0

@Chakalaka myślałem że oddał tylko 6-8 karnych a tu taka liczba...

0

@eckov canal+ znak

0

Nowa formuła przewiduje, że od 2024 roku w rozgrywkach weźmie udział 36 zespołów, a więc o cztery więcej niż obecnie. Nie będzie fazy grupowej, a jedna tabela. Kluby zostaną uszeregowane według rankingu UEFA i zostaną podzielone na cztery koszyki. Każdy rozegra 10 spotkań (z zespołami z różnych koszyków). Ciekawe czy będą protesty?

0

Aguero zaraz wejdzie i zrobi wynik

0

@JANEK777 co z tego że masz pensje jak oni sobie jeszcze nagrody rozdają które do najtańszych nie należą.

0

@blodziakk no masz rację Miller z taką samą.sila się wladowal i jeszcze idealnie wyprostowana noga... W pierwszej żółtko w drugiej czerwo. Jakby milner miał wyprostowana noge to.spokojnoe zlamana

0

@Vampir707 zapomniałeś dodać że w jeden dzień zmarło u nich cale 2 osoby z covid. Chyba zera zapomniałem dopisać

0

@Vampir707 moj dziadek ciężko schorowany od 30 lt na parkinsona pięćset tabletek dziennie przewrócił się i zlamal biodro lezy w szpitalu w Częstochowie na parkitce od ponad tygodnia, złapał koronę i nawet nie miał gorączki a co jest w tym najgorsze że nie możemy się do niego dostać a dziadek jest bardzo wytraszony. To jest dla Ciebie normalne ?

0

@Vampir707 procent śmiertelności masz 0.13 procenta ;)masz rację ludzie tracą dobytki ludzie się zadluzaja jest coraz więcej depresji. Wszystko drożeje astronomicznie. Ja w każdym poście piszę o umieralności. Możesz sobie porównać Polskę i Brazylię gdzie nie ma.lockdown oraz szpitale są na strasznym poziomie. Kurczę podobna śmiertelność coś niebywalego. Mam firmę na ptaku w rzgowie my jako jedyni nie byliśmy zamknięci i pracujemy nikt z zdrowych ludzi tam nie umiera a jest kilka tysięcy ludzi...

2

@Vampir707 a co maja zachorowania do śmiertelności?

0

@pax nie zmieniam po prostu piszę że śmiertelność na jednego mieszkańca jest tak mała że jaki ma sens zamykanie gospodarki ? Teraz na świecie umiera się tylko koronowirusa. Jak ten wirus jest coraz grozniejszuy to znowu będzie trzba zatrzymać gospodarkę. Zobacz sobie jak wszystko idzie w górę. Problemy z transportem, rekord zadluzen, bankruct itd. Oczywiście bezrobocie u nas najniższe bo wiele Polaków pracuje za granicą w porównaniu do innych państw ;)

0

@SonBarcaGoku może i zjada. Moja żona nie ma medialnej reklamy i jednego z najbardziej znanych piłkarzy. T
Pamiętaj że nie ma ludzi brzydkich są ludzie biedni.

0

@PanteraCule chyba nigdy na siłowni nie byłeś ;)

0

@pax z danych z wtorku 12 kwietnia wynika natomiast, że średnia dobowa liczba zgonów na milion mieszkańców za ostatnie siedem dni wynosi w Brazylii 14,70. Dla porównania, dla Polski jest to 13.20. Masz Brazylia bez lockdown i bardzo pod9bnoe wypada jak Polska. Dziwne że Teksas zniósł cały lockdown i maseczki, nagle ilość przypadków im cały czas maleje. Dane z 3 tygodni. Ja zapraszam na hurtownie Ptaka tam tysiące ludzi cały czas pracuje i nie słyszałem żeby jakiś sąsiad odemie umarł, chyba że był chory to inna sprawa. Odpowiedź mi czemu nie ma teraz żadnej statystyki umieralności na grypę? Ona chyba zmieniała się w koronowirusa.

0

@pax jak fatalnie ? Sprawdz statystyki umieralności na milion mieszkańców ;) zdziwisz się jak to wygląda. Takie info bez niczego to lepiej nic nie pisać. Ilość śmiertelności trzba policzyć przez liczbę ludzi w kraju. W Polsce nie wiem.czy zauważyłeś ale masz problem z tym że nie ma dostępu do lekarzy szpitali.

0

@SonBarcaGoku Spoko ja mam bardzo ładna i zgrabna żonę lecz sam już wyglądam gorzej niż 5 lat temu. Ale na tym zdjęciu wygląda strasznie ;) a trochę dziewczyn znam bo z modelami mam kontakt i nie każda jest urodziwa ;)

0

@Encore tak tak ja tylko o buzi się rozpisuje ;)

0

@RosjaninBut Brazylia dużo gorsza opieka zdrowotna a śmiertelność na milion mieszkańców bardzo zbliżona. Tak tam mieli wszystko pozamykane ;)

0

@Encore każdy ma inny gust ale na tym zdjęciu wygląda strasznie nie za ładna chyba że jej się makijaż zmysł.

0

@Tasde Ale cena brylki od lutego stoi w miejscu ;)

1

@eckov ja pisze ogólnie o samej grze. Dryblingi utrzymanie odegrania takie pierdoly niby. Tych setek też nie marnuje ;)

2

Ja to mam pecha bo co oglądam Halanda kadra czy borusia to jego gra wygląda słabo.

0

@CzarnyKapelusz Nie wiem czy zrozumiesz Ale jeden woli chleb ktoś inny bułkę. Jeden horror drugi komedia. Można wymienić tak dalej, podaj swój ulubiony serial i zaraz znajdzie sie ktoś kto nie lubi. Dla mnie ocena na filmweb odzwierciedla w dużej mierze moc filmu serialu.

0

@ksobi słaby zarobek bo z tego kursu podatek trzeba zagrać, wyszedł by kurs 1.1 coś.kolo tego.

0

Portugalia jaka padake gra...

4

@SkN przecież to normalka że nie gra. W klubie lawa to czemu ma grać w kadrze. Ja już nie raz napisałem że jak zagra w jakimś klubie 20 meczy można się wtedy wypowiwdziec i skrytykować. Teraz to każdy mądry bo gosc gra raz na Ruski rok. Wina jest jego i zarządu bo już dawno powinien być na wypożyczeniu.

1

@barcelonaLM taka sama sytuacja była w meczu tych drużyn w wczesniejszych eliminacjach tylko że Ronaldo trafił z spalonego. Gdyby nie ten gol eliminacja również mogły się inaczej potoczyć Ale cicho wtedy było po tym golu

4

Nieuznany gol dla Portugali to w Internecie wszystko czerwone Ale chce przypomnieć że w wcześniejszym meczu tych drużyn Ronaldo strzelił bramke z znacznego spalonego i w Internecie była cisza. Oglądałem ten mecz i Serbowie zaczęli łapać rytm A wiadomo jak wyglądała tabela.

0

@urbipl luzik. Wyjaśniam że w pierwszej instancji można otrzymać mandat lecz przy odwołaniu zawsze jest anulowany, nawet z tą całą ustawą. Proszę zobaczyć na strajki Biedka Czujny czy Braun zawsza bez maseczek. Od jakiegoś czasu nawet mandatów nie dostaja bo policji się to nie oplaca ponieważ wiedzą jak się to skończy.

0

@urbipl @inViNcibl3 wprowadzacie w błąd nie mając żadnych pewnych informacji. Ale tak to jest jak się naczyta głupot.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?