maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BorzyKrzys no widzisz nagle Polacy zobaczyli że testy są źle na takiej imprezie ale poza już moga być ;)
1
@D10SLEO ludzie sami się na to zgodzili ja tam uważam to za głupotę tym bardziej że można trochę przy tym oszukać wynikami.
9
@D10SLEO ale jak Djokovic pojechał do Australii i go nie dopuscili według przepisów to się ludzie cieszyli a teraz nagle jak Polkę nie dopuścili według przepisów to płacz... Jak człowiek zmienny jest
0
@Piorun luzik ;) pytam o faworyta bo wiadomo nie wszyscy zawodnicy pojechali.
0
Kto faworytem w hokeju na lodzie mężczyzn Olimpiada ;)
0
@FCB24 w zeszłym roku że słabszym składem na spokojnie zrobili finał Le i wysokie było w PL ;)
0
@poskus to dodam Cię do mojego palca w ilości osób ;) znam dużo ludzi imprezowych właściwie bardzo dużo ;)
0
@betonito napisz do zarządu Barcelony żeby sprowadzili Milika bo spokojnie wciągnie ligę hiszpańską nosem. Spojrza w statystyki i wszystko będzie wiadome.
1
Karne czy dogrywka ?
0
@poskus jeszcze nie byłem na imprezie bez alkoholu a trochę ich mam ;) są pewne osoby które nie piją i się bawią ale to na jednej ręce policze
0
@Momals11 co tam się zadziało ;)
0
Słaba 2 połowa Hiszpania i zsmasit finału do domu...
0
Legia póki co forma jak w starym roku ;)
2
@PatrychoO ten dialog na tak niskim poziomie że słabo wyglada i słucha
2
@tomek8756 będzie stypa wesela rozkrecaja się wraz z coraz większym wypiciem alkoholu ;) jeszcze jak zespół będzie na prawdę słaby wtedy można jechać do domu. Raz się tak zdarzyło że zespół był za ponad 80 tysięcy i bawić się nie dało ;(
0
Ale Ukrainiec wykonał karnego gorzej się nie dało...
1
@FCBparasiempre przecież inne kraje grają normalnie...
2
@kempnou przecież nie było jeszcze zakończenia
0
@KacperVEB mi się wierzyć nie chce w te statystyki no ale mogą być tak samo pewne jak zwrot transferu z koszulek na danym zawodnik ;)
2
@ShawnC zauważ że drużyny które grają na Ronaldo są od niego uzależnione, Real Ronaldo miał niebotyczne statystyki ale w lidze pucharów mało zdobył do tego wiadomo Lm(Z Var już jednej by nie mieli przez spalonego ) Juventus drużyna Topowa grająca jak drużyna przyszedł Ronaldo wszystko kręciło się wokół niego do tego nie mogli pozwolić sobie na duże transfery(zarobki) teraz Utd w zeszłym sezonie finał Le i wysokie miejsce w lidze teraz 3 mocne transfery i poza Lm póki co. Dlatego ja się akurat cieszę że Messi odszedł i Barcelona wcześniej zaczęła cykl budowania drużyny.
4
Widzę że największy talent Polski Karbownik w Olympiakosie nie może wywalczyć sobie składu do tego nie zgłosili go do gry w LE.
3
Szkoda mi tego Casemiro przez jego błąd stracili gola ;)
1
Egipt miał same mocne ekipy od 1/8 nie dawałem im szans na finał a tutaj proszę.
0
@Emhyr Elneny tam źle nie gra gdyby nie on to bieda by była w środku
0
@Kaziol47 wogole inaczej to smakuje i jest bardziej oszukane
3
@Kgorecki2500 @Hosh to nie wszystkie koszty. Trzeba będzie zbudować zapory oraz jeszcze jakieś umocnienie które nie będą wcale tanie ;)
0
@Kacper12345665 przecież Utd ma swoich prawników i przeanalizowali dowody w sprawie. Więc za pewne tak z niczego go zawiesili bo im się podoba. Przecież Mendy z City też nie jest skazany więc nie winny...
0
@tbas jak nie wiesz to bogaci się wzbogacili biedni stracili, firmy bankrutowaly i z kredytami zostały
4
@tbas jak to 2 lata walki maseczki szczepienia segregacja miliardy złotych stracone ludzie dobytki potracili a tutaj nagle koniec tej strasznej choroby ?
1
@ronni37 klub na pewno nic o sprawie nie wie ;) pewnie wypieli się na niego bez poważnych dowodów potwierdzonych od swoich prawników ;)