4

@Uukasz_93 widzę że osoby meczu nie oglądają ale plusy wyżej dają...

3

@Uukasz_93 Szczęsny tracił, tak to wybilby piłkę zobacz powtórkę

0

Gdyby nie Szczęsny de light wybiłby piłkę

0

@Uukasz_93 15 meczy 3 gole nie wiem asysty początek sezonu miał bardzo dobry

0

@osa91 koniec 2020 r. emeryturę w Polsce pobierało aż 7 mln 89 tys. osób. Czyli w 2021 przybyło aż ponad 412 tyś emerytów ;) idą jak szaleni

1

Lazio strzelili gola ręką i się zastanawiają czy uznać...

0

@Bobrowik szczepionkowcy boją się że się zaraża

0

Co za gol dla Chelsea jaja

0

Możecie się śmiać ale Linares kilka kolejek temu ograli Real Madryt więc nie dziwne że ciężki mecz ;)

0

@clyde u nas masz dużo więcej firm na wyższym poziomie. Same dotacje rozbudowaly wiele firm i właśnie one zawyzaja płacę. Zawsze zyska bogatszy a biedniejszy straci.

0

@clyde u nas ta średnia krajowa to jest mistrzostwo, większośx znajomych zarabia 3000 na rękę ;) wlasnicie to tak 8na 10. Ale jak dodam szwagra to wyjdziewtedy takie takie 5000 ;)

0

@arkasath na pewno Państwo ;) nie martw się zaopatruje wszystkie piekarnie i cukiernie więc wiem jak jest. Olej już w górę idzie a czekam na cenę cukru...

0

@lucca87 takiej wielkiej nie będzie ale zaraz skoczy do ponad 10 % prąd gaz oraz nowe podatki i składka zdrowotna. Mi akurat taśma teraz zerkam zdrożala z 66 zł na 89 ;) cały karton na allegro... jeszcze rok temu płaciłem 56 zł.

0

@arkasath nieszczęście firma poniesie straty a nie polski podatnik ;)

2

@Chaoss w Autrali od początku umarło 2200 ludzi czyli wychodzi jakieś 3 na jeden dzień średnia...

5

@Janiama tutaj raczej chodzi o to że wszystkie kraje szczepią, wiele ma wysoki procent zaszczepienia a jest dalej tak jak było. Śmiertelność wysoka, kwarantanny oraz coraz więcej dawek szczepionek.

4

@Janiama Panie u nas w Częstochowie siły rozkładają się po równo. Więc te dane o szczepionych i nie zaszczepionych to trochę śmieszne ale ja gownoburzy nie będę robił bo każdy swoje wie.

1

@Janiama a teraz sprawdź ile umarło na samego wirusa bo jak ktoś był umierający i dostał wirusa więc logiczne jest że umarł tydzień czy 2 wcześniej a oni liczą to jako corona... coś chyba nie tak.

0

@lucca87 muszą rosnąć bo zobaczysz że zaraz będzie ponad 10 inflacja tak na spokojnie ;) zobacz co się dzieje w Turcji.

0

@lucca87 bardzo się cieszę ;) zobaczymy czy ludzie po tym.wszytskim będę więcej zarabiać czy koszty i produkty przewyższa płacę ;) Pamiętaj że na podwyżkach najwięcej traci biedny a zyskuje bogaty. Tym bardziej że wiele ludzi jest na kredycie a stopy procentowe duża jeszcze urosną i tutaj już jest mega podwyżka dla nich

1

@lucca87 na szczęście Twoje podwyżki zje inflacja, dlatego napisałem moja sytuację. Sklep od zakupionego towaru w 2021 będzie musiał zaplacic składkę zdrowotna bez wliczenia reanamentu. Możesz sobie na szybko w głowie policzyć jakie to będą koszty i policzyć ze inflacja zaraz skoczy ba ponad 10 % ;) czyli te obniżki nic nie dają a tylko podwyżki bo ten który dostał odda na podniesieniu cen przez towary itp.

0

@lucca87 @barcelonaLM polecam zobavzyc podatek zdrowotny od renamentu ;) będę musiał od tak wydać 50 000 tysiakow a zarobek roczny ponad 120 000... a Gdzie inne nie przewidziane koszty... inflacja wyleci w kosmos przecież ja muszę produkty pod piekarnie podnieść wysoko w górę bo jak obronić zarobek...

0

No i Topy znowu zawiodly Utd ;) mocniejszy przeciwnik i nie ma chłopaków...

1

@Smokie poszukaj sobie najlepiej raty 0% i zapłacisz tyle samo ile jest ustalone od gornie. Ja właśnie kupiłem w rtvagd Ekspres do kawy 50x0 % i śmieszne opłaty są

0

@bartekvisca inflację zaraz podwyższyć podatek zdrowotny od renamentu, sklepy wszystkie budowlane itd będą musiały zapłacić ogromne podatki zdrowotne ;)

0

@zaiks ja tam sprawdzam na Flashu ;)

0

@zaiks w kombinezonie ciężko biegać

1

@KrwawiaceoczyVEB tak tylko że jego Cień padał za linię i dlatego był spalony, nowe przepisy

0

@DonMatteo901 zaraz ktoś wyskoczy że Real ale gdyby był Var to Real wiadomo jakby skończył z Lm. Do tego pamiętam mecz z Bayernem gdzie Marcelo zatrzymał dośrodkowanie piłki ręką a sedzia pozwolil grać dalej, Lewadnowski mialby karnego na awans a do końca było 5 minut ;) Wielu meczy Realu nie oglądam ale ten zapamiętałem bardzo. Dlatego w Lm trzba mieć szczęście City Tottenham a w zeszłym sezonie Chelsea miała akurat mega formę w ostatnich meczach.

0

@takisobiektos co tam się stało bo chyba jakieś duchy latały

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?