maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
jeżeli przeliczyć to na minuty wychodzi 19,5 meczu więcej :)
0
dokładnie te dwa mecze mi nie weszły :)
1
Co za róznica ile w lidze goli strzeli lige mają przegrana :)
14
Ja tm uważam że zachował sie jak burak. Jeżeli wy nie macie nic przeciwko popychaniu innej osoby bez jakiejś zaczepki to widać jakieś kompleksy. Ochroniaż czy medyk nie musiał podawać piłki, lecz czy daje to komuś możliwść takiego zachowania... Gdybym był sędzią dałbym czerwoną kartke i już nie raz widziałem w meczu za takie chamskie zachowanie. Ogólnie nie lubie ludzi którzy mają wiecej i muszą to pokazać
0
3 dni w Barcelonie samolot 400 zl przejazd z Girony 100 bilet na mecz 300 spanie 100 zł. Jedzenie można drogo można tanio...
1
200 metrów 30 kg schodzi przy tej pogodzie schodzi piec na wszytsko :) pellet za 700 zł. Jak sie czasem bawie drzewem na 2 ruszcie to 20 kg wciagnie tylko :) Czysciutko i popiłu nie ma :)
0
https://www.meczyki.pl/newsy/wielkie-emocje-na-anfield-dwa-karne-kanea-bomba-wanyamy-i-niesamowity-salah-video/73353-n tutaj napisz coś o karnych chłopaki Ci wytłumaczą :) ja ogólnie jestem żeby totenham awansował do LM ale karne z dupy i tyle :)
0
Ja Ci moge pokazać komentarz z meczyków 99% uważa że nie było karnych :)
1
Janiama nie wiem czy zakochany jesteś w Lameli czy Totek ale ewidentnie widac jak Van cofa noge a lamela pada w polu jak rażony piorunem... chyba jesteś trolem bo po tym co napsiałeś wyżej nie można się tylko smiać
0
Kane przed kontaktem z bramkarzem już padał na murawe... Ewidentnie widac jak Van cofa noge a Lamela pada jakby dostał kopniaka w brzuch
2
chyba złe okulary założyłeś... przecież tam ewidentnie widać jak cofa noge...
1
Ciekawe czy Kane lub Lamela dostaną karę za symulki ?? od tego sezonu w PL podobno są za to kary przy wymuszonym karnym...
2
Kiedy będzie podana godzina rozegrania meczu Barcelona Giron??
1
Potrzebuje pomocy jak wygląda sytuacja wejście na mecz Barcelony z druzyna z dołu tabeli dorosły i 2 dzieci 2 lata i 7 lat?? Ceny normalne czy jak to jest ??
2
nie widze sensu przekładać, tak czy siak muszą rozegrać tą kolejkę wieć lepiej jeżeli finał rozegrają w tym terminie co ma być rozegrana zaległa kolejka.
0
Przecież 21/22 jest kolejka Barca gra z Villareal
0
Eibar da rade strzelić gola ??
7
El Jarek zablokował swoje posty na twiterze, a szkoda bo śmieszne rzeczy wypisuje :)
0
ile ma Kane a ile Messi ??
0
no to wiem ale jakich własnie :)
0
jakich rywali miał real w 1/8 ostatnimi laty ??
1
Bez różnicy z którego miejsca wyjdą i tak zapewne będą musieli grać z Anglia i Belgia bo tak jest ta drabinka zrobiona że Belgia z Anglia mogą grać ze sobą 2 razy (dla mnie bez sensu) lepiej jakby ten drugi raz mogli zagrać w finale...
0
Macie jakąś drabinek MŚ ??
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
serialeonline :))
0
Ja tam dokładnych danych nie widze... Na samym dole jest CHAMPIONS LEAGUE
Messi goli 80 a przeciez ma juz 100 jakieś niedokładne stastystyki...
0
Potrzebuje statystki goli Messiego i Krystyny z karnych w LM :) dziękuje z góry :)
2
Ostatnie wyniki Ekwadoru są słabe nawet na swoim stadionie Ekwador - Peru 1-2
Ekwador - Kolumbia 0-3 Towarzyskie maja wygrane ale z słabymi zespołami
0
Jak myślicie trenerem Ekwadoru jest Argentyńczyk czy podłoży się chociaż troche ze składem ??
0
Argentynie może pomóc w awansie Trener reprezentaji Ekwadoru ponieważ został nim Argentyńczyk :) może bedzie próbował jakiś nowych ustawien z rezerwowymi zawodnikami hehe