maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Naturopata ale puszczą ktoś coś w obieg i co któryś później w to wierzy i lata jak nawiedzony
1
@Marik1234 to musi to dobrze wyliczać bo wszystkie zakażenia są Ci praktycznie niezaszczepieni. Czyli ja nie rozumiem zakażeń tyle samo a szczepień coraz więcej...
0
@Zoker jeżeli robi się serial.na podstawie książki a później wychodzi taki będziew gdzie wszystko nie jest tak jak potrzeba do tego gra aktorska to jest kryminał oprócz Geralda. Jak lubisz BMW golasa niż pełna wersja to nie ma co się dziwić ;)
0
Jorginho najlepszy zawodnik meczu nie bez przyczyny jest tak wysoko w klasyfikacji złotej piłki.
0
@DSDaniels dokładnie nawet jak jest metrowy spalony też powinni puszczać na korzyść strzlajcego
0
W meczu Arsenalu Aarons blokuje strzał ręką nawet Varu nie ma... to na pewno nie było normalne ułożenie
0
@Encore jeden mecz zagrali z takim ustawieniem i były meczarnie że huhu. Póki co mają rywali bardzo słabych zobaczymy co będą pokazywać od nowego roku gdzie już się zacznie zabawa
0
@Encore ja tam go wiecznie widzę na skrzydle chyba że są wrzutki to stoi w polu karnym.
0
@maniak33333 Grealish jeszcze w City nigdzie nie widziałem niż skrzydło no wlasciwie jego.malo widać bo gra kiepskon
0
@Encore a gszie w city masz ta ? Bo Ronaldo gra na skrzydle a schodzi do środka. A już pokazał że tyłem do bramii sobie nie radzi. Tym bardziej że Ronaldo biega mniej od Messiego a w City wszyscy zapoerdala
0
@Momals11 on by u Guardioli na ławce siedział. Konflikty na pewno były bo na jego pozycję jest szterling i grilish.
0
@Encore no tak tak od kilku sezonów dopiero , wcześniej LL robiła co chciała. Kasa o wszystkim decyduje i tyle bo z roku na rok będzie tylko coraz większą przepaść. No ale Totenham za to pokazał w pucharach jak się gra ;)
0
ale City gra piłkę taką grę to ja lubię
0
@koksik2700 słaby ten ranking bo kogoś brakuje...
1
@Persyfl to Twoje ostatnie zdanie właśnie pokazało jaka masz wiedzę. W Polsce nie za bardzo. Wyjmij przedsiębiorców i zobaczymy jak będą się pieniądze szybko drukować a miejsc pracy będzie tak mało ze wyjeżdżasz z kraju ;) A wiesz ile Państwo Ci zabiera przy zarobku 3000 na rękę ? Proponuję sprawdzić bo się zdziwisz jakie są koszty pracodawcy i ile Ci pieniędzy ucieka przed opłaty ;)
0
@Encore póki co to Utd i te Twoje gwiazdy kiche grają i tyle. Ronaldo to jest napascior i sęp na gole więc nie ma co się dziwic że je strzela. Tylko że dla mnie Utd w zeszłym sezonie lepiej wyglądało bez niego niż z nim w tym ;) Messi to jest słaby bo nie strzela ;) można dryblowac kreować i wystawiać na pustaka ale i tak chwalę zdobędzie ten kto strzeli ,) poczekamy na koniec sezonu i zobaczymy co wyjdzie ;)
0
@Encore taki jest Top że od przyjścia Ronaldo to kibiców Utd tylko na tego Bruno wyzywają ;) ja tak dlakej czekam jak zacznie cos pokazywać z lepszymi rywalami...
