0

Patrzę na wynik Bayernu 0-1 mówię wynik na styku kilka minut później 0-5. Jaja dosłownie

2

@Kgorecki2500 ale ceny paliw wpływają na cenę wszystkiego ;) więc jeżeli jakaś pierdola którą czesto kupujesz jak zdrożeje to w pewnej części dzięki wysokim paliwa.

1

@Kurkmen tak samo jak Anthony Bourdain dziwnym trafem robił niewygodny reportaż i nie tylko on umarł...

0

@Joe_Pesci o kurde to w Polsce ostatnio nie zabili polityka nosem?? Chyba już jest...

0

@Mr8lack tak tylko trzba rozwijać i dac się rozwijać ludzia oraz firma. Od dłuższego czasu firmy rozwijają się poprzez dotacje i też prawda jest taka że mamy tanią siłę robocza którą produkuje produkty za granicę.

0

@Mr8lack to co władza robi żeby dorównać innym lepszym gospodarką? Narzuca podatki i kolejne i kolejne. Przedsiębiorcy którzy dają największe zapotrzebowanie na pracę co roku maja dodatkowe podatki i ciągle koszty którym mogło by nie być.

0

@Chaoss łatwo policzyć ;) 1200-1300 taką granica. Ale za pewne będą podnosić stopy procentowe więc spokojnie można liczyć w najbliższych latach ok 1500-1600 zł

0

@FanRealM wrzuć sobie oba filmiki i porównaj... nic więcej nie będę pisal bo obie sytuację tak się bardzo różnią że szkoda z Tobą pisać.

0

@FanRealM przecież człowieku masz tam w ogóle inna sytuację niż w meczu Hiszpani... tutaj jest ewdientne odbicie i zmiana kierunku piłki... ile ty masz lat 8 ?

0

Grealish widzę kolejny dobry mecz ;) Gość póki co więcej zabiera niż daje.

4

@Momals11 ale ludzie piszą że jakby grał z takimi drużynami to by miał więcej goli niż teraz ;) a to pokazuje jak tam jest ciezko gole strzelac. A co najlepsze to na turniejach zawsze z druzynyami z Ameryki odpadal.

9

@pt9 tylko że u nas jest dużo nie potrzebnych rzędy do nauki. Trzeba się uczyć wszystkiego zamiast skupić się na najważniejszych przedmiotach. Ja też chodziłem do szkoły i zawsze miałem czas na ruch a teraz do 16 w szkole później nauka i kiedy coś dla siebie ? Przygotowanie do wiecznej pracy...

0

@Deviler a teraz widzę że przejął ich po grach poważnymi rywalami a teraz zlali drużyny z końca rankingu i już stają się maszyna do gry. Ogólnie maja pake konkretna ale z dobrymi drużynami grają tragicznie.

0

@FC1899Barca pewnie masz rację tylko słabych leją z lepszymi przegrywają z tego co widzę ;) jeszcze z Węgrami remis ;)

0

@mekston to ďlaczego sędziowie do tej pory nie uznawali takich goli do dzisiaj. Często są takie gole przy wrzutkach i wybijanie obrońcami głowa przedłużanie. Zawsze jest spalony. Uwierz mi że oglądam dużo meczy ;)

1

@Adi123456789 no właśnie nie wrzucę bo nigdy tak.uznanego gola nie widziałem jedynie nie uznane ale takie ciężko znajsc. Spokojnie przyjdzie piłka.klubowa i będą zaraz takie sytuacje ;)

0

@Adi123456789 to może wrzuć coś z varem. Żeby była kontrowersja jak dzisiaj.

2

@mekston przecież obrońca w każdej sytuacji próbuje interweniować...

0

@Adi123456789 dałeś sytuację na styku a co wtedy Var powiedział?

0

@joloskyy no właśnie widzę ja Ci coś piszę a Ty nawet odpowiedzieć na to nie masz jak ;)

4

@Adi123456789 widziałem gole Messiego kilka razy i nie przypominam sobie. Wyślij bramkę łatwo znaleźć. Ja widziałem wiele goli takich jak ten z Garcia i zawsze były nie uznane, a sytuację jak obrońca próbuje jak Garcia wybić piłkę głowa i napastnik strzela gola będą na spalonym są dość częstym zjawiskiem i zawsze jest spalony... Chyba mamy różne przepisy

0

Komentarz usunięty

11

@Adi123456789 w jakim meczu strzelono podobnego gola ? Już kolejnej osoby się pytam i nikt nie potrafi mi pokazać filmiku lub sytuacji.

0

@leomessi1710 bardziej stanąć przy słupku i czekać na zła interwencję obrońcy. Bo obrońca powinien zablokować strzał a nie odbić do Ciebie. Takie sytuacje bywają w meczach i są gwiezdne jako spalone...

0

@baartekk97 no argument masz konkretny aż nie wiem co mam odpisać. Cena ropy zależy od baryłki. A gaz to Putin wiedział co się dzieje i nie magazynowa gazu przez co jest to za mało. Takie to proste ale Dla Ciebie za trudne. Czyli jak cena baryłki będzie jak w czasach wcześniejszych rządu po 120 zł to w Polsce będzie po 10 zł. I oczywiście na inflację nie ma to wpływu.

0

@Khajio przecież takich goli było setki pokaz mi chociaż jednego uznanego takiego jak dzisiaj.

0

@joloskyy dla mnie nowy dzisiaj to pierwszy raz zobaczyłem. Poczytaj komentarze ludzi sami zawodnicy hiszpańscy się dziwili. Sa takie sytaicje ale to zawodnik drużyny przeciwnej poda lub zostanie od niego odbita gdzie zmienia kierunek i to dość znacząco. Już Ci napisałem pokaz takiego gola uznanego w innym meczu i przyznam rację.

0

@joloskyy to pokaz mi takiego gola gdzie został zaliczony w innym meczu ;) oglądam setki meczy i nigdy nie widziałem zawsze był spalony, inaczej było jak obrońca poda piłkę.

0

@joloskyy czyli jak obrońca będzie blokował wrzutke a zamiast ja zablokować to ja lekko przedłuży albo puści dolem to spalonego nie będzie bo zrobił błąd i jej nie zablokował według nowych przepisów. Przecież każda interwencja obrońcy jest zła bo mógł podać zablokować mocniej słabiej itd

2

@FanRealM czyli jeżeli mogłeś zablokować wrzutke a tego nie zrobiłeś bo jest to nieudana interwencja to nie ma spalonego ? Jeżeli masz za krótkie nogi i czubkiem buta dotnkniea piłkę to nie ma spalonego ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?