maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartulek98 jak już ktoś wcześniej pisal analizę. Rudiger przed przyjściem Tuchel grał słabo dopiero na przejście na 3 obrońców odmieniło Niemca. Ogólnie uważam że Real zbyt dużej konkurencji nie miał przy jego zatrudnieniu.
0
@cris2706 tak mówi Ci szef w pracy po 8-12 godzinach roboty za 3000 tysiące na rękę ;)
3
@AdamaTraore headshot Perfect
0
@Comentateiro trzba napisać że lepiej się gra z lepszymi zespołami niż z tymi z dołu tabeli. Dla mnie to jest duży plus ;)
1
@Vaven znajdź i napisz oficjalnie że tak jest w kontrakcie to uwierzę ;)
0
To jest nie możliwe zeby mieć tyle sytuacji i 2 gola nie strzelić
0
@Hosh ja widziałem na własne oczy w Warszawie przed i po meczu. Patologia. Jak jechali w autobusach to szyby chcieli porozwalac jak widzieli kibiców Rakowa
0
@Freudysta jeszcze koniec meczy...
0
Teraz to City może nawet przegrać a będzie pierwsze w tabeli.
2
@Mr8lack lepiej było się obrazić i przegrać puchar ;) jaki poziom kibiców taką liga. Jak szliśmy przez Warszawę to kibice Lecha chcieli nas pozabijac z autobusu, patola taką jechała że hoho. Później robili sobie grile pod stadionem aż glodnialem ale oni chyba szykowali je na atak na policję bo latały jak talerze.
8
@sokot umieralności na bardzo niskim poziomie a są dalej tacy którzy dalej wierzą w Covida. Wystarczy spojrzeć w statystyki Realne nie te zawyżone z innymi chorobami i wychodzi jak jest. Część i tak dalej wierzy w siłę tego wirusa. To co da się ludzią wpoić do głowy, dziwnym trafem nie ma teraz dodatków dla lekarzy i jaka się cisza zrobiła.
0
Był tam wczoraj rykoszet przy golu Fatiego? Ciężko ocenić
2
@FCB24 gdyby City udało się przed sezonem kupić tego Kane to było by dużo mocniejsi. Brakuje im dokładnie takiego zawodnika
1
No i się zaczęło Biali już prowadzą z Liverpoolem
0
@Vincent__Vega ja inaczej to zrozumiałem. Zapewne coś bardziej głębiej niż to co dzieje się przy stole ;) wiele ludzi chyba zrozumie
0
@barcowy1899 a szkoda bo człowiek liczył że 3 zespoły będą walczyć o 1 miejscem
0
@Pogba zobacz sobie jak się wcześniej rozkładaly gole ba zawodników. Ferndandes miał super wejść do Utd początek niezły później przejście Ronaldo, obniżył strasznie loty. Takie suche statystyki.
0
No Magik nie gra a tutaj 3 bramki tracą. Zaraz wyjdzie że więcej tracą bez niego niż z nim ;)
0
@Vincent__Vega a on gdzieś napisał że nie pije ? Chyba kolega nie zrozumiał Kopyta ;)
0
Komuś tan kupon Chelsea zamykają, ile kasiurki?
1
@Deviler akurat kompromitacja piszesz. Akurat w tym sezonie Ajax miał bardzo dobry skład jeden z najlepszych w ostatnich latach. Wystarczy zobaczyć kto tam wtedy grał...
1
@tbas pewnie stopy procentowe to przez sankcje ;) inflacja jest przez wojnę !!!! Parodia co czytam
1
@ranger3120 w Turcji koszt życia wygląda inaczej więc ciężko będzie porównać naszą inflację z ich ;)
2
@Kamilos84 przecież gra...
0
@qchulainn wiem o czym piszesz ale dalej nie rozumiem co dała jego zmiana ? Nic. To samo jak torres marnuje sytuację to dobrze że ma do nich dochodzi ale chyba chodzi o strzelanie ;) pamiętaj gole się liczą nie sytuację a Wlosiarz póki co jest parodia piłkarza nawet 2 akcje które zrobił tego nie zmienia(oglądam wszystkie mecze City tak jak Barclony)
0
@qchulainn no dal dobra zmianę którą co dała? Bo dalej nie wiem. Grealish cały czas gra tragicznie a Debruyne czasem zagra słabiej. Czyli stadard w wynkonaniiu wlosiarza. Więc muszę sobie zapamiętać ze jak ktoś da dobra zmianę z której nic nie wynika jak zwykle to muszę go zacząć chwalić bo 100 mln robi postępy i może kiedyś zacznie robić statystyki.
0
@qchulainn to jakie tam ma statystyki ogólne goli i asyst ? Chociaż w tym meczu? Bo taki taki Rodrygo w porównaniu do niego ostatnio 2 mecze 4 gole ;) ważne że spoko zagrał ;)
0
@Piorun jak dla mnie to głównym gościem który utrzymuje ich cały czas nawet przy słabej grze jest bramkarz. Dzisiaj to 3 niesamowite interwencję daly bardzo dużom
5
Ciekawe co myśli sobie Ronaldo, odszedł z klubu i Real w tym czasie 2 mistrzostwa do tego mogą dołożyc LM. On na dnie klubowym reszta jego starej paczki triumfuje.
2
@norbi77 2 wylewy Cancelo złamał ponad metr linię do tego bramkarz czekał na piłkę