maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Adama Traore w weekedn rozegrał bardzo dobry meczyk a dzisiaj dostał kartke już w 4 minucie. Jakieś info co zrobil lub filmik :)
1
Ma ktoś statystyke ile km przebiegł dzisiaj Alba??
0
zna ktoś skład Brazyli na dzisiejszy meczyk ??
0
najlepsze neymar napisał do coutinho a siędzą razem na zgrupowaniu :P mógł mu przecież powiedzieć :0
0
link do meczu Legi ktoś coś ??
0
jest ten meczyk gdzieś na nc+ ??
1
ma ktoś informacje co się dzieje z Adama Traore ?? Nawet na ławce go nie ma w meczyku ;/
4
kup bilet na real sociedad może się nie zorientuje :)
1
leci gdzies lech w tv ??
0
macie może jakiś skład anglików u21 na dzisiejszy mecz??
0
chciał jechać z kadra na mecz ale chyba dostał wolne... czekam na składy
0
CZY BEDZIE gdzieś transmisja meczu Singapur - Argentyna ??
0
Czy ktoś wie jak z tym Aspasem?? Anulowali mu kartke czy uznali że symulka hehe??
0
jest jakieś wideo z tą obrazą Messiego ?? bo szukam i nic nie mogę znależć.
0
ja majtory (znajomy kupował na siebie) zamawiałem, szły ok miesiąc i wszystko wyglada jak na zdjeciach.
0
Jak oglądać serie DB ?? DB - DBZ - GT i co dalej oglądać ??
1
ja leciałem samolotem chyba grudzień 350 zł samolot do girony 100 zł autobus w 2 strony girona Barcelona spanie 2 noce 300 zł bilet mecz Barcelona nie pamietam ile kosztowało mnie nocleg. 1000 zł spokojne starczy, mój teść był na meczu i zapłacił 200 zł za bilet a miał dużo lepsze miejsce ale nie pamietam na jakim meczu.
0
posiada ktoś statystyki strzelonych goli z rzutów wolnych najlepszych strzelców?
0
Arsenal przegrywa 1-0 a powinno być 2-0. Ogólnie to 2 ligowiec robi co chce z Arsenalem :)
1
sam to wymysliłeś czy jakiś sędzia Hiszpański Ci pomagał ?
3
http://fangol.pl/view/193539/faul-fernandinho-na-czerwona
0
ogląda ktoś mecz City?? maja szanse wygrać jak graja w 10 ?
0
Karnego dla Tottenhamu nie powinno być ☺ faul był ewidentnie przed polem karnym.
0
jest jakis link do meczu?
0
jest jakies info o meczu Kataloni?? jakis link do meczu?
4
szybkość i drybling to od navasa ma dużo lepszy :) jak sie rozpedzi to jak byk :)
0
masz może kto został powołany?
0
Ja bym obejrzał Leicester bo to może być dość ciekawy mecz ale oczywiście w TV nie ma
0
póki co nie wiadomo czy bedzie sezon 2 :) dla mnie ciekawy serial w jeden dzien go obejrzałem ale nie tak jak Stranger Things :)
0
http://www.tvseriesonline.pl/the-walking-dead/ http://www.serialosy.pl/zagraniczne-seriale/the-walking-dead