1

@Majkel34 w biedronkach czestochowa nie zwracają uwagi. Tak sobie lubię testować różne sklepy

0

@konrad1661 akurat mam druga firmę w artykułach spożywczych i zaopatrzeniu cukierni i piekarni więc trochę wiem o produktach. Samych polepszaczy masz 6 rodzaji do bulek i chleba nie będę pisal o innych samokolykach. Tak czy siak jak chcesz żyć zdrowo to musisz mieć dużo w kieszeni ;)

0

@konrad1661 ja jem wszystko z wyżej wymienionych jak i moi znajomi i czujemy się świetnie. Mam 31 lat ;) nie znam ludzi osobiście takich jak Ty a trochę ludzi znam. Więc powodzenia ale ja dobroci nie odmawiam bo życie jest za krótkie.

0

@Hopner15 ja tam zawsze byłem żeby ludzi za mordy gwałty ręce obciąć. W życiu będzie maja przekichane a nauczą dla innych będzie dobra

0

@udarpawarotam najczęstsze potrącenia pieszych są na podwójnych pasach i z tym trzba by było zrobić porządek. Pieszy jak przechodzi przez takie pasy też mógłby zachować trochę rozwagi i sprawdzić czy druga pas ustępuje mu przejazdu. Możesz zobaczyć na filmikach na youtub jak piesi przechodzą ba takich przejściach głowa w dół albo bok. Ja zawsze się rozglądam, wystarczyło pooglądać trochę stopcham i wszystko inaczej wygląda

0

Hurkacz z 2-0 przegrał 2-3 z dużo słabszym Holendrem . Ostatnio same porażki, 4 z rzędu.

0

@msmsms przecież teraz w każdym produkcie masz tyle dziadostwa że głowa mała. Musiałbyś mieć swój ogródek cało roczny żeby jeść zdrowo. Czyli co nie jesz nic z chipsow fast food alkoholi papierosów czy słodyczy ;)

3

@Criss18Barca współczuję ludzia go jedzą pizzę czy hamburgery Donaldy czy Kfc ich stan zdrowia za kilka lat może być w opłakanym stanie. Słodycze i szybkie zupki tam chemi od groma. Warzywa owoce. Itd itd itd

0

@BARCA171 sociedad

0

@kamyk_23 @Objectivo możecie sobie poczytać na temat szczepionek w Izraelu. Działają od 3 do 6 miesięcy. Więc będziecie musieli się Ciągle szczepic ;)

1

@tobiasson92 Polska nie musi u nas jest dobrobyt. Turyści i kupcy z zagranicy są za biedni na nasz kraj .

0

@Mario96w tylko że Messi w statystyce kreacji sytuacji goli asyst dryblingow o tak dalej jest pierwszy w klasyfikacji a Ronaldo jedynie a golach więc tutaj rola Messiego jest chyba większą pokazał to ostatni mecz bez niego gdzie była parodia w ataku.

2

Jak to możliwe że Juventus bez Ronaldo aż 3-0 wygrywa

0

@LeoMessi1994 obejrzałem ponad 100 seriali i ten jest dla mnie numer jeden ;) sama gra Doktorka mistrzostwo. Te wszystkie teksty i intrygi ktoś miał łeb do scenariusza.

1

@Amigo_Blanco przecież większość ludzi tutaj to dzieci które nie wiedzą że jest u nas w kraju prawo. I przez pewne sprawy które nie sa u nas w kraju możliwe ludzie mają problemy biurokratyczne.

0

@EdinsonCavani a jakie to puchary? Bo to jest ważne ;)

0

@Barcakolcz wiesz czemu mamy tak niskie bezrobocie? Są 2 powody jeden z nich jest że dużo naszych rodaków pracuje za granicą a drugi jest taki że mamy niskie płace i jesteśmy takimi małymi chinami dla co niektórych krajów. Tak czy siak poczytaj sobie jak zdrożeją gaz i prąd w 2024 roku. Może wtedy Twój portfel będzie grubszy ;)

0

@Barcakolcz do tego PiS nie robi żadnych inwestycji. A większość inwestycji jest nie trafiona i tylko są na nich straty. Najlepiej co im wychodzi to żeby podkupic dana firmę. Pamiętaj że jeżeli bogatszy dostaje po dupie to wszystko przeżuci na biedniejszego tak jak Banki czy duże sklepy, zawsze traci najmniejszy.

0

@Barcakolcz tak jest coraz lepiej. Inflacja coraz wyższa do tego masz coraz więcej podatków chyba ok 20. Przedsiębiorcy mikro i średni cały czas dostają po Dupie. Jak oni nie dostają wsparcia to proste że wszystko Bedzie drożej. Przynajmniej dogonilismy Bogatsze kraje cenami w sklepach. Taniej wyjdzie za granicą.

2

@Gonzo_VeB1899 @MarioVeB! W Polsce nie ma prawa nakazujacego noszenia maseczek. Wszystkie sprawy sądowe są przegrane. No pewnie wszyscy którzy nie chorowali są chorzy bezobjawowo ;) nigdy nie widziałem żeby ktoś chorował bezobjawowo bo czy to jest chorobą? ;) przecież Państwo coraz bardziej chce trzymać Cię na smyczy, wystarczy poczytać co proponuję nowy Ład. Każdy nowy podatek to jest coraz krótsza smycz bo każdy się na to godzi. Sama inflacja ponad 4 %i będzie cały czas rosła bo wiadomo kto dostanie najbardziej po Dupie. Handel który jest w ciężkim dołku powinien dostać wsparcie niedziel handlowych ale za to dostają ząbki i im podobne. Coraz krótsza to smycz.

2

@wyjasniecie gość bral udział w wielu protestach i nie był zarazony. To samo Czujny czy Bietka. Przynajmniej gość walczy o swobodę obywatelską ale dużo osób lubi być tutaj na smyczy państwowej.

0

Tylko w lidze angielskiej można zawodnika wyciąć i nie dostać karnego
... mecz Tottenhamu

0

@jacobFCB dla mnie z sons to żona Teda Bundego ;) co się działo to przez nią i nigdy za nic nie odpowiadała, nie lubię niesprawiedliwosci

2

@RobiS wiekszosc licznikow samochodowych zawyza ;)

0

@Kamiloza91 przeczytaj co ja napisałem. Bo chyba nie zrozumiałeś...

0

@SinMistico zobacz sobie ile Real miał kontuzji oni w jednym meczu mieli rezerwę realu B. Sevilla taką kadrą jest o mecz za nami...

0

@barcelonaLM nie jest lepszy ale spójrz co się w Realu działo. Kontuzji tyle a w Lm jak daleko zaszli do tego jeszcze maja szansę na mistrzostwo więc póki co na następny sezon w pełnych składach Real będzie bardzo mocny tym bardziej że 2-3 transfery na pewno zrobią

3

@MessInTheClub co źle robił Lampard ? A tuchel co dobrego robi ? Zidan z połowa kadry zobacz co zrobił

0

@Rust_Cohle można nie wydawać kasiury i da się grać ;) zobacz sobie na Youtube. Najgorsze jest to że w miesiącu 2-3 nowe postacie dochodza i ciężko je wszystkie uzbierać

0

@Rust_Cohle Afk Arena na kilka minut dziennie ale żeby do topu wpaść trzba kilka mln wydać ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?