0

@GeraltzKatalonii jest też szansa że Brazylia zagra z Urugwajem

0

@GeraltzKatalonii Peru musi jeszcze wygrać z Wenezuela

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Na kogo trafia 3 drużyna z grupy F ? Myślałem że na Holendrów ale coś inaczej chyba będzie

0

@Rust_Cohle słaby poziom a jak gra jakaś drużyna z Ameryki z Europejska to nie widać tej różnicy poziomu. I tak jest wiecznie że tam zespoły słabe a jak przychodzi co do czego to graja na pirowntwalnym poziomie.

0

@mkord odniosłem się do dalszych sparingów ;) co Cię boli ? Znowu dostaną lanie od jakiś Amatorów w Lm ?

0

@Inko ja to pisałem że Francja może nie wyjść z grupy a nie że nie wyjdzie ;) czytaj że zrozumieniem. Nie jestem znawcą bo stawialem również na Danie bo maja świetny skład ale wiadomo co się stało i mogą z grupy nie wyjść. Słowaka nie dawalem szans na awans a tutaj chłopaki zaskoczyli.

0

@Kluivert_P ja to zawsze myślałem że zależy od zarobków ;) Cennik jest przy obu wręcz ogromny ;)

1

@mkord z 2 czy 3 liga ? Bo ciężko dowiedzieć się co to za drużyna? Takich chyba w Lm nie ma

2

Legia już pokazuje moc w sparingach.

0

@Inko Panie ja piszę o ostatnich meczach. Widzę że meczyli się z 3 słabymi drużynami. Holandie oglądałem i Turcy co strzał to gol z gry mieli bardzo mało. Znam takie mecze z gry Barclony. Ale jak pisałem moja analiza się potwierdziła a Ty się jeszcze rzucasz. 0-7 póki co mają na turnieju i myślę że koniec tematu bo tylko się osmieszacie

0

@takisobiektos a to przepraszam że moja analiza była zła i grają pierwszym składem, póki co po 3 meczach maja 0 punktów. Daj znać kiedy zaczną grać.

0

@Inko tak z Azerbejdżanem 2-1 Z gwinea 0-0 i Łotwa 3-3 konkretnie

0

@JohnnyBarca oglądałem mecz Holadnia grała Turcja strzelała. Zobacz sobie statystyki takie mecze się zdarzają

0

@takisobiektos jak mówisz o ciężkich meczach z łotwą azerami czy Gwinea to na prswde wyxwanie. Mecz z Holandią ogladalem i jedi grali drudzy kontrowali. Czyli dobrze to analizowalem że nie wyjdą z grupy ;)

0

Ten kto obstawial Turcję czarnym koniem nie widział chyba ich ostatnich wyników...

0

@Encore no masz rację ;) niczym najlepszy Bruno Euro ;)

0

@Janas11224 u nas w rodzinie 3 osoby są zaszczepione ;) reszta nas w ogóle nie chorowała ;) mam porównaniu gdzie pracuje w Rzgowie tysiące ludzi i wszyscy u nas na sklepach zdrowi chyba odporność mamy ;) więc tak jak pisze wszędzie może Cię coś trafić.

2

@Janas11224 dlatego powinieneś siedzieć w domu i uważać na koronę oraz godzille, żaby Cię samochod nie zabił czy piorun nie trafił.

0

@PatrychoO a dzięki komu Alba ma tyle miejsca ? Ciekawe kto robi cała robotę na skrzydle przy roGrywaniu i utrzymaniu przy piłce

1

@Kurkmen napisz w czym był beznadziejny? W tym że strat nie miał czy napędzal albe ? Widocznie trenerzy się nie znają i każą mu grać

0

@macio_944 ok przypomnij mi się w nowym roku jak będzie się zaczynała 3 dawka.

0

@maniak33333 kanclerz Niemiec już za kilka miesięcy potrzebne będą szczepienia odświeżające. Mają je dostać osoby starsze. Kanclerz Angela Merkel poinformowała, że jesienią ma rozpocząć się w Niemczech akcja podawania trzeciej dawki szczepionek na Sars-Cov-2.11

0

@macio_944 w Niemczech zaczynają szczepic 3 dawka. Poczytaj sobie że szczepionki maja maksymalnie rok przydatności.

0

@macio_944 ciekawe jak będzie po 3 i 4 ? A co dalej na następny rok będzie wiadomo czy szczepienia są bezpieczne ;)

0

Chyba na pewno karny

4

@Zawsze_Wierny cały czas pdlaczal albe do ataku do tego 2 razy podał mu piłkę gdzie powinna paść przynaimjiej raz bramka. Dobry mecz rozegrał na tle tak broniącej Szwecji.

1

@tomek8756 ja to w takiej sytuacji za bardzo nie hamuje chyba że w ostatniej chwili ;) szybko robi się miejsce

0

@Pressinho już tyle razy to pisałem że przełożenie turnieju o dzień to masz straty w mln ;) musisz poczytać trochę ile co kosztuje i jak są umowy zawarte w takich turniejach. Tam za organizację odpowiadają tysiące ludzi

0

@Katalonbar ależ osiągnięcie... rozumiem jakby wszedł i gola strzelił to można powiedzieć że to jest jakieś osiągnięcie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?