maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JohnA a w zeszłym sezonie gorszym składem 2 miejsce w lidze i finał LE ;) A w tym roku może cudem do LM się dostaną ;) z takim wynikami może grać tam do końca kariery ;)
0
@tribo stracili ligę angielska i jeszcze podwyżkę chcą...
0
@Bykunn chodzi o to czy nie powinien wyjść lepiej do tej wrzutki bo była bardzo głęboko grana...
0
@godlike stara się bo chciałby jechać na MS
0
@masq będziesz jeszcze tak płakał o tego Ronaldo i Messiego z 3 lata gorzej jak do końca życia... ludzie mają problemy
0
@MarioVeB! Małego dziecka przed komunią tez bo tutaj zaczyna się początek zabawy.
0
@Janas11224 a widzisz ja zawsze mailem te same grzechy ;) teraz na spowiedzi albo młode osoby które muszą albo stare babcie ;) jeżeli wejdziesz głębiej to księża wymyślili spowiedź ciekawe dlaczego ? ;)
0
@masq czytać umiesz ? Suarez nie strzelił gola ba wyjeździe od kilku lat... wejdz sobie ba youtube i zobacz sobie jakie ciasteczka Messi potrafił rozdawać a chłopaki tego nie potrafili wykorzystać. Ja Messiego uwielbiam właśnie za kreatywność i asysty oraz wszechstronność. Ja lubię tak zwana magię a Ty widzę nasz ból 4 liter bo to trzeba mieć wrodzone jak w przypadku Inesty Pedriego.
1
@Deviler w siatkówkę to nic wielkiego :)
0
@masq ????? Ja piszę o artystach od Messiego że reszta partnerów mało goli strzelała w Lm a Ty wrzucisz Xaviego i Inieste to jest jakiś wyższy poziom dyskusji ? DI MAria czy Ozil to masz rację pachołki byli ;)
0
@Image i nagle robisz zestawienie całej kariery i Messi gwalcy wszystkich ;)
0
@JohnnyBarca proponuję zobaczyć ich mecze wiecznie jest doliczone dużo minut.
0
Jak to jest że w meczach Atletico wiecznie 10 minut doliczone?
0
@masq nic nie rozumiem z tego Xaviego i Iniesty... Gdzie napisałem o jakimś umiejszaniu. Za dużo telefonu i w głowie się przestawia...
12
@masq co do asyst możesz sobie porównać gole strzelone prze Real i Barcelone. Suarez przez 5 czy 6 lat gola na wyjeździe nie trafił więc jak tu zdobyć asyste jak marnują na potęgę. Ty jesteś tak cofniety że Ciężko Ci literki dodać ;) chłopak się spina o Ronaldo jakby to było jego cale Zycie. Chciałbym zobaczyć Twój pokój ;)
0
@endriuuu2 chyba glapinski który gada co mu się podoba. Albo Ci którzy mówią żeby kupować co rok dużo wegla bo zima będzie sroga. Wystarczy samemu dodać 2+2 i wyjdzie akurat w tym przypadku jest bardzo łatwe. Ekonomista lekarz itd którzy się wypowiadają w tv są opłaceni więc co maja powiedzieć powiedzą.
0
@Chaoss czemu zadajesz mi pytanie jak sam je w pierwszym poście o tym napisałeś... Ja tam nigdy żadnego zawodnika Realu nie chwalilem tym bardziej takiego który na Camp Nou nie raz robił gęsty wobec kibiców.
0
@endriuuu2 czemu miała spaść jak była cały czas wzrostowa przy stałym dodruku plus coraz większych kosztach oraz nie inwestowania żeby je zmniejszyć oraz ciągłych karach i podwyżkach UE. Gdzie Ty chciałeś żeby inflacja spadła??
0
@Chaoss kurczę dziwne legendą Barcelony i największy rywal Barcelony. Chaoss może nie jesteś za bystry ale chyba powinieneś to rozumieć...
3
@endriuuu2 przecież inflacja bez wojny i pandemi cały czas rosła przez coraz większy dodruk pieniądza pandemia i wojna ja podwoiły. Wystarczy spojrzeć na wykresy
1
@Traba727 Utd też ile inwestuje i od lat są na dnie.
0
@TheNekro94 jeżeli oceniasz Guardiola to masz czarno na bialym że w ważnych meczach daje 4litery. Liga u niego to inna bajka ale LM zawsze źle decyzje. Tylko 6 czy 7 lat takich decyzji dokładnie nie wiem. Pisze o 2 meczach czy pojedynczych.
0
@FafitFCB jak Ronaldo będzie tak strzelał te bramki a drużyn będą wyglądać jak Juventus czy UTD to może zostać nawet królem strzelców bez sukcesów klubowych dla mnie to bardzo dobre ;)
0
@ElTomas dlatego z Guardioli się śmieją,jak coś nie idzie ma zawodników do zmiany to gra nimi jakby chciał coś udowodnić a robie s siebie głupka. Nie pierwsza sytuacja z tak dziwnymi decyzjami
1
Arsnal coraz lepsza forma. 3 mecze 3 porażki i to nie z wyższa półką.
0
@Rust_Cohle Liverpool straci punkty z Utd. Śmiesznie to jest ale tak będzie;)
12
Jakie zalety ma Grealish ? Oprócz łydek. Na boisku presingu nie stosuje, piłki nie rozgrywa dodatkowo ustawić się nie potrafi. Obejrzałem kilkanaście jego meczy już i w żadnym nie zagrał na miarę Topu.
0
Co zrobił bramkarz City mistrzostwo
1
@4drian0 wystarczy mieć konto na filmweb i sobie zaznaczać oceny. Ja około 140 seriali
3
@talizmo tzn jak sobie lepiej radzi ? Nabija sobie statystyki ? PSG pierwsze w lidze UTD poza pucharami...