La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1431 Culés

11

Bardzo nie podoba mi się histeria opozycji w tym temacie. Mamy wikłać się w gierki Łukaszenki, ktory mści się za sankcje nałożone na Białoruś i brać tych niezidentyfikowanych ludzi? To jest ewidentna gra na destabilizację granicy. To samo już Białoruś robiła na granicy z Litwą, tam państwo odpierało tych nielegalnych migrantów.
Jeżeli chodzi o Afganistan to Polska powinna się zaopiekować ludźmi, którzy pomagali Polakom przez te 20 lat. Ale nie brać wszystkich jak popadnie.


0

@barcelonaLM fajna ta barierka chyba chroni jedynie przed zwierzętami bo każdy ogarnięty człowiek poradzi sobie z tym drutem ;)

konto usunięte

0

@barcelonaLM USA powinna tych ludzi wziąć ze sobą, to ich wojna więc skutki powinni brać na swoje barki.

0

@maniak33333 ktoś napisał że to ochrona przed dzikami i ASF ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?