi grali drudzy kontrowali. Czyli dobrze to analizowalem że nie wyjdą z grupy ;)
0
Ten kto obstawial Turcję czarnym koniem nie widział chyba ich ostatnich wyników...
0
@Encore no masz rację ;) niczym najlepszy Bruno Euro ;)
0
@Janas11224 u nas w rodzinie 3 osoby są zaszczepione ;) reszta nas w ogóle nie chorowała ;) mam porównaniu gdzie pracuje w Rzgowie tysiące ludzi i wszyscy u nas na sklepach zdrowi chyba odporność mamy ;) więc tak jak pisze wszędzie może Cię coś trafić.
2
@Janas11224 dlatego powinieneś siedzieć w domu i uważać na koronę oraz godzille, żaby Cię samochod nie zabił czy piorun nie trafił.
0
@PatrychoO a dzięki komu Alba ma tyle miejsca ? Ciekawe kto robi cała robotę na skrzydle przy roGrywaniu i utrzymaniu przy piłce
1
@Kurkmen napisz w czym był beznadziejny? W tym że strat nie miał czy napędzal albe ? Widocznie trenerzy się nie znają i każą mu grać
0
@macio_944 ok przypomnij mi się w nowym roku jak będzie się zaczynała 3 dawka.
0
@maniak33333 kanclerz Niemiec już za kilka miesięcy potrzebne będą szczepienia odświeżające. Mają je dostać osoby starsze. Kanclerz Angela Merkel poinformowała, że jesienią ma rozpocząć się w Niemczech akcja podawania trzeciej dawki szczepionek na Sars-Cov-2.11
0
@macio_944 w Niemczech zaczynają szczepic 3 dawka. Poczytaj sobie że szczepionki maja maksymalnie rok przydatności.
0
@macio_944 ciekawe jak będzie po 3 i 4 ? A co dalej na następny rok będzie wiadomo czy szczepienia są bezpieczne ;)
0
Chyba na pewno karny
4
@Zawsze_Wierny cały czas pdlaczal albe do ataku do tego 2 razy podał mu piłkę gdzie powinna paść przynaimjiej raz bramka. Dobry mecz rozegrał na tle tak broniącej Szwecji.
1
@tomek8756 ja to w takiej sytuacji za bardzo nie hamuje chyba że w ostatniej chwili ;) szybko robi się miejsce
0
@Pressinho już tyle razy to pisałem że przełożenie turnieju o dzień to masz straty w mln ;) musisz poczytać trochę ile co kosztuje i jak są umowy zawarte w takich turniejach. Tam za organizację odpowiadają tysiące ludzi
0
@Katalonbar ależ osiągnięcie... rozumiem jakby wszedł i gola strzelił to można powiedzieć że to jest jakieś osiągnięcie ;)