maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@seba1324 boszka lub nożyce do metalu i tniemy
1
@Danny Gaucho @Onie Ja tam wolę statystykę. W zeszłym roku proszę sobie zobaczyć ile więcej goli strzelili bez super strzelca ;) będzie przepaść ;) ktoś tam chyba strzelał. Punkty się same w zeszłym roku zbieraly.
0
@Danny Gaucho ale dziwne że w pucharach kiedy było trzba byl zablokowany. Ja się nauczyłem tego że drużynę trzba budować o graczy młodszych bo później przejście jest ciężko po odejściu ogniwa na które jest przezucona drużyna.
5
@Herato to jak to się stało że w gorszym składzie UTD w zeszłym sezonie było 2 lidze i miał więcej strzelonych goli ?
2
@Kapitan hawk ja tam się cieszę takim obrotem. Może zostać nawet królem strzelców jak UTD będzie grać taką kaszankę.
1
@Medium trzba liczyć że przez jakiś czas Bedzie Go boleć tylek dość konkretnie
0
@FCB24 ja bym go odeslal zaraz realu. Może też być teraz Utd
0
@Aqualitek @AdamaTraore czyli u nas jeszcze gorzej w rozliczeniu całościowym ;)
0
@DonMatteo901 warto gość jest dobry ;) W meczu z Barcelona to ja go widziałem cały czas na spalonym ;) oni będą próbować 9 totkow ściągnąć.
0
@DaPidejpi Klopp nie przyjdzie do Barcelony kiedyś nawet mówił że nie lubi takiego futbolu. Dla mnie będzie trenerem Realu po live
0
@A4ron czyli Milan może sobie pozwolic na remis
0
Pytanie do znawców ligi włoskiej. Przy równej ilości punktów Milan Inter kto pierwszy?
0
Milan 4 mecze od mistrzostwa
0
@ObiektywnyKibic121 tutaj nawet nie jest murarka do końca tylko Live zaraz do odbioru dokładnie agresywnego i ciężko rozegrać piłkę. W 2 połowie powinno być więcej miejsca dla villa.
0
@Emhyr @arasz1819 ostatni sezon w Barcelonie chyba że przestanie być pizd* pójdzie na wypożyczenie i coś się rozwinie. Ja bym z nim kontraktu nie przedłużył
0
@gryfiT. Jeszcze trzba kogoś kupić za podobne pieniądze a to już graniczy przy tych cenach z cudem. Oczywiście jakiegoś ogorka typu Gomez można łatwo kupić
0
@Batys z Chelsea te grali w Lm z PSG do babola praktycznie nic nie grali.
2
@Batys no Barclona też grali w domu ;) I z Cheslea ostatnio też ;)
0
@Jacu327 ja tam wolałbym typować dzisiejszy wynik niż ten za tydzień.
2
@tbas te ameby nie rozumieją że stopy też ich potyczka tzn podwyzek no to wpływa na wszystko od małego do firm
0
@Roonie10 @RobiS @Dari0G polecam się zapoznać z skutkami wprowadzenia zakazu handlu i podatku cukrowe na zarobek ogólny. Nasze państwo stać na wszystko. Może dlatego inflację przed pandemia miała już ponad 6 % ;) gonimy Europę w cenach największej potrzeby a nie zarobku.
0
@RobiS @Dari0G @Roonie10 dla mnie wystarczy że są straty w mały formach gdzie ogromne firmy przy tym zarabiają. Ja jestem w handlu i znam to na wylot. Państwo na tym traci i średni oraz małe firmy. Dobrze że w naszym kraju jest coraz lepiej i mamy kasę na wzytsko. Zaraz będziesz miał tak wysokie koszty wszystkiego że średnia wypłata będzie starczac naprawa na nie wiele. Kolejna sprawa jeden sektor jest poszkodowany inne dalej pracują więc można sobie wybierać pani na stacji pracuje chociaż również prowadzi handel. A że stacje są państwowe to wiadomo kto zarabia. Ogólnie szkoda tłumaczyć ludzia którzy są odporni na wiedzę i liczby. Tak czy siak handel w niedzielę wróci bo kryzys i coraz większe koszty zmuszą rząd to.odwrocenia. Ja jestem miesięcznie stratny 2-5 tyś na zamkniętym sklepie(nie ma szans na przeniesienie zysku w inny dzien) i wytłumacz mi jednego dlaczego płacę koszta i są one również naliczane na niedzielę lecz nie mogę w nie pracować? To tak jakbyś nie jeździł do pracy w weekend ale musisz wydać na paliwo i jedzenie w twoim przypadku bez żadnego zarobku. Rusz głową trochę
0
@MaciekkDT no i jak był spalony? ;)
0
@MaciekkDT czyli musial dac ciala w kilku sytuacjach. A rozpoczęcie wznowienia gry było przy faulu zawodnik Barcelony nie z miejsca spalonego ;) polecam zobaczyć
0
@MaciekkDT bo muszą pokazać linię albo sytuację. Jesacze wyskakuje taki pasek przy Var. Takie wymagania w tv. To samo żółta kartka itp
0
@BART97 przecież sędzia nie dostał informacji od Var
0
@tbas zawsze jak jest Var w Hiszpanii muszą pokazać linię bądź sytuację tak samo jak z żółta kartka. Tutaj nie było komunikatu Var. Skąd sędzia wiedział nie wiem to Hiszpania. Zrobią analizę jutro ktoś pewnie wrzuci
3
@BeziteX @tbas ciężko ocenić czy był spalony niżej i wyżej jest 2 obrońców na styku. Var nie rysowal żadnej lini bo była by pokazana.
4
@kkbarca polecam obejrzeć grę Kessiego bo nie wiem co by tutaj wniósł... do czego by się przydał w tym meczu według Twojej wypowiedzi?
0
I co dolicza 10 minut? Czy jakieś 3