1

@Joe_Pesci jaki piłkarz takie trofea ;)

1

@dniel jedno jest pewne że będą braki jako kurierzy ;) teraz jest problem a to się nasili bo tam trzba się spieszyć ;)

0

@baartekk97 przynajmniej zobaczą ile przedsiębiorcą musi ponosić więcej kosztów niż ludzie którzy mówię że za dużo zarabiają ;)

0

@mateusz1989VeB a co to ma za znaczenie ;) grałem w wyższych ligach lecz wolę prowadzić firmy i zarabiać pieniądze ;) zdrowie najważniejsze. Nie napisałem że nie było karnego, tylko nogi mu jakoś dziwnie zostaly z tylu zobacz powtórkę i może zrozumiesz ;)

0

@mateusz1989VeB upadł tak naturalnie że te nogi to mu chyba kret klode podstawil

1

@neeed Arteta już raz ograł City, tym bardziej z tym składem potrafi grać fajna piłkę i jest wysoko w tabeli. Można porównać do Utd transfery kozackie a oglądają plecy Słabego Arsnalu Artety...

1

@IronSanHybrid najważniejsze że nie za nasze ;) Orlen i lotto sponsorowali a to prywaciarze więc nie nasze ;)

0

@MESSIah16 tylko że to są zazwyczaj starsi ludzie (jest ich duzo) bądź głębokie pisoory ;) kazdy kto jest ogarnięty nie ogląda tych Tvp czy Tvn bo wszystkie informacje znajdzie w Internecie...

0

@Chaoss jak będzie tak strzelal że będą poza top4 to niech wali ile chce

1

Nie Ma Bruno i Utd strzela i sytuacji ma bardzo dużo ;)

1

@Sensible raczej samobój bo w bramkę nie leciała

0

Początek roku a cukier ma iść 40 gr na kg w górę ;) będzie grubo bo to już nową produkcja od 2 miesięcy więc cena nie spadnie a może tylko zdrozec, jest szansa że z 2 zł będzie kosztował 4 zł gdzieś w lato. Piekarnie będą zadowolone, czekam teraz jak z podwyzkami mąki i oleju. Początek roku a już drogooo

0

@kuz ilu ludzi w Polsce szczepi się na grypę 1 na 100... Polska ma nadmiar szczepionek na grypę bo najważniejsze osoby w kraju tzn lekarze nie chcą się szczepic... polecam poczytać

0

@Encore i tak nic nie wnosi. Niech siedzi na trybunach jak większość czasu ;) na pewno będzie dawał z siebie dużo jak będzie wiedział że odchodzi... ta formę to na prawdę ma gole asysty jak gość z Twojego profilu wcześniej

0

@BarcaFanSince2006 w Krakowie w dziecięcym połowa personelu już się zwolniła

0

@doc liczę że może w styczniu go wezmą za śmieszne 10 mln przynajmniej bo utrzymać się trzba

0

@takisobiektos serio ja myślałem że można sprzedać jak bułki... @adi7adi8 dlatego napisałem ze Newcastle musi kupować żeby się utrzymać w Lidze ;)

0

Co do Dembele probowalbym sprzedać go w zimę do Newcastle tym bardziej że oni muszą zrobić wzmocnienia żeby uratować się przed spadkiem. Zawsze jakieś grosze by wpadły

0

Zrobiliście już zakupy Wódeczki ? Po nowym roku ceny wysoko w górę ;) Liczę że wodeczka jeszcze trochę i z 40 zł będzie kosztować i ludzie na bimberki się przerzuca a cukier będzie miał branie ;)

0

@Joe_Pesci tam chyba więcej graczy leci na Puchaer co najmniej 4

0

@arkasath dzięki będę miał w opcji. Do końca stycznia coś muszę kupić więc szukam i szukam. Chce nadmienić że ekspresy w Niemczech są dużo tańsze niż w Polsce np. Jura e8 w Pl 5500 Niemcy 4200 za taką cenę w raty to mógłbym na spokojnie wziąść no ale chyba coś do 3000 będę szukał.

0

@arkasath jaki masz automat ? Ja szukam i szukam, myślę nad jura 8e ale drogo a do tego jego koszty czyszczenia i filtry przy dużym użytkowaniu drogo wychodzą... A szukam do kaw mlecznych

0

Ja tego nie napisałem ale mam napisany komentarz "real mistrz"... Co do kurw 0_0

3

@Danny Gaucho teraz mam że inflacja to wina Tuska a nic takiego nie pisałem

2

@Danny Gaucho mi wczorajszy komentarz się zmienił coś o adblock...

0

@PawkoFCB gorzej jak Flamengo zrezygnuje i my będziemy musieli z nim zostać. Bo jeżeli wtedy nie będzie chciał odejść to będą musieli mu pewnie zapłacić za kontrakt. A taki trener jak zostanie to wiadomo co z tego wyniknie...

0

@amanter już o tym pisałem ale ja tam akurat jestem z tego zadowolony ;) tak czy siak zrobili takie duże wzmocnienia a jest dużo gorzej niż rok temu do plusów można dodać wyjście z grupy Lm. Chociaż Atalanta gra w kratke a Villareal bez formy.

1

@PatrykBarca dobrze że z Norwich grali niesamowita piłkę ;)

1

Utd miał na spokojnie wygrać z nowym trenerem a tutaj Topy Utd zawiodły jedynie Ronaldo dawał nadzieję

0

Ronaldo będzie bohaterem i będzie wielki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?