0

@Transu96 bo trzba wiedzieć gdzie kupować i jak używają jajek. Twarde oszczędności kruche na bogato

0

@Ojciec5tkidzieci ja to myślałem że najważniejszy jest gol. Mógł Cavani nie podawać ani Rash nie strzelać wtedy Ronaldo byłby bohaterem bo zrobił najważniejsze podanie.

0

@tomek8756 widziałem już takie sytuacje ;) policja może sobie kiedy będzie chciała dawać mandaty, na youtub jest jak gość 150 metrów przed wyprzedził wolną betionrke i dostał mandat

0

@CatalanDream na luzie Utd przejdzie. Atletico dostaje od każdego oklep do tego kiedyś grali defensywie a teraz 2 bramii dostają na spokojnie.

3

@bartekvisca nikt nie musi ale inteligencie nie wszyscy przedsiębiorcy zarabiają duże kokosy ;) poczytaj sobie ile firm upada i ile powstaje w ciągu roku. Jak ktoś zarabia 4-5 miesięcznie na czysto podwyżka prądu i gazu nagle 3-4 K w górę to sobie to policz. Ludzie czasem to takie de****

0

@Kgorecki2500 chyba nie będziesz mógł się rozliczyć po staremu bo będzie to nielegalne, ale dokładnie trzba by się zapytać w urzędzie i dostać to na piśmie z pieczątką.

0

@swider2222 uwierz mi że nic na tym nie straci, już Ci pisałem że pieniądze dużo zmieniają, mało wiesz o interesach ale człowiek dla pieniędzy zrobi dużo, potrafi zapomnieć o wielu sprawach. Ludzie potrafią się nienawidzić ale jak widzą interes czy władzę to się dogadają.

0

@swider2222 dalej nie rozumiesz. Jeżeli jest dany produkt w małej ilość dostępny a zapotrzebowanie duże to kto na tym.wychodzi lepiej ? Teraz trzba nowe umowy zawierać i na pewno wyższe, jeżeli oczywiście jeszcze gdzieś dostaniesz kontrakt ponieważ jest to towar słabo dostępny. To nie cukier który można podpisać z kilkoma firamami i dostaniesz na koniec tygodnia.

0

@Yiamuiaijahaima jakie składu Polski ?

0

@swider2222 zobacz jak cena litu sobie skacze ;) na pewno wyjdą źle na tym. Ja podałem różnicę jako zła opinia firmy a nie coś na stałe jako sprzedaż produktu zależny od ceny

0

@swider2222 Serbia ma mała ilość litu. Widocznie kontrakt nie był na długo okres i zapewne serbska strona stała na takiej pozycji że mogą robić co chcą w tej sprawie. Zrozum że to jest produkt niszowy i to kupujący musi lizać 4 litery a nie sprzedający. Trochę się znam na kontraktach oczywiście nie takich wielkich ale wszystko zależy od produktu i jego dostępności. Możesz wypisywać co chcesz ale ta firma tak czy siak wyjdzie do przodu niczym Putin na gazie.

0

@mekston tylko że to zapewne firma powiązana z samym djokovicem lub sponsorem. Tak jak pisałem na licie nic się nie straci bo cena tylko będzie szła w górę.

0

@Kgorecki2500 jak się tak rozliczysz moga Ci dac karę a właściwie będą musieli;)

0

@swider2222 polecam zobaczyć dane na temat litu gdzie jest jego nie za wiele. Wiem jedno że jak pieniądze nie są potrzebne to się ziemi nie sprzedaje bo cena Bedzie rosnąć ;) stare to

0

@swider2222 masz rację litu jest tyle że można sobie przebierać q ofertach ;) zaufania przy takich drogich rzeczach zaczyna się umawiać poprzez pieniądze tak to wszystko działa. Kasa $$$$. Internecie wiele firm ma negatywne opinie a nadal ludzie kupują ;) chyba nie powinni no ale cena pewnie dobra ;)

0

@swider2222 cena litu nie spadnie a jedynie wzrośnie więc tylko jedni stracą. Tym bardziej że będą musieli znaleźć nowe źródło dostawy a więc opóźnione projekty

1

@Gaz ale on robi wiatr i zamęt u przeciwnik i czasem u siebie pod nogami ;) I te jego strzały niczym Vinicjusz z pierwszych sezonów

0

@FCB24 na jakiś zamiennik musi być. Bo jeżeli wypożyczać mingeze to zaraz pomocnik będzie grał za obrońcę przy jakiejś kontuzji

0

@MXFCB a skąd medyczny to już się kilka razy nie zmienił od tego czasu m?

0

@FCB24 raczej nie ten poziom, do przodu biega gorzej jest w obronie

0

@FCB24 to kto za albe ? @Ronmes Tak zagra jeden dobry kolejny babol albo karny i tyle będzie

0

@FCB24 tylko że albe i pique nie ma kim zastąpić, zmienicy kontuzja albo jeszcze gorszy poziom

0

@BrzydkiAS jak dla mnie priorytet awans Lm lub wygranie Le więc moim zdaniem odpadniecie z tego turnieju wyjdzie na plus jeżeli kontuzji nie będzie. Przez dogrywke 2 kontuzje i 2 graczy na których liczę...

0

@Encore pewnie by złapał kontuzje w dogrywce i tyle by było szansa na to tak 50% patrząc jak często wypadają ;) gość do wywalenia i tyle w biurach dobrze wiedzą że nic nie wnosi do tego dużo zarabia. Jakby robił taką przewagę pewnie Xavi wstawilby się za nim.

2

@BrzydkiAS jak nie widzisz różnicy między nim a koemanem to dziękuję ;) tutaj ciągle kontuzje atak wygląda jak z środka tabeli do tego Alba który nie ma zamiennika gra padake a i tak lepiej niż Dest... ocenę można wystawić za rok a nie po 2 miesiącach, co niektórzy kibice do de***e

1

Brejt powinien na skrzydle śmigać bo świeży a tutaj chłopa nie ma

4

Gavi do zmiany jest przegrywa pojedynki mało pod gra do tego 3 groźne straty zaliczył no ale to moje spostrzeżenia ;) no i jutgla nie.dojechal

0

@HighestInTheRoom no jak grasz o jednego więcej i tracisz 2 bramki to chyba mistrzami ich nazwać nie można.

0

@JimMorrisonFCB pewnie dobry jest ale babol jak na dobrego bramkarza przystało

0

@FCB24 właśnie widziałem jego interwencję więc wątpię żeby był lepszy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?