0

Puszczają jakiś filmik na NC ? Szukam i nic znajsc nie mogę

0

O której godzinę może walczyć Najman i Popek ?

11

@Geble przeczytaj dokładnie przepisy może być nawet 2 metry za linią i tak spalonego nie będzie

10

Chłopaki chyba nie znają przepisów zawodnik może być nawet metr za boiskiem ;) była w tamtym sezonie taka sytuacja i gol był prawidłowy

7

@A_Gomesinho_21 ja nie znam całej sprawy Ale jest opisana na Facebooku i możesz sobie przeczytać tylko dokładnie. W skrócie ten czyn którego się dopuściła nie ma prawa nakładać aresztu przed rozprawą. To tak jak ukradłes cukierka idziesz do Paki A ksiądz pogwalcil pomolestowal i siedzi w domu. Chodzi o sprawiedliwość...

6

@LuisSalvano jak ktoś życie w bance i ma wszystko w 4 literach to lepiej się nie wypowiadać. Policja tak samo zachowywała się podczas strajku przedsiebiorcow którzy w najmniejszym stopniu nie byli agresywni no ale póki ktoś nie dostanie po dupie bądź będzie w ciężkiej sytuacji nie że swojej winy to nic o tym nie wie. Sprawiedliwość co to takiego?

0

@Barclonismo ja oglądam Ale co mnie denerwuje to długość odcinka tzn może trwa 6 minut...

0

Tyle dni do kolejnego meczu może jakiś sparing będzie przed LM

1

@MarFan ja mam sklep na Ptaku w Rzgowie i dziennie przechodzą tutaj setki ludzi z Europy i ani ja ani nikt z tutejszych znajomych nie zachorował A kontakt mam ogromny ;) oczywiście maseczki noszą co nie którzy

1

@Danny Gaucho matematyka nie jest aż taka trudna...

0

Ewidentny karny Lindelofa A Var nie sprawdza

0

@Pogba co mniej więcej powiedziała?

0

Post mi się usunął. O Odegarda mi chodziło ;)

0

@Avada Kedavra Norweg z Sociedad ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Piotr89Sand wiem wiem ciężko zrozumieć przedsiębiorcę który ma tyle kosztów i wkłada w to wszystko wiele pracy od ludzi którzy idą do pracy zarobią 2000 tysiadki na czysto i krytykują bo boją się sami zainwestować bądź nie mają o tym pojęcia. Jeżeli chodzi o facebokk to była tam transmisja którą oglądało ponad 40 tysięcy ludzi... Zapytajcie się szefa ile musi dac Państwu waszej wypłaty ;) bądź kosztów do niej zawartych ;)

0

@YoNoEntiendoNada Ale czy ja nie pamiętam Ronaldo magika? Pamiętam Ale kariery jego w Realu nie śledziłem pamiętam wybiórczo wydarzenia, zrozum że wszystkiego nie da się zapamiętać A nie będę co chwila.sprawdzac ile.kto.gral oraz jego życiorysu. Każdy może podać coś błędnego od tego jest dyskusja żeby poprawić. Dla mnie i tak Ronaldinho był najlepszym pilkarzem jakiego było mi oglądać A jego statystyki są tak mizerne że chyba dla Was w pierwszej dziesiątce miejsca nie ma ;)

0

@RichardWinters jakich bzdur ? Czyli pamiętasz wszystko z 2004 roku bez sprawdzenia :) kto był mistrzem Hiszpanii czy Polski też pamiętasz? No zagrał 2 mecze A w finale z tego co widzę to zagrał strasznie słabo... tego już nie widzisz. Czym się różni Ronaldo od Messiego w finałach bo z tego co widzę niczym. Messi też doprowadzal Kadrę do finałów jeden wygrał lecz pewnie się nie liczy do tego.wsszytskiego.

0

@RichardWinters no 16 lat temu to trochę jest. Teraz sprawdziłem i grał w półfinale i finale(myślałem że miał kontuzje). Tak patrząc to.w finałach jak Leo nic sobą nie zaznaczył w żadnym ;) lecz w tych 2 partnerzy to uratowali w porównaniu do tego slabego Messiego który powinien każdy mecz sam wygrywać bez pomocy partnerów.

0

@YoNoEntiendoNada Liga narodów to był turniej prestiżowy? I Ronaldo zagrał w tym turnieju jeden mecz ? A to pominalem 2004 bo to było wieki temu.

3

@xofcbxo w którym momencie jest gorszy ? 3 finału Leo i Jeden Ronadlo akurat temu drugiemu pomogli partnerzy. Gole oczywiście łatwiej jest nabic gole że słabymi przeciwnikami typ i Łotwa czy wyspy owcze niż Boliwia czy Wenezuela które potrafią zadziwić, jeżeli weźmiesz przelicznik goli z drużynami z pierwszej 50 rankingu to Messi jest lepszy. Jezlei kto kolwiek ogląda mecze reprezentacji Argentyny to wie jak ich gra wygląda. Czasem to się tego oglądać nie da na trzeźwo ;)

1

@xofcbxo wszystko zależy Messi był w 3 finałach w tym MS Ronaldo w jednym i tym bardziej w nim nie grał. Czasem szczęścia brakuje ;)

0

@Jaca27 z jakiego miasta ?

6

@Shapiro tutaj bardziej chodzi o cos innego. Ty który jestem mały i masz zakazy nakazy czyli jesteś pionkiem do tego dochodzi że jeszcze są inni którzy są lepsi od Ciebie. Jeśli się za takiego uważasz to nie mam nic przeciwko bo ja uważam że powinno być prawo i każdy równy. Jeżeli mnie nie zrozumiałeś to nic na to nie poradzę Ale rzad obojętnie jaki robi z ludźmi co chce. Ty jesteś właśnie jednym takim przykładem bo są lądzie którzy myślą trzeźwo lecz nie wielkie mogą zrobić...

1

@KamQiX nie każdy sklep ma takie coś wprowadzonego. Jest to nie zgodne ze wszelkimi normami bez stanu wyjątkowego. Poprostu nie przyjmować mandatu i tyle.

0

@CannaBis ja gram w The west ;) walki na forach na świecie 1 ;) lub na telefon konkretna gierka afk arena

1

@IronSanHybrid tyle obalen co zabrał to chyba miał małe szanse na wygrana

0

@kamiVeB o 3 chyba przedstawiają więc normalnie ;)

2

@Tomek_TF ciekawy serial cobra cai możesz zobaczyć ;)

0

@Geble ponieważ wyłożył 400 mln w akcji żeby ratować lecz dalej notują spadek . CCC ma bardzo dużo sklepów w galeriach chyba ok 1200 więc koszty mają strasznie wielkie. Ja jako mały producent nie będę płakał ponieważ Ccc często oszukuje z bucikami produkują buty w Chinach A sprzedają jako Polskie... oczywiście polskie też mają lecz tutaj już cena jest dużo wyzsza ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?