1

@BorzyKrzys no widzisz nagle Polacy zobaczyli że testy są źle na takiej imprezie ale poza już moga być ;)

1

@D10SLEO ludzie sami się na to zgodzili ja tam uważam to za głupotę tym bardziej że można trochę przy tym oszukać wynikami.

9

@D10SLEO ale jak Djokovic pojechał do Australii i go nie dopuscili według przepisów to się ludzie cieszyli a teraz nagle jak Polkę nie dopuścili według przepisów to płacz... Jak człowiek zmienny jest

0

@Piorun luzik ;) pytam o faworyta bo wiadomo nie wszyscy zawodnicy pojechali.

0

Kto faworytem w hokeju na lodzie mężczyzn Olimpiada ;)

0

@FCB24 w zeszłym roku że słabszym składem na spokojnie zrobili finał Le i wysokie było w PL ;)

0

@poskus to dodam Cię do mojego palca w ilości osób ;) znam dużo ludzi imprezowych właściwie bardzo dużo ;)

0

@betonito napisz do zarządu Barcelony żeby sprowadzili Milika bo spokojnie wciągnie ligę hiszpańską nosem. Spojrza w statystyki i wszystko będzie wiadome.

1

Karne czy dogrywka ?

0

@poskus jeszcze nie byłem na imprezie bez alkoholu a trochę ich mam ;) są pewne osoby które nie piją i się bawią ale to na jednej ręce policze

0

@Momals11 co tam się zadziało ;)

0

Słaba 2 połowa Hiszpania i zsmasit finału do domu...

0

Legia póki co forma jak w starym roku ;)

2

@PatrychoO ten dialog na tak niskim poziomie że słabo wyglada i słucha

2

@tomek8756 będzie stypa wesela rozkrecaja się wraz z coraz większym wypiciem alkoholu ;) jeszcze jak zespół będzie na prawdę słaby wtedy można jechać do domu. Raz się tak zdarzyło że zespół był za ponad 80 tysięcy i bawić się nie dało ;(

0

Ale Ukrainiec wykonał karnego gorzej się nie dało...

1

@FCBparasiempre przecież inne kraje grają normalnie...

2

@kempnou przecież nie było jeszcze zakończenia

0

@KacperVEB mi się wierzyć nie chce w te statystyki no ale mogą być tak samo pewne jak zwrot transferu z koszulek na danym zawodnik ;)

2

@ShawnC zauważ że drużyny które grają na Ronaldo są od niego uzależnione, Real Ronaldo miał niebotyczne statystyki ale w lidze pucharów mało zdobył do tego wiadomo Lm(Z Var już jednej by nie mieli przez spalonego ) Juventus drużyna Topowa grająca jak drużyna przyszedł Ronaldo wszystko kręciło się wokół niego do tego nie mogli pozwolić sobie na duże transfery(zarobki) teraz Utd w zeszłym sezonie finał Le i wysokie miejsce w lidze teraz 3 mocne transfery i poza Lm póki co. Dlatego ja się akurat cieszę że Messi odszedł i Barcelona wcześniej zaczęła cykl budowania drużyny.

4

Widzę że największy talent Polski Karbownik w Olympiakosie nie może wywalczyć sobie składu do tego nie zgłosili go do gry w LE.

3

Szkoda mi tego Casemiro przez jego błąd stracili gola ;)

1

Egipt miał same mocne ekipy od 1/8 nie dawałem im szans na finał a tutaj proszę.

0

@Emhyr Elneny tam źle nie gra gdyby nie on to bieda by była w środku

0

@Kaziol47 wogole inaczej to smakuje i jest bardziej oszukane

3

@Kgorecki2500 @Hosh to nie wszystkie koszty. Trzeba będzie zbudować zapory oraz jeszcze jakieś umocnienie które nie będą wcale tanie ;)

0

@Kacper12345665 przecież Utd ma swoich prawników i przeanalizowali dowody w sprawie. Więc za pewne tak z niczego go zawiesili bo im się podoba. Przecież Mendy z City też nie jest skazany więc nie winny...

0

@tbas jak nie wiesz to bogaci się wzbogacili biedni stracili, firmy bankrutowaly i z kredytami zostały

4

@tbas jak to 2 lata walki maseczki szczepienia segregacja miliardy złotych stracone ludzie dobytki potracili a tutaj nagle koniec tej strasznej choroby ?

1

@ronni37 klub na pewno nic o sprawie nie wie ;) pewnie wypieli się na niego bez poważnych dowodów potwierdzonych od swoich prawników ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?