0

Villareal już raczej odpada walka z nami o top4, więc weekend zaczął się dobrze ;)

0

@Mati90fcb czyli wychodzi 8 zł

0

@Arkon już nie długo tak ceny wyskocza plus podniesieniu stóp że będzie spadać. A zobaczymy jak będzie jeszcze z paliwem i węglem bo tutaj mogą być ładne jaja. Ja już powiedziałem że jak coś będę jadł tylko pite z wodą bo za darmo mam ;)

0

@draxidox da się napisać w skrócie co mówili?

1

@tbas Tyy a djokovic to chyba cos napisał na temat tej wojny w porównaniu do innych tenisistów ;) covid już umiera więc chyba miał rację

2

@Medium rusek wypłatę średnia na nasze Złotówki będzie w przeliczeniu jakieś 500 zł tak coś czuje.

0

@FCMichalo nie da się tego wszystkiego odrobić od tak w kilka dni co najmniej kilka lat. Póki co to trwa wojna i może trwac bardzo długo a rosja będzie ponosić dziennie ogromne straty finansowe. Normalny rusek żeby jechać do Polski będzie musiał zarabiać chyba z rok.

0

@Medium skąd wezmą pieniążki na tak długa inwazję jak ponad 30 dni ? Zaraz ruską nie Bedzie stać żeby dojechać do Polski bo na paliwo będzie tylko zarabiał.

1

@Huck @Bobo25 ja się nie produkuje tylko odpisuje bo mam taką hurtownię, wlasncwie wypracuje z teściem zaopatrujemy piekarnie cukiernie e każda pierdole do chleba czy ciastek ;) ceny nie są takie niskie jak się zdaje ale za to w dużych workach. Jak się znajdzie promocję w Biedrze to się taniej kupi lecz jakość jest gorsza.

1

@Przemek2323 @Huck nie ma promocji na cukier chyba że po kg to trzba jeździć po biedronkach i szukać promocji. Cukier polski najlepszy do piekarni 3 zl z groszem paleta ;) na necie po 95 za 25 kg ;)

0

@bartekvisca można mieć pięć na pellet i groszek. Piec na pellet jest bardzo dobry ponieważ jest czysto w kotłowni lecz moim zdaniem bardzo dużo ludzi zmienia piece na pellet a co za tym idzie z roku na rok jest coraz większe zapotrzebowanie na sam pellet więc może być sytuację że zacznie go brakować( u wielu już producentów trzba było czekać nawet 3 miesiące) jest opcja kupienia pieca na węgiel i pellet( pellet nie ma takiej wydajności wtedy i spali się trochę wiecej). Ogólnie jest ciężko wybór teraz na co się przerzucić. Piece poszły również prawie 100 % kostrzewa na pellet prawie 20 000 więc trochę przesada

0

@Gwyn czy Juninho bo z tego co czytam to Ronaldo był specem spadajacego liścia nie Juninho ;)

0

@normasubiektywna bo giełdy nie otworzyli Ruscy widzą że wszystko yebnie

0

@pikass14 McDonalda nie będą mieć w Rosji przez te sankcje ?

0

@Sehzade1899 obniżka jest stopniowa i żeby wyjść na minut trzba mało paliwa akurat sprzedać w danym okresie. A teraz mają starą cenę a paliwo ponad 1 zł więcej ;) wiem jak to jest bo na hurcie maka cukrem itp podobnie zarabiamy czym większy kryzys tym więcej się zarobi.

0

@Joe_Pesci bo nie ma nikogo lepszego wystarczy zobaczyć jak dobrze sobie drużyna radzi gdyby nie Kane i Son to przy spadku by byli. Nawet z grupy wyjść nie mogli z slabiakami

0

@koksik2700 sam przebieg bitwy wskazuje że putin był pewnien że czołgi wjada na Ukrainę a wszyscy będą im schodzić z miejsca. A tutaj taką obrona plus dobry sprzęt przy dziadostwie ruskim. Kolejną sprawą jeżeli szybko by zajał Kijów wtedy by takich sankcji nie dostał tylko jakieś śmieszne. W tym momencie przegrywa militarnie o doprowadził do upadku gospodarki. Więc nawet jeżeli zajmie Ukrainę to rosja będzie biedotą.

0

@Sehzade1899 stacja od razu podwyższa ceny a jak jest obniżka baryłki to cena nagle spada kilka tygodni. Tak zarabiają kupę siana. I inflacja zaraz yebnie q kosmos

2

@Joe_Pesci oglądałem kilka meczy z jego udziałem i robił błędy przy bramkach nawet pisałem tutaj na forum w trakcie meczy

0

@Jarek_psikuta zobacz sobie rope tam prawie 120 ale będą ceny

0

@kiper09 może jak dostaną po dupie finansowo to zaczna coś kumac jedynie szkoda tych ludzi którzy są normalni

0

Juventus jaki dobry mecz gra po 40 minutach zero sytuacji zero strzałów ;)

0

@Mads paliwo będzie bardzo drogie zaraz do tego inflacja i stopy zaraz w górę więc wszystko w górę.

0

@Herato @normasubiektywna póki co wzrosły o 100 % czyli Podnieśli z 9,5% do 20% ale raczej to nie będzie koniec. Jak ktoś ma kredyt to może już środku depresyjne kupować.

4

@Triv44 będziemy mieć teraz jeszcze większe rozdawnictwo do tego inflacja będzie ogromną stopy znowu pójdą w górę. Jak jeszcze taa ropa nie zacznie spadać nim już jest rekord ponad 110 dolcow to ja nie wiem co będzie na lato. Ale połowa wypłaty będzie szła na jeżdżenie. Wojna to wszystko dobije teraz konkretnie

2

Jest źle ROPA 112 za baryłkę... będą ceny

0

@John_Doe Panie przecież każdy to wie tylko że Putin wpadł w szambo bo myślał że nie będzie takiej obrony. Jaki pożytek z gruzu... zobaczymy jutro co będzie się w Rosji działo a na pewno będzie gorąco

1

@NaFazieHitman Na to wychodzi że Putin był pewnien że Ukraińcy oddadzą prawie bez walki miasta a tutaj taką obrona. Jutro w Rosji będzie zapaść pieniądza więc teraz czy Rosja przejmie Ukrainę czy nie są w dupie Gospodarczo i jeżeli szybko się nie dogadają z Europą będzie coraz większy kryzys u nich.

18

Kurde Moriba czerwona dostał jak mi go szkoda ;)

0

@D10SLEO no Panie trzba trzymać piłkę 2 rękami nie jedna. Polecam zobaczyć powtórkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?