0

@panczo tak zerkam po Internecie i nigdzie nie widzę płaczu oprócz kilku chłopaków z la rambli ;) chyba wy się znacie najlepiej

0

@Baros1990 tor biegu, przy zwodzie musiał położyć noge na murawie lecz persic mu to uniemożliwił. Miał cuadrado poczekać aż przebiegnie persisc i postawić noge?

0

@Baros1990 nie lubię Juventusu ale dla mnie karny ewidentny ;) mógł po prostu blokować tor biegu a nie w niego wpadać.

0

@Mr8lack ja uważam że Inter to jest taki przecietniak jak trzba to dają dup. LM czy puchary inne. Ja Juventusu nie lubię ale liczę że będzie w Lm akurat

0

Stary Chiellini co dzisiaj przestawia sobie Lukaku. Lukaku nie wie co się dzieje

0

@Janas11224 nie wiem jakie to uczucie bo nigdy maski nie miałem na ryjku ;)

0

Aguero znowu nie gra. Chyba zmęczony po ciężkim sezonie ;)

1

@barcelonaLM ale tabela jest już równa Barcelona z takimi kontuzjami to bila by się o awans do Lm

0

@abram3k za co ? Coś chyba przegapiłem

1

@MarioVeB! Jeżeli mnie ktoś nie obsłuży w restauracji czy nie wpuscic do jakiegoś obiektu bez paszportu to można mówić o dyskryminacji. Ty to jesteś taki chyba Janusz internetowy, dużo gadasz a sam siedzisz przed komputerem i tylko piszesz o pierdołach które nasluchasz się w dziennikach czy internetach. Niczym moja Babcia pierdola wie wszystko ale tak na prawdę same głupoty gada.

1

@MarioVeB! Ja czekam na pierwsze sprawy sądowe ;) każdy będzie mógł się domagać odszkodowania według konstytucji ;) oczywiście w Polsce.

0

@Bartek22 to jeżeli co jakiś czas będzie miał kontuzje i takie statystyki to jednak będzie to dobry transfer ? Bo póki co raz kontuzja raz jakiegoś gola strzeli. Żeby on jeszcze w tych meczach robił różnicę, zazwyczaj robi taką że nikt nie wie co się dzieje pod jego nogami i podaniami.

2

Cały czas nie wiem co widza obrońcy koemana? Presingu nie ma ma, kontry ? Co to jest. Zmiany są najlepsze czym więcej tym gorzej. Tak tak ładne gra która nie daje punktów i ciągle Lania od mocnych drużyn, teraz jest też progres bo słabsze drużyny zaczynają robić sobie co chca.

0

@Ziemny czyli na tej powierzchni są ludzie w odstępach. W Polsce jest człowiek koło człowieka a w Texasie wszyscy są daleko od siebie ;) jak to możliwe że u mnie w firmie chłopak jest już 3 raz chory na covid i jeszcze nikogo u nas nie zarazil (jest na 7 razem) pracował w zeszłym tygodniu 4 dni dopóki mu gorączka nie skończyła do 39.

1

@Sznejk to Zidan przy Koemanie to arcymisterz gdzie w Realu ciągle kontuzje. W pewnym momencie nie mieli nikogo z pierwszego zespołu na ławce. Gość prawie awansował do finalu Lm i ma najwieksze szans na LL. Koeman dużo zmienił solidną obrona, pressing chec zwycięstwa wygrywamy z najlepszymi...

0

@Encore tylko podaj statystykę km sparingów nie truchtow bo jak oglądam jego mecze to on za wiele nie biega. Spójrz wczoraj na azpilicete i niech on powie że może grać cały czas. Są piłkarze którzy muszą pracować na innych, boczni obrońcy od lini do lini.

7

@pres chlopcze miał Utd z ogromnym budżetem ;) i grał tak że go szybko pogonili. Porównaj sobie jakie styl gry maja drużyny jednego i drugiego a później coś zacznij pisać. Do wygrania Lm potrzeba wiele czynników.

0

@jakub1906 poczytaj sobie o właścicielu Rakowa jak przejął klub, i gdzie ich doprowadził. Na kasę nie może narzekać.

22

Najważniejsze że Roberto wrócił do pierwszej jedenastki ;) jego dynamika i drynling oraz wizja gry na pewno dużo.wniesie.

2

Najważniejsze że Roberto wrócił do pierwszego składu

1

Zrobi tuchel zmiane żeby Chelsea zaczęła grać w 11? Ciężko gra o jednego mniej

0

I tak można kręcić wałki i sędzia pewnie nawet kary nie dostanie

2

To był minimalny spalony. Z 5 rszy yo powtorzyli.15 cm nie ma co.

0

@Chakalaka zaraz zobaczę przez okno czy go gdzieś nie ma ;) człowiek tak blisko a dowiaduje się ostatni

1

@itmustbejoke chyba musisz się doszkolic z tym Fergusonem ;)

0

@BorzyKrzys @Dundersztyc dziwne że Messi jest w czołówce strzelcow top six PL ;) a nigdy w tej lidze nie grał.

0

@nwchades nie zauważyłem tego pierwszego uderzenia. Zmienia postać tej sprawy ;)

0

@kuz famili canal

0

@nwchades obejrz filmik dokładnie pierwsze uderzenie zadaje kobieta. Więc gość będzie się tłumaczył że się bronił bo pierwszym agresorem była kobitka. Sprawa w sądzie na pewno nie zakończy się na pobiciu kobiety. Jeśli ja podejdę do kogoś i go uderze to jak mi chłop odda mocniej aż mnie z butów wyrwie to znaczy że zostałem pobity ?

0

@saczers438 mamy zgadnąć z jakiego? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?