maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@panczo tak zerkam po Internecie i nigdzie nie widzę płaczu oprócz kilku chłopaków z la rambli ;) chyba wy się znacie najlepiej
0
@Baros1990 tor biegu, przy zwodzie musiał położyć noge na murawie lecz persic mu to uniemożliwił. Miał cuadrado poczekać aż przebiegnie persisc i postawić noge?
0
@Baros1990 nie lubię Juventusu ale dla mnie karny ewidentny ;) mógł po prostu blokować tor biegu a nie w niego wpadać.
0
@Mr8lack ja uważam że Inter to jest taki przecietniak jak trzba to dają dup. LM czy puchary inne. Ja Juventusu nie lubię ale liczę że będzie w Lm akurat
0
Stary Chiellini co dzisiaj przestawia sobie Lukaku. Lukaku nie wie co się dzieje
0
@Janas11224 nie wiem jakie to uczucie bo nigdy maski nie miałem na ryjku ;)
0
Aguero znowu nie gra. Chyba zmęczony po ciężkim sezonie ;)
1
@barcelonaLM ale tabela jest już równa Barcelona z takimi kontuzjami to bila by się o awans do Lm
0
@abram3k za co ? Coś chyba przegapiłem
1
@MarioVeB! Jeżeli mnie ktoś nie obsłuży w restauracji czy nie wpuscic do jakiegoś obiektu bez paszportu to można mówić o dyskryminacji. Ty to jesteś taki chyba Janusz internetowy, dużo gadasz a sam siedzisz przed komputerem i tylko piszesz o pierdołach które nasluchasz się w dziennikach czy internetach. Niczym moja Babcia pierdola wie wszystko ale tak na prawdę same głupoty gada.
1
@MarioVeB! Ja czekam na pierwsze sprawy sądowe ;) każdy będzie mógł się domagać odszkodowania według konstytucji ;) oczywiście w Polsce.
0
@Bartek22 to jeżeli co jakiś czas będzie miał kontuzje i takie statystyki to jednak będzie to dobry transfer ? Bo póki co raz kontuzja raz jakiegoś gola strzeli. Żeby on jeszcze w tych meczach robił różnicę, zazwyczaj robi taką że nikt nie wie co się dzieje pod jego nogami i podaniami.
2
Cały czas nie wiem co widza obrońcy koemana? Presingu nie ma ma, kontry ? Co to jest. Zmiany są najlepsze czym więcej tym gorzej. Tak tak ładne gra która nie daje punktów i ciągle Lania od mocnych drużyn, teraz jest też progres bo słabsze drużyny zaczynają robić sobie co chca.
0
@Ziemny czyli na tej powierzchni są ludzie w odstępach. W Polsce jest człowiek koło człowieka a w Texasie wszyscy są daleko od siebie ;) jak to możliwe że u mnie w firmie chłopak jest już 3 raz chory na covid i jeszcze nikogo u nas nie zarazil (jest na 7 razem) pracował w zeszłym tygodniu 4 dni dopóki mu gorączka nie skończyła do 39.
1
@Sznejk to Zidan przy Koemanie to arcymisterz gdzie w Realu ciągle kontuzje. W pewnym momencie nie mieli nikogo z pierwszego zespołu na ławce. Gość prawie awansował do finalu Lm i ma najwieksze szans na LL. Koeman dużo zmienił solidną obrona, pressing chec zwycięstwa wygrywamy z najlepszymi...
0
@Encore tylko podaj statystykę km sparingów nie truchtow bo jak oglądam jego mecze to on za wiele nie biega. Spójrz wczoraj na azpilicete i niech on powie że może grać cały czas. Są piłkarze którzy muszą pracować na innych, boczni obrońcy od lini do lini.
7
@pres chlopcze miał Utd z ogromnym budżetem ;) i grał tak że go szybko pogonili. Porównaj sobie jakie styl gry maja drużyny jednego i drugiego a później coś zacznij pisać. Do wygrania Lm potrzeba wiele czynników.
0
@jakub1906 poczytaj sobie o właścicielu Rakowa jak przejął klub, i gdzie ich doprowadził. Na kasę nie może narzekać.
22
Najważniejsze że Roberto wrócił do pierwszej jedenastki ;) jego dynamika i drynling oraz wizja gry na pewno dużo.wniesie.
2
Najważniejsze że Roberto wrócił do pierwszego składu
1
Zrobi tuchel zmiane żeby Chelsea zaczęła grać w 11? Ciężko gra o jednego mniej
0
I tak można kręcić wałki i sędzia pewnie nawet kary nie dostanie
2
To był minimalny spalony. Z 5 rszy yo powtorzyli.15 cm nie ma co.
0
@Chakalaka zaraz zobaczę przez okno czy go gdzieś nie ma ;) człowiek tak blisko a dowiaduje się ostatni
1
@itmustbejoke chyba musisz się doszkolic z tym Fergusonem ;)
0
@BorzyKrzys @Dundersztyc dziwne że Messi jest w czołówce strzelcow top six PL ;) a nigdy w tej lidze nie grał.
0
@nwchades nie zauważyłem tego pierwszego uderzenia. Zmienia postać tej sprawy ;)
0
@kuz famili canal
0
@nwchades obejrz filmik dokładnie pierwsze uderzenie zadaje kobieta. Więc gość będzie się tłumaczył że się bronił bo pierwszym agresorem była kobitka. Sprawa w sądzie na pewno nie zakończy się na pobiciu kobiety. Jeśli ja podejdę do kogoś i go uderze to jak mi chłop odda mocniej aż mnie z butów wyrwie to znaczy że zostałem pobity ?
0
@saczers438 mamy zgadnąć z jakiego? ;)