maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Vahn ja czekam na następny rok jak wszystko pójdzie w górę tzn prąd paliwo i akcyza, wtedy biedniejsi i Ci średni dostana ladnienpo dupie. Jak drożeje prąd i paliwo to z marszu wszystko drożeje.
1
@Yanek Ten Ronaldo to chyba ten z Brazyli.
1
@kakusus kurs na to że będzie hattrick był mały ok 1.8 więc zarobek mizerny. Ja wolałem dac handicap i weszło. Wiadomo było że Ronaldo będzie walił z każdej pozycji. Oddał chyba ponad 10 strzałów
0
Dembele dostosował się do poziomu przeciwników. Strat oraz niepełnych podań jak co mecz...
0
@pinasmeister Ramos główny wykonawca karnych jest więc Benzema miałby pewnie 4 czy 5 goli więcej.
0
Posiada ktoś link do ksw ?
3
@BarcaInfo Co do pretensji o wolne najlepiej pokazuje to Messi, jest dzień wolny A on na trening przyjeżdża. Myślę że to wszystko na ten temat...
2
@Zieliniak Galatasaray w lidze 7 miejsce do tego na 9 meczy tylko 2 zwycięstwa... Slavia na 40 meczy chyba 2 porażki A mecze ciężkie mieli
0
@Grzesior667 jest to serial osadzony w innym świecie który ma lekkie nawiązanie. Mi się ogólnie podoba takie coś inne.
0
@Bykunn pomyśl pokazuje że zdał sobie sprawę z bezsenownego wslizgu próby odegrania się na Gomesie. Wystarczylo oglądać mecz
0
Co do Czerwonej dla Sona ten kto nie oglądał meczu niech zobaczy akcje chwilę wcześniej. Gomes uderzył Sona lokciem, sędzia nie zagwidal faulu. W kolejnej akcji Son z premedytacją wchodził w nogi Gomesa gdzie skutkuje to dalszym upadkiem. Rekacja Sona pokazuje wszystko.
0
@Szklaner ból wiesz czego będziesz mieć jak pojedziemy do live czy romy w 1/4 czy 1/2. Przecież każdy bardziej klasowy zespół wladowalby by wczoraj przynajmniej 3 gole...
0
@Rewolucja123 czyli to był finał trzeba czekać na nowy sezon ;) jakoś nie długo będzie
0
@Rewolucja123 A ten odcinek nie jest finał sezonu ? Czyli może być połączony 21 z 22 i będzie mieć 80 minut.
6
@Hubert98 no te asysty i co najlepsze dryblingi to poleciales ;)
0
@draxidox bułką kosztowała 30 gr teraz 70-80 gr zauważ jak wszystko szybko drożeje...
0
@Yanek gra piłkę kosmos 3 strzały 3 gole do tego 4 stworzone sytuację. To tak jak Polska Lotwa wynik dobry. Trochę blado to wygląda na tle słabiutkiego Ekwadoru.
0
@Sabrina_spellman ciężko jest się wybić w Barcelonie przy tak wielu zawodnikach. Pierwsze co jest źle w tym wszystkim to że nie idą piłkarze na wypożyczenie. Puiq niesamowity gosc Ale co z tego jak gra tylko w 3 lidze, jak ma zrobić jakikolwiek progres ? W pierwszej drużynie zagra pewnie w pucharze króla... Alena i puig powinni być już dawno na wypozyczeniach.
1
@Volk chyba nie... popatrz dobrze ;)
1
@ratay przed meczem idź do kasy na spokojnie kupisz bilecik ;) do kompletu będzie duzooo brakować.
0
@mortistheaxe jest specjalną stroną którą możesz śledzić loty samolotów flightradar
0
@takisobiektos poczytaj sobie o zmiennych... jedną opcją jest że jak zawodnik rozegra daną liczbę meczy Barcelona będzie musiała zapłacić 20 mln. Więc ciężko powiedzieć ile na ten moment kosztuje Coutinho
1
@BartqRKO jakie miał sukcesy ?? Całej Częstochowie jest wstyd za tego gościa ;)
0
@Danny Gaucho Może byś podał ile każdy potrzebował spotkan na strzlelenie takiej ilości bramek bo dość ważne sprawa jest...
0
@mmaciass to jest tak samo jak każdy mówi że nie głosuje na PIS A tutaj proszę prawie 50 % mają ;)
0
@MNSbEstEver serio porównujesz słownie z Litwą ;) jesteś mistrz
0
@koszol w meczu z serbami strzelił gola z metrowego spalonego
3
Ronaldo goleadorem ogromnym jest Ale spójrzcie ze na 5 goli strzelonych jeden gol z metrowego spalonego przy drugim piłka nie leciała nawet w bramke Ale kto to będzie pamiętać.
0
Czyli jeżeli piłka nie leci w bramke uderzoan przez danego zawodnika A wpadnie gol to jest zaliczony jako gol osoby strzlajacej ? Zmienili przepisy ?
1
@student97r 3 bramki, jedną to samobój Piłka nie leciała w bramke dodatkowo bramkarz zaliczył podwójne odbicie pilki co jest zaliczane jako samobój.