maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bramkarz Arsnalu widać jest Top
0
@norbi77 do 21,30 jeszcze daleko
0
@KrwawiaceoczyVEB a skąd wiesz czy nie było coś więcej, Bartpmue każdemu robił problemy i z każdym miał problemy
1
@Gomess dlatego kibicuje dzisiaj Arsenalowi właściwie kibicuje Artecie bo ciekawie wygląda jego warsztat trenerski.
0
@KrwawiaceoczyVEB to przecież piszę że jedyny Digne może mieć pretensje bo poziom prezentował. Tak siak piłkarz zawsze będzie za piłkarzem bo są na tych samych warunkach jak policjant za policjantem.
0
@szkutnik91 hehe same przegrywa lub odstrzeleni z klubu jedyne pretensje może mieć tutaj Digne reszta do kosza ;)
0
@LS on się domaga wysokich pieniędzy, na jakiej podstawie? Przecież tam rozbierzonosci w kontrakcie jego a klubem były ogromne... więc widzę że nie wiesz na czym polega również zarządza w klubie. Popatrz jak działa Real, nie dajesz tyle ile potrzebujesz pozbywają się Ciebie chyba że jesteś pijawka. A jeżeli dla Ciebie piłkarz który ma tak wysoko pensje przyszedł za tak wielkie pieniądze wystarczy że będzie grał w meczach tak jak gra słabo. Barcelona zastosowała zagrywkę siadazz na trybuny nie będziesz grał nie pojedziesz na mistrzostwa, tym sposobem maja nadzieję że sprzedadza go za grosze do Newcastle. Jest tez taki problem że nikt się nim nie interesuje przez jego zadania na pensje do wkładu drużyny...
0
@LS czyli rozumiem że jak podpisał kontrakt to nie musi pracować i może sobie robić co chce ;) czy jednak musi jeździć na treningi i grać w meczach, żeby dostać podwyżkę jakiej się domaga to musi pokazywać się z jak najlepszej strony i chęci pracy. Czyli rozumiem że u Ciebie w firmie jak pracownik sobie bimba i więcej choruje niż pracuje to jestes zadwowolny. Zamiast korzyści masz straty na jego stanowisku to dasz mu podwyżkę bądź wytrzymasz wysokie zarobki. Masz rację to różne rzeczy kontrak a praca pracownika
0
@LS Panie czyli jak jesteś słabym pracownikiem w firmę do tego większość czasu na urlopie to powinieneś dostać jeszcze podwyżkę, która firma daje takie bonusy ;) zawsze jest degradacją bądź zwonlniene tak działa firma nie przynoscis korzyści do widzenia dziada nie potrzebuje, na początku dziennym takie się postępuje z leniami inaczej by formy padały.
0
@vangoor no jest słaby? Ja tam jeszcze dobrego meczu w jego wykonaniu nie widziałem
0
Potężny Inter zaraz poza pucharem będzie
0
@VamosRakieta i jak tam Utd chyba jednak miałem rację że Utd wygra dzisiaj wysoko Z słabym Brendford ;)
1
Aleeee jaja w mecz i Tottenhamu 2 gole w minutę
0
@The_Man hehe gol
0
@Encore i o to chodzi ;)
0
@Encore dlatego liczę że będzie jak w Tottenhamie ;) tyle samo pucharów
0
@Encore trzba liczyć na pochetino wybitny z niego trener
0
@Encore sprawdzam teraz kto jest trenerem Utd i dalej jest nim Rangnick więc się nie pomyliłem
0
@Kwasiak98 czytałem tutaj na forum że mają teraz trenera z górnej półki.
1
Ogląda ktoś dziewczyny bo wynik jak na nie dość zaskakujący?
1
@VamosRakieta Brendford bez formy 2 ostatnie mecze lania no chyba że jakimś cudem obronę dzisiaj utrzymają 0 lub 1
0
@Czajka90 przecież on miał pieniądze i sławę mógł mieć każda jak to ?
0
Dzisiaj Utd wysoką wygrana i wreszcie wracają na właściwe tory. Tak będzie.
0
@Encore roznie bywa niech zalicza teraz wpadkę Tottenhamem i będą dupami trząść. Nie nie pomysł że w zeszłym sezonie Juventus cudem awansuje do top4 gdzie byli pewnikiem do mistrzostwa ;)
0
Najlepszy trener świata zaraz będzie się bronil przed spadkiem poza top4
1
@Sulimo ja tam czasem po terminie coś zjem i żyje ale z mięsem trzba uważać sam zapach zdradzi najczęściej czy jest zjadliwe ;) np. Mąka ma datę ok 7 miesięcy a ja często robie z mąki 3-4 miesiące po terminie i w tym przypadku wszystko zależy jak jest przechowywane
0
@Encore dobrze że ma krótki kontrakt tak chyba do 2025 ;)
0
@mrboom polecam zobaczyć krótki filmik rzecznika praw dziecka u Mazurka, zobaczysz że gość który powinien pilnować tam wszystkiego nie ma o niczym pojęcia. Tak jakbym jak moja firma ma się sama prowadzić bez mojego nadzoru i pewnie każdy będzie wszystko extra wykonywał...
3
@MESSIah16 przecież Nadal wie że przynajmniej ma teraz szansę wygrac. Nie będzie musiał pokonywać najlepszego tak To nie miał by szans.
0
@mekston do końca roku odejdą od nakazu szczepień. Dużo krajów wejdzie już w normalność z tą chorobą bo szczepionki i tak uja daja więc albo normalność i nauka życia z tą chorobą albo będzie jak w Australi.