0

@mekston ja wiem wiem ;) myślałem że coś w ostatnich dniach się zadziało. Jutro tak czy siak będzie super wyścig ;)

0

@mekston co się miało zacząć ?

0

@bartas97 już w ostatnim spotkaniu Gutkowski prawie załatwił wynik a dzisiaj obronił gola dla Rakowa. Oni mają 5 napastników w kadrze i każdy słaby...

0

@KacperVEB nie powinno być var się pomylił

0

Liczę że ten Wieteska będzie grał w reprezentacji pierwsze skrzydła

4

Raków gra Legia strzela.

1

@AdamaTraore napisaliśmy q tym samym momencie komentarz bo jak czytałem go nie było ;)

0

@Hubsao tak 3.3 za kg chyba netto sprzedajemy w hurcie 25 kg ale w poniedziałek będę wiedział dokładnie. A co najlepsze przyszedł 15 marca a produkcja 13 marca...

0

@IronSanHybrid a co się dziwisz na bimber wszystko. Ludzie nie wiedzą a najlepiej jechać do hurtowni zaopatrzniowej cukiernie i piekarnie mozna sobie nawet tonę na spokojnie kupić w workach po 25 kg

0

@Hubsao hehe a u nas podrożał ok 15 % na hurcie ;)

0

Wilki jak oddały wynik jakby im 2 zawodników ściągneli

0

@masq popiera inwazję na Ukrainę. Więc chyba nic takiego

0

@Emhyr ale przecież blisko może się tego zakręcić transfer 70 plus prowizję nawet do 100 mln i pensja jedna 30-50 i masz wynik wysoki.

0

@Recha_0684 Ty ja mam hurtownię z olejem słonecznikiem cukrem maka. Wszystko 25 kg ilości hurtowe więc jestem na bieżąco z cenami. Zobacz sobie jak w tydzień podrożały słonecznik ;) Maka w tydzień ok 70 gr up

1

@KapiFCB nie wierzę w takie coś ;) City ma problemy z drużynami grajacymi z kontry lecz Atletico ostatnio mało tworzy i kontry wychodzą mizernie. Ja tam stawiam na lanie że strony City ;) Atletico jest tak słabe że w każdym meczu ma problemy.

0

@taris no i bardzo dobrze może będzie w końcu walka kilku zespołów;)

1

Ale fajne losowanie ;) wręcz idealne ;)

0

@wuwunio92 tez mam canal plus i masz ligę Europy ? Musisz osobno wykupić, masz netflix W tym ? Zaraz Disney będzie z ciekawymi serialalmi. Tu 20 zł tam 15 i wychodzi kwota ;)

0

@Criss18Barca @Recha_0684 słonecznik leży na Ukrainie dlatego cena w hurcie skończyła z 5.5 na 9 zł ;)

0

@AmigoBlancos Real - Bayern Atletico- City Live-Chelsea

0

@Survier słaby jest dużo błędów robi ;) oglądam Totki

0

@ObiwanKenobi tak dobrze robią innym że nasza złotówka jest nisko a po takich zabiegach na pewno nie będzie lepiej. Ale co tam można sobie stopy procentowe podnosić a ludzie coraz mniej pieniędzy...

1

@PatrykBarca nie rozumiesz o co chodzi. Zaraz będzie tak że Hiszpańska weźmie eleven angielska Viva Polska canal formuła ktoś inny itd itd. W Polsce żeby wszystko mieć i oglądać trzba wydawać miesięcznie 250-400 zł. Więc to jest bardzo dużo pieniędzy chyba że zarabiasz tam ok 6 tysiakow to nawet nie poczujesz. W Polsce wiele osób zarabia najniższą krajową a też lubią sport czy seriale i na taki wydatek ciężko sobie pozwolić jeżeli ma się rodzinę czy różne koszty. Chyba że mieszkasz z mamą i mama płaci to nie ma tematu ;)

2

@Messibestplayerintheworld na 9 meczy 6 maja bardzo trudnych

7

@JoeBlack @pt9 to czemu nie otwierają giełdy jak rubel coraz lepiej sobie radzi ?

1

Ja liczę bardzo na Real Bayern/Live

0

@VegetaPolska gdzie to zobaczyć?

0

@mekston Arsnalu będzie musiał jeszcze 2 mecze przegrać żeby przewaga była 1 punktu dalej

0

Babol bramkarza Arsnalu i Liverpool prowadzi

1

@Mroziu źle się oglądać bez głosu i emocji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?