maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem czy Tvp sport co pisze w aqoim programie ale o 22 nie ma meczu Valenci
2
Ja licze na Martina i Adame od pierwszej ale jak znam zycie bedzie inaczej
0
Adama jest jeszcze konkretnym koksem :)
1
a Barcelona wygrala taki trudny mecz z PSG...
0
Sergi Roberto przy Denisie Suareze wyglada strasznie słabo... Nie wiem jak wyglada sytuacja ale czy on moze wrocic do nas jeszcze tej zimy??
2
Ty widzisz jaki oni piach graja... zdazaja sie dobre mecze ale reszta to sa wymeczone wyniki !!
0
juz przegrywaja
1
tak czy siak gra Barcelony jest ta tragiczna ze czasem nie da sie tego ogladac... wolno do tego ciagle jest wycofywanie.
2
Tylko nie wiem czy wiesz ale mamy jak narazie zakaz transferowy...
0
Deulofeu 2 mecz z rzedu nie wchodzi nawet na sekunde do gry, dziwny jest ten trener Sevilli
0
Tylko powiedz mi kto w nastepnym roku bedzie gral na prawej obronie jak alvesz odejdzie??
1
nie wiem gdzie tam faul byl, Sergio nawet nie protestowal...
8
taaa faul na Sergio dobry zart
1
Zna ktos przyczyne czemu Gerard Deulofeu nie zostal powolanay na mecz z Rayo ??
0
A teraz jeszcze z Liderem bedą grac wiec ciezko to widze ;/
0
mamy tak bezadziejny zarząd ze az płakać sie chce... Mielismy go na wyciagniecie reki no ale lepszy był Douglas.
1
widział ktoś kiedys tego Asensio jak gra?? Bo ja pierwszy raz o nim usłyszalem w ostatnim artykule.
2
maja konretnego zawodnika do kupienia za grosze to nie kupuja ale za to jakiegos Douglasa wolą kupic ;/
1
Alen jak Messi Golll !!!
0
dzieki bardzo :)
0
kiper09 masz link do meczu bo nigdzie nie moge znajsc ;/
0
pomoze ktos z linkiem do meczu Barcelony B??
0
http://www.stream2u.me/watch/43088/5/Liga-Adelante-Barcelona-B-vs-Numancia.html
0
jakis link do Barcy b mozna :)
0
jakis dobry link do meczu niemców?
0
ma ktos link do meczu Barcelony b??
0
strona o Twoim życiu??
0
dostane jakis link do meczu Barcelony B ?
0
Adama robi dzisiaj co chce w meczu :)
0
jakis link do meczu Barcy B mozna dostac ?