maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bunk420 myślisz co chłopie ;) wyprodukować samemu lub kupić 2-3 razy drożej bo masz rację nie stać nas ;) jakby wzytsko było jak w firmie prywatnej to pewnie by się dało a że rządowe to każdy musi zarobić tylko Kowalski musi najwięcej na to pracować...
0
@martin3131 jeżeli porownasz inwestycje na przestrzeni lat to my nie mamy żadnych do tego zaraz będą problemy z prądem przez rozdawanie pieniędzy.
0
@mokrychlopiec tylko że Ferrana w City i Valencia również mało strzelał a ma już ponad 100 meczy rozegranych
0
Nikt chyba nie oglądał nigdy meczu Ferrana w klubie ani nie widział jego statystyk że dziwi się że nie umie strzelać goli.
0
@DamianBarcaCule @Sulimo masz pokaz właśnie dlaczego on ma tak słabe statystyki strzeleckie to nic oczywistego że ma.sytuacje. On ma w 100 meczach klubowych 15 goli
0
@Antimadridista~ prawda jest taka że nie grają z jakimiś przecietniakami tylko dobra ekipa
0
@kaamil1910 kibice Realu nie lubią Barcelony i odwrotnie. Kibice Utd nie lubią Liverpoolu i odwrotnie itd itd. Zawsze się kibicuje żeby największy wróg odpadł, zrób sobie ankietę i zobaczysz ile ludzi będzie przeciwko Realowi
0
@martin3131 czyli wychodzi na to że gonimy Norwegię ;) jednak nasz rząd nie jest taki zły
1
Inter jak zawsze ładnie wszystko sytuację są ale wynik nie taki.
1
Klikam między meczami i co przełącza na Bayern to jeszcze nie widziałem żeby Lewandowski piłkę dotknął
0
@barcelonaLM no zobacz sobie jak gra obrona Atletico. UTD slabo wygląda ale na Atletico spokojnie wystarczy chyba że zagrają mecz życia jak ostatnia remontada bo co ich mecz oglądam to tragedia
0
Jeszcze jak ktoś myśli że UTD będzie miał problemy z tak słabym Atletico ;) kurs jeszcze nie dawno był 1.9 na awans
0
@BarceloDomo jeszcze trochę i będą takie osoby jak Conchita Wurst grały pierwsze role.
1
@Pilka_jest_okragla i te 4 sytuację były groźne wystarczyło tylko dobrze się w 3 ustawić a Mbappe sam na sam źle trafił w piłkę.
1
@Danny Gaucho to Busqets nie powinien mieć niesamowitej asysty w meczu Realu do Messiego gdzie okiwal kilku graczy ;) @Rust_Cohle też nie powinno się dawać asyst za strzały z dystansu bo zawodnik sam sobie to wypracuje ;)
0
@martin3131 a jak zarobki poszybowaly w górę między 6 -7 -8 lat ? Chyha tam troche inaczej jest ten przelicznik
0
@macio_944 no mija ja zauważyłem i jeżeli to przeanalizujesz to mniejsi piłkarze grający ofensywnie bazujący na szybkości strasznie głupia poziom po 32-33 roku. Wyższa napastnicy maja jeszcze ten instynkt, zastawienie się czy główki. Messi ma jeszcze podania otwierajaxe i asysty
2
@macio_944 ale 3 sytuację groźne stworzyl sam.na sam mbappe i wypuszczenia mbappe i Neymar gdzie powinien ktoś do pustej ładować. Messi słaby ale sytuację tworzy dalej co by było jakby trochę formy zlapal
2
Jeden komentator to takie pierdoly gada że dawno takich nie słyszałem ;)
1
@TheNekro94 di maria z 5 metrów w trybuny i mbappe sam na sam miał
1
@kaamil1910 przecież Real to jest największy rywal Barcelony ;) gdzie zgubiłeś mózg?
0
@martin3131 tylko że jeszcze kilka lat temu za baryłkę 120 dolcow paliwo kosztowało 6 zł a teraz za baryłke ok 90 kosztuje 6.2 (z vat) to co będzie jak szacują że dojdzie baryłka do 120-150
2
@AleksanderFCB ja głosowałem na TWd że względu na pierwsze sezonu dalej ciężko mi się ogląda
1
@macio_944 dużo pozytywnych opini jest więc próbuj.
0
@Cule1234 tutaj to powinni całą górę od nowa wygrać czy jak to się tam robi. Kobiety bagno młodzi dno wszyscy lecą na dziadkach którzy zaraz zakończą karierę
1
@sintesox jak oglądam Piątka to widzę gościa co musi dostać podanie inaczej go nie ma. Dryblingu zero rozegrania czy nawet zastawiania się.
1
@mercurial2000 70mai A500S chyba podrożały ponad 90 % zadowolonych ludziskow
1
@IronSanHybrid dla mnie Ferran i Serigo powinni zjeść bo nic nie dawali jak Xavi będzie tak słabo czytał mecz to napstenym razem dupy Luk nie uratuje
3
Sergio i Ferran słabiutko do tego grali do końca. Wcześniejsza zmiana luka który miałby co robić w polu karnym. Dobrze że to słaby espanyol bo Xavi póki co słabo czyta mecze i zawodników do zmiany. A Dembele jak to on wszedł i robil czyli nic nowego
0
@sonek siadlo identycznie jak w meczu Barcelony