maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faun tylko czemu te stopy procentowe były tak niskie cały czas? A no bo bez tego branża budowlana by nie rozwijała się tak mocno. Teraz dość że kredytobiorcy dostaną po dupie bo płacić 1400 a w kilka miesięcy zamienia się to q 3000 tysiaki to proszę Cię ale chyba ktoś sobie leci w bambuko. Teraz sprawa budowlanki którą stanie i to bardzo przy tak wysokich kredytach i materialach. Możesz zadzwonić sobie do budowlańców 2 czy 3 i już im się terminy luzuja i to dużo terminów.
0
@bartas97 masz w canal na 40 mecz.
0
@Firestone no ale człowieku przez rzucili wszystko na kane i się nie udało kupić... co Ty piszesz jaka kadra trzba zrobić 11
0
Woz z węglem Gundogan zszedł i zaraz szybsze rozegranie
0
@Foton no ale piszesz że taktyk jakich mało więc czekam na odpowiedź kogo byś wrzucił przy tej kadrze? Już piszę Jesus by się tam od chłopaków odbijal ,)
0
@Crakitic zobacz na mecz oni tam stoją w obronie w 5 i bardzo głęboko jeden przy drugim. Przecież wystarczy spojrzeć cała 11 prawie na 20 metrach
0
@Firestone to kogo byś wrzucił na napastnika ? Przecież Jesus jak gra to z prawej strony. Jego wzrost przy 4 zawodnikach Atletico było by śmiesznie...
0
@P33ck no benifica to w gazie jest w weekend od jakieś Bolków dostali 3 bramki
1
@Foton a jaka 9 ma wstawić ? Aż jestem ciekawe co ekspert napisze
3
@Hubsao dron z Arabem śmiesznie musi wyglądać ;)
0
Arsnalu z takim napastnikiem jak Lacazet który nie strzela jest i tak wysoko 23 mecze i strzelił tylko w 2 meczach gole.
0
@BorzyKrzys przynajmniej do kataru zdarzy się wyleczyć
1
@BulaKG no zauważyliśmy. Jakby miła niezła to by w extra nie grał;)
0
@Homeopata8989 oglądałem Napoli i Inter obie drużyny zagrały bardzo słabo ale wygrały swoje mecze chociaż Inter grał padake większą
0
@DonMatteo901 tam był jeden karny czy karny nie strzelony i zaraz 2 karny za faul ? Bo się pogubiłem
0
@hardmind chyba cos Ci się pomyliło. Przecież płaci się za medialnosc. Powiedz mi jakbyś wyrównał zarobki to każdy klub w którym grają kobitki by szybko bankrutowaly... jakbyś chciał zarabiać na tym pieniądze jak sport kobiet jest słabo popularny kibice koszulki prawa telewizyjne...
0
@hardmind chciałbym zobaczyć chłopaków jak w innej firmie dostaną większe pieniądze ale zostają w tej poprzedniej ;) lecieli by że ślina do kolan
0
@FCB24 ja wolę z lektorem. Ale najlepiej to sobie zobaczyć jeden.odcienk tak i tak, samemu ocenić
1
@FCB24 netflix tam jest za grosze
0
@DonMajkeL wiem o co biega. Przecież odpisałem co ma Japonia do Argentyny, nawet jak do tego nawiązać to chyba nie ten sport... @Bocheno1 no na prawdę inny sport inni kibice i to porównanie...
0
@BARCA1899Messi próbują wepchnąć UTD do LM lepsza kasa
1
Ja pierd jak nie będzie czerwa dla Utd to dziękuję. Ale jaja mnie zabolało od patrzenia
0
@Bocheno1 to Osaka jest z Argentyny ? Rozumowanie 5 latka ?
0
@MesQueUnClub96 to.dobrze że grał z kontuzja bo przecież w środę nie ma ważniejszego meczu. Ronaldo jak gra słabo też zawsze piszą o kontuzji
0
@bartas97 no widziałem jak to ściągneli to dopiero strzelanie się zaczęło;)
1
@Bykunn w tym meczu to możliwe patrząc na przebieg
0
@Encore gdzie najlepszy piłkarz świata ?
0
@Deviler ktoś napisał prawdę i się chłopczyka zgrzala
0
@Deviler to ile Bayern strzelił jak zszedł?
0
Lewandowski zszedł i gole się posypały