0

@urbipl tak możecie sobie pisać że jest pełnoprawnym Jezlei nie ma się o tym pojęcia ;) proszę wejść na Facebook strajk przedsiębiorców i póki co nikt sprawy nie przegrał lecz czasem się trzba odwołać i sprawa załatwiona. Sprawy sądowe idą oczywiście na koszt podatnika. To samo tyczy się kar od sanepidu dla restauracji, są tak sam pelnoprawne ok te maseczkowe.

0

@Pingwinek jaki mecz ?

1

@4drian0 no LM pokazuje 2 drużyny z Bundesligi żadnej z serią A ;)

2

Przelaczylem na Borussie A tutaj 3 -0 0_0

0

@socha postawiłem na UTD ;) awansują czy odpadna zawsze będę się cieszył

3

Czy UTD wie że potrzebuje bramki żeby nie odpaść z LE? Oglądam od 20 minuty i tylko Milan atakuje.

5

@BarcaInfo co jak co u nas na wsi 2000 ludzi kościół jest pełny ;) ksiądz nawet dostał mandat za chodzenie po kolędzie i nic sobie z tego nie robił bo dalej przemierzal ulice zbierając koperty ;)

0

@Denver to grypa czemu nie można zniknąć? Oprócz tego roku bo w raportach teraz nikt nie choruje na grypę.

0

@Overmarsinho89 W 2024 rok będzie podwyżka gazu 100 % proszę sobie o tym poczytać.

0

@Chaoss czyli według Ciebie to nie jest wejście na czerwona ?

5

@Chaoss tylko gościa nie powinno być na boisku od 17 minuty. Zobacz sobie powtórkę.

3

@Zip gdyby dembele wykorzystywal to co miał Barcelona wygrała by 2 ostatnie LM ;) może się mylisz i porto jest kilka poziomów wyżej niż cagliari ;)

0

@socha wysoki kontrakt znaczy większe wydatki klubu na starą gwiazdę którą może już nie zaświecic. Wejdzie jedną drugą kontuzja i zostanie zawodnik z dużym kontraktem. Sam Guardiola widzi jak jest i woli kupić napastnika niż się męczyć z gościem który nie gra.

0

@socha wysoki kontrakt i co chwilę kontuzje ;)

0

@DonMatteo901 tak i Neymar odda mu swoją pozycję na skrzydle ;) karne i wolne ;)

0

@Encore lubię jak przegrywają Ale postawiłem na nich większą sumę że awansują i oczywiście grają kiche ;)

0

@Pietraszko czyli lepiej jest symulowac niż próbować strzelić. Na powtórce jest ewidentny kontakt, przewrocil się Ale liczył że uderzy na bramke i się przeliczył.

0

Jest jakaś analiza dlaczego sędzia nie podyktowal karnego w meczu City na Fodenie ?

0

@Ghotti masz lotto jak masz skupisko ludzi w liczbie 1300 osób i zero zachowań. Chyba nie zrozumiałeś co napisał w pierwszej odpowiedzi do mojej. Dałem odpowiedź jak wpływa gęstość ludzi.

2

@Ghotti poczytaj sobie jak Holandia robi testy na koncertach w grupach po 1300 osób ;) zdziwisz się jak ludzie nie mogą się zarazić ;)

0

@Encore co oglądam jego mecze to wygląda blado. Za co go podziwiam że potrafi podać perfekcyjną piłkę.

0

@Encore no zagrał piękne mecze ;) karne strzelal A w najważniejszych meczach znowu dawał ciała... przed chwilą były przeciwko wielkim gole i asysty wszystko z stałych fragmentów.

2

@Encore jak nie ma wpływu. W LM grał kaszane A jak przyjdzie lepszy przeciwnik znika jak magik. To z tymi najlepszymi trzba umieć się pokazać.

2

@Encore pokaż statystyki z najlepszymi drużynami jaki ma wpływ ;)

0

@BARCA171 A gdzie Thierry henry ?jakieś błędy chyba są

0

@MaziFCB możecie sobie poszukać informacji o ogromnej podwyżce prądu i gazu w 2024 roku którą jest nieunikniona ;) którą partia wygra wybory to zaraz straci poparcie bo wybory będę wcześniej.

0

@Barcza223 Henry jest wysoko więc raczej strzelasz

0

@Yosemite mecz bezpośredni i bramki to nawet punkt więcej jeszcze

0

@Thomas99PL Barcelona też miał jeden słabszy mecz z Liverpoolem i Roma ;) wiele takich było

0

@KacperVEB on jest trenerem Arsenalu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?