maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@eckov z Twojej wypowiedzi wynika że nie zrozumiałeś. Czasem się zastanawiam z jakimi ja dziecmi pisze na tej stronie.
0
@eckov wiem że ciężko pojąć co nie co lecz tutaj chodzi o błąd. Gdyby thiago się nie uchylił odbiła by mu się od łepetynki ;) możesz to sobie rozrysowac jak nie rozumiesz
2
Bramka na konto thiago, schował się przed piłka...
0
@ArterkHD aguero ostatnimi czasy ciągle kontuzje... Z umtitim zostałby najlepszym kumplem
0
@norbi77 masz rację Xavi i Iniesta od razu prezentowali magiczny poziom. Widać że chłopak ma papiery do gry tylko musi czuć częściej murawę. Oczywiście nie kosztem trinqao bo to największy talent w Europie.
0
@draxidox oczywiście że nie wszyscy mają ciężko Ale wiele firm pobralo kredyty na utrzymanie danej restauracji każdy liczy że po wszystkich znowu zaczna zarabiać. Wytarczy trochę poczytać. Proste jak ktoś przez ponad 10 lat budował firmę woli wziąść kredyt i czekać. Z tarczy masz tak śmieszne pieniądze ze płakać się chce koszta 30 a Ty dostajesz jednorazowo do 20-30 tysięcy...
1
@BarcaInfo statystyka jest zła ponieważ wygrana liczy się do 90 minut. Nawet każdy bukmacher się z tym zgodzi ;)
6
Puiq zszedł i gra wygląda wogole inaczej. Trinqao drybluje Pjanic czaruje to jest właśnie to.
1
@norbi77 no masz rację gosc gra pierwszy mecz w tym sezeonie od początku i powinien grać na poziomie De jonga... zawodnika można ocenić po 5 czy 6 spotkaniach a nie po kilku minutach. Logika u Ciebie jest oszałamiająca ,)
1
@Kwiatek67 tylko jaka śmiertelność była Hiszpanki A jaka koronowirusa w przeliczeniu na liczebność ludzi na świecie to koronowirus musiałby być chyba z 50 lat dłużej.
0
@Mario96w czy korzystanie z pomocy szerpów, taszczących na plecach ekwipunek wyprawy, nie jest formą dopingu? Gdyby nie pomoc dałby radę wejść A ta pomoc to nie doping w innej postaci ?
0
@Mario96w @Rudi35 zdanie swoje mają Ale brzmi one tak że wygrałeś Ale tylko dzięki sędziemu, chyba zrozumiesz ;)
2
@Qrek zaraz wrzuca Ci podatek na piwo żeby ludzie tyle nie pili później wezmę się za słodycze i chipsy żeby żeby ludzie tego gowna nie jedli, tak właśnie wyglądają podwyżki. Po jednej będziesz wyzywal zapomnisz i wrzuca kolejną.
0
@Mario96w tylko czemu Ci Himalaisci również nie weszli przy pomocy tlenu ? Przecież mieli czas.
0
@Rudi35 czego nie zrozumiałeś z mojej wypowiedzi ? Wiem jak działa tlen.
0
@fcb710 jak to napisał jeden chłopak przecież buty czy ubranie też jest dopingiem, baton energetyczny też jest dopingiem. Według Bieleckiego człowiek powinien tam wejść na golasa bez jedzenia bo przecież doping. Można zobaczyć na zdjęciach jak Ci nepalczycy zasuwaja z tobolami tych alpinistow. Żal 4 litery ściska że chłopaki zdobyli górę.
0
@DonMatteo901 chyba w Częstochowie ta akcja była ;)
0
@maroon Oglądam Czujnego oraz Chwdp i nikt od niczego się nie odwoływal, kary były umarzane bez żadnego pisma wcześniejszego. Na strajku przedsiębiorców(facebook) dużo ludzi wrzuca pisma jak to wygląda
0
@SonBarcaGoku nie rozumiem ? Napastnik absorbowal bramkarza przy 2 bramce, nawet komentatorzy powiedzieli że to jest duża kontrowersja.
0
@maroon policja wystawia Ale żeby nie zostać ukarany za otwarcie restauracji czy noszenie maseczek nie możesz przyjac mandatu i tyle. Sprawy są od razu umarzane.
0
Ewidentny spalony w meczu Lazio Roma A sędzia gola uznaje.
0
@maroon tylko sanepid daje kary za utrzymanie porządku czy jedzenie itp. Nie moga dac kary za to że ktoś otworzył restaurację w czasie pandemi tylko policja może taki mandat wystawić ;) więc tamte kary od sanepidu to mogę dac za przeterminowane jedzenie czy tak jak u mnie za lekki nieład w sortowni.
0
@Ghotti ja stał na koniec roku kupiłem jeszcze po 2600. Ale akurat tutaj cena bardzo skacze Ale takiej ceny jeszcze nie widziałem...
0
@tomek8756 jak nie przyjmujesz mandatu to jak mogą coś ściągnąć? Jeżeli wejdzie nowe prawo to nawet jak jesteś nie winny to zajmą Ci konta była dużo takich przypadków że dana osoba była nie winna Ale skarbówka zablokowała konta i firma padala. Trzeba trochę poszperać wszystko pisze ;)
0
@xBoMBoWiECx ewidentny faul shawa był przecież
0
@LuisSalvano kup sobie którąś z Sierra. Nalej sobie najlepiej 30 ml i przegryz tylko cytryna(dla mnie najlepsze) bądź pomarańcza. Ja uwielbiam praktycznie każda ;) cytryna musi być swierza
0
@Pawel1980 mi chodzi o to że zostawia samochód idzie do domu ok 500-1 km i tak codziennie. Tak trochę to słabo wygląda. Sam myślałem i elektryku, ale.u nas to duże koszty i same.problemy.
5
@NaFazieHitman zapewne dla ich zarobków i dopłat to za grosze można kupić. Punkty ładowania chyba są na każdym kroku bo jak widzę w Częstochowie gościa który codziennie ładuje na orlenie samochód i musi tak ciągle latać to chyba bym podziękował.
0
@D10SLEO A wiesz że mamy najdroższy prąd w całej Europie ;)
2
@clyde ogólnie jest też tak że nie wiadomo co z cukrem bo producenci podnieśli cenę 10 groszy póki co na 1 kg. A prawdopodne że będzie jeszcze podwyżka tego cukru. A jak wiadomo cukier zaopatruje się w piekarnie czy cukiernie więc cena również skoczy na produktach. Inflacji nie wliczam.o cukrze wiem co pisze bo zajmuje się jego sprzedażą na allegro i zaopatrzenie piekarni.