maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
cos nie chce mi sie wierzyc w te statystyki
0
posiada ktos informacje ile ma żółtych kartek Ronaldo w La Liga??
0
ile Ronaldo ma kartek??
0
najbardziejsz szkoda Haillovica... gosc ktory powinien grac zeby wchodzic na coraz wyzszy poziom gra bardzo malo... moim zdaniem zrobil błąd ze przysed do Barcelony ;(
0
babic111 ciekawe jak Ty bys sie czul ...
0
Deulofeu nie ma nawet na ławce rezerwowych...
6
Messi 3 gole i asysta
0
po co sie wypowiadasz jak nie masz o tym zielonego pojecia
0
inteligentna odpowiedz
0
posiada ktos informacje czemu Deulofeu nie jest nawet na ławce Sevilli od 2 meczy??
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=850849891640287&set=p.850849891640287&type=1&theater
0
z taka gra od kilkunastu spotkan Barcelona B idzie ku spadkowi...
0
Posiada ktos link do meczu Barcelony B??
1
33 canalfamily ..:)
0
posiada ktos dobry link do Barcelony B?
0
hehe srednia wieku http://www.transfermarkt.pl/jumplist/startseite/wettbewerb/ES2
0
Munir sam na sam i oczywiscie gola nie ma
1
http://gofirstrow.eu/watch/316891/1/watch-ce-sabadell-vs-fc-barcelona-b.html
0
Nieoficjalnie Ronaldo na 4 mecze zawieszony
1
co takiego ? :)
0
posiada ktos link do meczu Barcelona B v Rec de Huelva ?
0
moim zdaniem gra coraz lepiej... powinien miec jeszcze jedna asyste ale Suarez na pustaka nie trafil :)
1
a co ten trener robi??? moim zdanie sam nie wie co sie dzieje
3
dobrze gadasz !!!
0
nO TROCHE SIE UŚMIAŁEM
0
:)))))))))))))))))))))
0
w UD PALMAS gra prawdopodobnie byly gracz Barcelony B Arujo :)
1
hhaa mowiel ze Adama jest przeje***y
0
..........................
0
Chyba nikt z was nie ogladal meczu w wykonaniu Adamy... Jest szybki a do tego silny i nie jest tak drewninay jak tello jak dla mnie to 2 różne style gry...