1
@Persyfl może kiedyś zrozuszmiesz że czym więcej będą przedsiębiorcy dostawać po dupie tym będzie drożej i drożej. Ty piszesz o wielkich firmach a to małych jest najwięcej ;) poczytaj sobie jak wygląda w Niemczech prowadzenie biznesu a jak w Polsce i jedną Ci powiem za rozwijający się kraj odpowiadają przedsiębiorcy bo to oni generują największe wpływy do budżetu. Jeżeli ktoś zarabia co miesiąc 10000 a teraz dojdą mu nowe opłaty ceny prądu kasy i życie zamieni mu się to w 7000-9000 tysięcy do tego trzba też inwestować. Czyli żeby wrócić do tego puapu trzba podnieść ceny. Ja tam podwyżki lubię bo maka jest po 2.3 u mnie w hurcie czyli mam 0.3 z kg a Wczesnej miałem 0.2. Więc każda podwyżka to.podwyzka produktu ;)
0
@Persyfl przecież my coraz szybciej zbliżamy się do rozwiniętych krajów ;) ceny żywności i produktów zaraz ich przescigniemy a zarobki w górę nie ida z cenami podwyzek czyli człowiek zarabia coraz mniej do wartości podwyzek produkty prąd itp.
0
@Persyfl duże firmy przesyxa wszystko na odbiorcę ;) małe firmy już takich obrotow nie mają i jest ciężej, do tego proponuję poczytać o składce zdrowotnej od przychodu i do tego renamencie mistrzostwo ;) zobaczycie jaki 2022 będzie drogi piekielnie drogi ;)
1
@Encore chłopaku obejrzy mecz i zobacz że Messi w polu karnym jest od święta ;) bardziej gra na rozgrywającym, jakby mbappe czy di Maria wykorzystywali setki to by miał lepsze statystyki a Lm to taka Farmerska bo Messi nie dostaje już tak ;)
2
@Kubix93 tak na prawdę nie mogą Cię zmusić żebyś siedział na kwarantaninie bo oczywiście nie ma stanu wyjątkowego, lecz komu chce się później łazić po sądach ;) nawet ustawa tego nie zmieni, jedynie stan nadzwyczajny, tak tylko chciałem się tym podzielić bo ludzie w Polsce nie znają swoich praw.
0
@Danny Gaucho chodzi o wymogi LL. W tak dużym klubie obracajacymi takimi pieniędzmi kasa zawsze się znajdzie. W Polsce Ccc ma długo 6.5 mld a cały czas inwestuje i wydaje kasę.
3
@Gaz dokładnie Alba powinien dostać czerwona a kounde należy pogratulować ;) na szczęście w żadnej drużynie nie ma cwaniaków i wymuszaczy, a gdzie tam ostro grający zawodnicy u przeciwnika jak grają to to dobrze bo twardo...
0
@SteuerFreiMoney ja nigdy nie płacze, stwierdzam fakty. Ile meczy widziałem jak przeciwnik nie stwarzał zagrożenia i taką samą decyzja była. @Yoshi94 Tak akurat to pamiętam ;)
0
@Marcin91fcb czyli mamy bronić a nie stelac? Pokaz mi mecz gdzie pique strzelił gola w końcowych minutach, może 3-4 lata jakiś się trafił
0
Końcówka meczu musimy strzelić Pique idzie zawsze jako 9, gdzie bramkostrzelny Arujo stoi na obronie. Chyba raz się zdarzyło że chłopaka puścili do przodu. Dla mnie to jest śmieszne i niezrozumiałe
0
@adi7adi8 tu masz dane statystyczne wyliczone przez odpowiednie organy. Wpisz sobie w Google ceny energii w Europie i będziesz miał jak to wygląda, a no tak że dla nas jest coraz gorzej, tym bardziej że nie mamy żadnej alternatywy a od kwietnia rząd zablowkoal opłacalność fotowoltaiki ;) więc poczekaj że 2 lata i zobaczysz jak będziesz odczuwał rachunki chyba że mieszkasz w bloki 40 metrów. Ale prąd wpływa też na inflację i ceny w Polsce...
1
@adi7adi8 wynagrodzenia już od kilku lat rosną wolniej niż ceny energii. W rezultacie stać nas na zakup coraz mniejszej ilości energii elektrycznej. I to zarówno gdy weźmiemy pod uwagę pensję minimalną, medianę, jak i przeciętne wynagrodzenie. Wszystkie trzy od lat nieustannie rosną, ale już od 2-3 lat możemy za nie kupić coraz mniej prądu.
0
@clyde serial kręcimy na podstawie książki ale jednak zrobimy po swojemu. Nazwa wiedźmin jest tylko pod promocję nic więcej ;)