0

@Alex66 bo bardzo łatwo załatwić sobie zaświadczenie ;) trochę dolarów dla lekarza oczywiście zdarza się że ludzie mają takie zaswiadczenia bo chorują ;) gdyby nie rodo nic do gadania by nie było musiałby pokazać A takto może odmówić i tyle.

0

@Alex66 takie jest prawo, nie trzba okazywać zaświadczenia. Jedynie kasjerka może dostać mandat za nie obsluzenie klienta. Sprawa z początku roku.

0

@MESSIah16 zobacz sobie akcje dziennikarza chwdp tam ma co chwilę akcje z maseczkami, dostał bardzo dużo mandatów za brak A sąd wszystko umorzył ;)

0

@MESSIah16 zaświadczenia nie ma prawa pokazywać ponieważ jest rodo. Prawo jest takie że kasjerka powinna dostać mandat za odmowę. Pierwsza sprawa z początku roku kasjerka ukarana przez sąd za odmowę sprzedaży 100 zł.

0

@patry295 kazdy ma swój powód tak czy siak co się dziwić że ludzie są zdenerwowani. Ciekaw jestem jakby policji zabrać wypłatę to też by tak ochoczo broniła Kaczyńskiego. Ja tam dalej uważam że jak ktoś nie zaznał krzywdy nie że swojej winy to nie wię co to znaczy. A o podatkach wspomniałem bo ludzi dają sobie je wciskać i właśnie nic z tym nie robią, jeszcze trochę i będziesz miał podatek od oddychania bo już praktycznie na wszystko jest nałożony.

0

@SiSenior wiesz czemu są te strajki ? Może ludzie tracą dorobek życia, prace itp. Wiesz ile podatków wchodzi od nowego roku? Jeżeli dobrze pamiętam ponad 10. Mamy jeden z najdroższych opłat w Europie sam prąd pójdzie średnio na domostwa 20 miesięcznie ponieważ dochodzi nowy podatek... i tak robią co chcą mowe wszędzie opłaty podatki A ludzie się na to godzą...

2

@marian_konopka no proszę Cię przecież większość tych ludzi to nie są eksperci tylko po znajomosciach. Masz przykład jakiego głupka z siebie robi Pawlak. Poczytaj jak dojona jest kasa przez ekspertów elektrowni atomowej przez ok 10 lat A nic nie jest zrobione. Takich ludzi można wymieniać całą noc.

0

@Nieznajomy Inter ciśnie szachtar słabiutki Ale różnie bywa

1

Ja tam wiedziałem że real wygra Ale liczę że szachtar wygra, wtedy Real z 2 miejsca ;)

0

@avanes ja liczę że szachtar wygra i wyjdzie z pierwszego miejsca ;)

0

Był spalony przy nieuznanej bramce dla Midtylland ?

1

Słyszeliście rozmowę Mazurka w RMF w sprawie telefonu zaufania? To jest jacy ludzie są na najwyższych stołkach. Jak ma ktoś nagranie niech wrzuci w osobnym poście.

0

@NeroTFP chodzi o to że po meczu każdy powie że Ronaldo zagrał dobry mecz 2 gole. Messi zagrał słaby mecz, nie bronił tylko czekał na piłkę. Jeżeli oglądałeś mecz to chyba Messi jako jedyny stwarzał zagrożenie bo reszta to s bramke nawet nie potrafiła trafić.

2

@viscajasiek jak to będą sprawdzać czy jesteś zaszczepiony? Będziemy znakowani czy różne kolory koszulek ?

7

@parpe wytarczy że przeczytasz sobie jakie kary dostała firma pfizer w przeciągu kilkunastu lat to zmienisz zdanie do tego ta firma ma siedzibę w wuhan ;) jaka zbieżność

0

@barcelonaLM tak tak tylko że kosztowało by to miliardy ponieważ trzba płacić firma odszkodowania ;) na takie coś nie ma nawet 2 % szans. Chlopok niech się pogodzić że przegrał bo nic nie zrobi.

8

Firma pfizer którą będą szczepic się Polacy płaciła karę i odszkodowanie za błędy w lekach ;) 2 mld oraz 14 mld. Na tej szczepionce się odkuja.

2

@Gregsky10 taka przewaga jaka ma Mercedes nad innymi to co się dziwić. Wszedł kierowca z ogona i jechał jak mistrz.

0

Jak to widać na dzisiejszym wyścigu wystarczy mieć mocny samochód i bez problemu wygrywasz wyścig oczywiście taktyka jest również ważna. Ale taka różnica mocy to nie wie czym się tak wszyscy jaraja.

19

Przecież to jest samobój, piłka leciała na aut bramkowy...

0

@Bykunn tylko przy tych lekach masz napisane mogą doprowadzić do tego czy tamtego ;) chyba jest to dość jasne A te wszystkie szczepionki na covid jaki mają skutek uboczny bo na pewno jakiś będzie?

0

@Barca1992 często jest tak że po jakimś leku występują skutki uboczne. W Internecie jest dużo spraw z tego typu tym bardziej że inne środki tabletki czy szczepionki są testowane dość długi żeby wykluczyć skutki uboczne lecz zawsze znajdą się osoby które z LE zareagują na daną szczepionke czy leki.

0

@Isso89 8 maja już

1

@marcin62 w jakim mieście? Może w moim obrębie?

0

@Hosh tylko jak przychodził start albo trudniejszy wyścig kubica zawsze wyglądał lepiej. Russell często miał szybsze auto od Kubicy i nie rozpadło się tak często.

0

@tobiasson92 ciekawe ile ludzi będzie się szczepic u mnie w znajomych 2 na 10 powiedziało że się.zaszczepi. Moi dziadkowie powiedzieli że nie będą się szczepic.

0

@MESSIah16 dziwne że wszystkie szczepionki powstały w jednym terminie ;)

0

@takisobiektos z innej kamery widać było jak.mu krokami przejechał po nodze no ale trochę za dużo.dodal.od.siebie

0

@SkN lepiej dołożyć i kupić coś już fajnego za 1000- 1300 zł. To nie jest duża różnica a więcej pyszności sobie przygotujesz. Ja kawę tylko mrożona pije Ale zastanawiam się nad expressem bo żona mi truje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?