maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@urbipl tak możecie sobie pisać że jest pełnoprawnym Jezlei nie ma się o tym pojęcia ;) proszę wejść na Facebook strajk przedsiębiorców i póki co nikt sprawy nie przegrał lecz czasem się trzba odwołać i sprawa załatwiona. Sprawy sądowe idą oczywiście na koszt podatnika. To samo tyczy się kar od sanepidu dla restauracji, są tak sam pelnoprawne ok te maseczkowe.
0
@Pingwinek jaki mecz ?
1
@4drian0 no LM pokazuje 2 drużyny z Bundesligi żadnej z serią A ;)
2
Przelaczylem na Borussie A tutaj 3 -0 0_0
0
@socha postawiłem na UTD ;) awansują czy odpadna zawsze będę się cieszył
3
Czy UTD wie że potrzebuje bramki żeby nie odpaść z LE? Oglądam od 20 minuty i tylko Milan atakuje.
5
@BarcaInfo co jak co u nas na wsi 2000 ludzi kościół jest pełny ;) ksiądz nawet dostał mandat za chodzenie po kolędzie i nic sobie z tego nie robił bo dalej przemierzal ulice zbierając koperty ;)
0
@Denver to grypa czemu nie można zniknąć? Oprócz tego roku bo w raportach teraz nikt nie choruje na grypę.
0
@Overmarsinho89 W 2024 rok będzie podwyżka gazu 100 % proszę sobie o tym poczytać.
0
@Chaoss czyli według Ciebie to nie jest wejście na czerwona ?
5
@Chaoss tylko gościa nie powinno być na boisku od 17 minuty. Zobacz sobie powtórkę.
3
@Zip gdyby dembele wykorzystywal to co miał Barcelona wygrała by 2 ostatnie LM ;) może się mylisz i porto jest kilka poziomów wyżej niż cagliari ;)
0
@socha wysoki kontrakt znaczy większe wydatki klubu na starą gwiazdę którą może już nie zaświecic. Wejdzie jedną drugą kontuzja i zostanie zawodnik z dużym kontraktem. Sam Guardiola widzi jak jest i woli kupić napastnika niż się męczyć z gościem który nie gra.
0
@socha wysoki kontrakt i co chwilę kontuzje ;)
0
@DonMatteo901 tak i Neymar odda mu swoją pozycję na skrzydle ;) karne i wolne ;)
0
@Encore lubię jak przegrywają Ale postawiłem na nich większą sumę że awansują i oczywiście grają kiche ;)
0
@Pietraszko czyli lepiej jest symulowac niż próbować strzelić. Na powtórce jest ewidentny kontakt, przewrocil się Ale liczył że uderzy na bramke i się przeliczył.
0
Jest jakaś analiza dlaczego sędzia nie podyktowal karnego w meczu City na Fodenie ?
0
@Ghotti masz lotto jak masz skupisko ludzi w liczbie 1300 osób i zero zachowań. Chyba nie zrozumiałeś co napisał w pierwszej odpowiedzi do mojej. Dałem odpowiedź jak wpływa gęstość ludzi.
2
@Ghotti poczytaj sobie jak Holandia robi testy na koncertach w grupach po 1300 osób ;) zdziwisz się jak ludzie nie mogą się zarazić ;)
0
@Encore co oglądam jego mecze to wygląda blado. Za co go podziwiam że potrafi podać perfekcyjną piłkę.
0
@Encore no zagrał piękne mecze ;) karne strzelal A w najważniejszych meczach znowu dawał ciała... przed chwilą były przeciwko wielkim gole i asysty wszystko z stałych fragmentów.
2
@Encore jak nie ma wpływu. W LM grał kaszane A jak przyjdzie lepszy przeciwnik znika jak magik. To z tymi najlepszymi trzba umieć się pokazać.
2
@Encore pokaż statystyki z najlepszymi drużynami jaki ma wpływ ;)
0
@BARCA171 A gdzie Thierry henry ?jakieś błędy chyba są
0
@MaziFCB możecie sobie poszukać informacji o ogromnej podwyżce prądu i gazu w 2024 roku którą jest nieunikniona ;) którą partia wygra wybory to zaraz straci poparcie bo wybory będę wcześniej.
0
@Barcza223 Henry jest wysoko więc raczej strzelasz
0
@Yosemite mecz bezpośredni i bramki to nawet punkt więcej jeszcze
0
@Thomas99PL Barcelona też miał jeden słabszy mecz z Liverpoolem i Roma ;) wiele takich było
0
@KacperVEB on jest trenerem Arsenalu