La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 690 Culés

2

Gdybym miał takiego nauczyciela historii jak Makłowicz, to dziś nie pracowałbym w IT, tylko w IPN... Świetny najnowszy odcinek niedaleko mnie, czyli na jurze krakowsko-częstochowskiej, polecam macio_944


2

@macio_944 Jura Krakowsko - Czestochowska, moja mała ojczyzna. Moj heimat. Tu i mozna pojezdzic na rowerze, i pospacerowac (a przy tym zobaczyc super miejscowki), pojezdzic quadem (pustynia siedlecka), jak i powspinać sie (Podlesice, Ogrodzieniec). :) No ogolnie jest co robic. Tylko chcialbym, aby infrastrukture rowerowa rozwineli bardziej, bo poki co najlepsza jest na odcinkach Żarki - Olsztyn, a poza tym sporo kozackich miejscowkach jest problemem dla rodzin z dziecmi, jesli chca jechac rowerem. Mi to roznicy nie robi, bo lubie jezdzic DW bardziej, ale fajnie by bylo uatrakcyjnic, jak Małopolska z np. Velo Dunajec.

0

@macio_944 gdzie dokładnie mieszkasz ?

0

@maniak33333 Katowice, więc stosunkowo blisko jury.

0

@macio_944 aaaaa myślałem że bliżej Częstochowy ;)

0

@macio_944 a mnie już Częstochowa i okolice trochę się znudziły :D musze poszukać jakiś fajnych miejscówek ale w sumie jak to się mówi "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?