maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tyle sytuacji City że musiało coś wpaść
0
@norbi77 mówili że leci rakieta i pytali się jak ja ominąć no ale...
0
@Bykunn przecież my piszemy o playmaker i to jest rozgrywający. Drybler to co innego. Dryblerow masz na pęczki tylko nie każdy potrafić asystyowac czy strzelać gola patrz Adama najlepszy drybler w Pl a statystyki mizerne
0
@Bykunn No Ronaldinho pod playmakerem owszem ale statystykami Messi go zniszczył(Ja zacząłem kibicować Barcelonie dzięki magikowi Ronaldinho) a reszta to skrzydłowy bądź napastnicy. Poczytaj dokładnie Rola playmaker ;) ja tam nie widziałem żeby Ronaldo czy Henry byli rozgrywającymi ;)
6
@Bykunn playmaker to nie jest gość co zdobywa dużo asysty... chlopkie coś Coś się myli Twoja wszechwiedza. Nigdy nie widziałem żeby Ronaldo grał jako rozgrywający Może dlatego Messi ma już kilka tych nagród a Ronaldo nie ma. Płakać się chce jak się czyta takich znawców... To wymień który grać z strzelał dużo bramkę asystyowal kreowal rozgrywał ?
87
@masq Dlaczego Messi poza kibicami Barcelony nie jest powszechnie uznawany za GOATa? Tak chciałem się odnieść do tego. Wielu zawodników i trenerów również którzy grali z Ronaldo stawia na Messiego ;) taki śmieszek z Ciebie ;)
2
@masq trzba liczyć że Ronaldo dalej będzie tak strzelał i dawał wygrane Utd. Ta radość z gry i Pucharów to jest niesamowite.
0
@Peroso36 to zablysles Bayern 2 razy w środę ;)
0
@Kgorecki2500 tak był zamach bo... Nikt nie wie po co, ale mgła robotę zrobiła
0
@leomessi103 jak dobrze pójdzie to będą mieli problemy finansowe i tak będą bic się o top 3
0
Arsnalu jak sobie napastnika nie załatwi to będą walczyć tak o LE. Z lacazetem który bramek nie strzela ani wiele nie daje to jak gra w 10 czasem.
0
@DonMatteo901 tym bardziej że patrząc na ich grę są w formie.
0
@Emhyr może ten wynik da im awans w Lm albo mistrzostwo kraju
2
@Kgorecki2500 czyli jak ktoś zobaczy ciezarkowe na blachach rosyjskich albo białoruskich to spokojnie może opony przecinac ;)
3
@HighestInTheRoom żebyś mogł w nocy spać bo rano nie wstaniesz.
1
@Roobo dla mnie odległość minimalna do tego lekko się poslizgnal przed obrona. Dla mnie sędzia bez problemu się obroni. Zawsze mogli dac teraz w meczu Barlcony za zagranie ręką Arujo przecież mógł schować ręce
1
@DonMatteo901 a no nie tak że w przepisach za bliska odległość
0
@Essos ja się zawsze zastanawiałem ile on musiał zużyć szamponu i czadu na mycie kłaczków ;)
0
@Marcin199310 to Państwo gralo na stopach bez tego budowlanka by tak nie hulała oraz nie przynosiła takich zysków. Wtedy Państwo zarobiło i teraz zarobi jeszcze więcej. Prosta gra. Ja tam uważam że będzie załamanie budowlanki i ciekaw jestem jaki będzie kryzys o możliwość pracy. Inflacja szybko nie zejdzie bo wystarczy spojrzeć ile masz co chwilę dodatków. Bo inflacja 11 % w rzeczywistości jest 14-16 % też ciężko to wyliczyć.
0
@draxidox ludzie Ci co tutaj komentują to widać specjaliści. Po 4 literach nie dostaną tylko normalni ludzie ale wiele firm. Oczywiście każdy myśli że inflacja zwolni ale żeby na prawdę ja wyhamować potrzeba dużo większych wzorsto stop. A co wtedy się stanie? A no duża odnoga gospodarki stanie jak budownictwo Rolnicy wcale lepiej mieć nie będą oprócz cen na rynku ;) wszyscy którzy piszą tutaj że dobrze tym kredytobiorca to się zdziwią bo sami będą się musieli do tego dołożyć a jeżeli dorzuca jeszcze jakaś chora pomoc dla kredytobiorców to będę się śmiał z tych co nie brali kredytu ;)
0
@Isso89 taki potencjał a nie potrafią filmu nakręcić... jeden powstał i tragedia
4
@Bykunn może lepiej jak Ty mieszkać u rodziców albo dostać od rodziców. Nie każdego stać żeby kupić mieszkanie czy wybudować dom. A że nasze Państwo robi ludzi w jajo bo niższe stopy były po to żeby budowlanka szalała przy dobrych kredytach bo mieli ogromne wpływy czy co 3 firma rozwijająca się przy kredycie. Zamiast podnosić co jakiś czas to teraz muszą walnąć o ponad 100 % kredyty bo tak będzie. Jakby wzytsko było jak powinno to państwo by na tym nie zarobili bo sektor budownictwa by tak nie szalał. A teraz ludzie stracą a państwo znowu zarobi.
0
@busquets5 jakby nie trzba było to by gościa wynosił jeszcze na czerwo. On z twarzy już wygląda na niezbyt ogarnietego
2
Środek dzisiaj nie istnieje, nie przypominam sobie akcji gdzie było wymienione kilka podań, samotne akcje które szybko są odbierane.
0
@BombowiecKrawczyk jest gdzieś ale chyba nie będzie odbierać bo antenę trzba na astra czy jakoś takie przekrecac ale nie jestem pewnien na 100%
1
@masq fajnie jakby zagrali taką samą ilość meczy ;) możesz sobie przeliczyć na cała karierę to Messi odleciał Ronaldo g/m ;)
0
@Medium rolnicy firmy budowlane którzy nie muszą się kredytowac ponieważ muszą inwestować teraz będą płacić dużo dużo więcej a nie każda firma przynosi ogromne zyski. Więc jak Ci nie szkoda takich ludz to widać jesteś zerem, będziesz miał zapaść teraz budowlana przy coraz wyższych kredytach i materialach firmy zatrudniające wiele ludzi większe kredyty. Nic nie stanieje a będzie tylko drożej ;) beton ogólnie ciężko jest rozumiejący.
0
@Faun ja wiem jakie są wzrosty bo siedzę w hurtowej spożywce i do lipca/sierpnia cukier olej maka słonecznik będzie cały czas drozec i nie wiadomo czy ceny spadną. Olej zaraz znowu w górę i cukier już za tira trzba 3.75 za kg zapłacić... A gdzie tam do końca
0
@Faun dokładnie w Niemczech wszystko ładniej się rozwija bo kredyt Cię nie pożera. Tylko daje szansę na rozwój bez dużych strat. A teraz u nas pewne gałęzie g9spodarki przy tych stopach spadną a moim zdaniem inflacja się nie zatrzyma przynajmniej w spozywka będzie szła q górę
0
@Faun tylko czemu te stopy procentowe były tak niskie cały czas? A no bo bez tego branża budowlana by nie rozwijała się tak mocno. Teraz dość że kredytobiorcy dostaną po dupie bo płacić 1400 a w kilka miesięcy zamienia się to q 3000 tysiaki to proszę Cię ale chyba ktoś sobie leci w bambuko. Teraz sprawa budowlanki którą stanie i to bardzo przy tak wysokich kredytach i materialach. Możesz zadzwonić sobie do budowlańców 2 czy 3 i już im się terminy luzuja i to dużo terminów.