0

@Mat159 masz firmę że taki znawcą jesteś? Mi się to w żadnej firmie nie opłaca a czemu nie będę tłumaczył bo za dużo pisania chyba że zadzwonisz do księgowej.

0

@Survier jak pozbyć się zawodnika może nie z topu ale mającego przeblyski na solera lub kessi przy wypadnieciu z gry Pedriego to będzie bieda w pomocy. Oczywiście nie da się zbudować od razu kadry ale dla mnie jeden i drugi w zastępstwie za Jonga są słabi w stosunku do niego z gry. Busqets ostatni sezon zagra na jakimś poziomie chociaż już tak odstaje motorycznie że kolejny sezon będzie ciężko. Dla mnie Jong mógłby próbowany na jego pozycji. Kolejny jest to Rodri na ktorego nie ma szans.

1

@Survier jak ktoś widzi w nico duży potencjał to chyba powinien jego mecze oglądać lepiej. To jest taki zamiennik na końcówki. Kurczę Barclona potrzebuje topu nie średniakow !!!

0

@Mat159 tak łatwo to wszystko zrobić tylko czemu ludzie tego nie robią... kurczę no czemu ?

0

@Mat159 to teraz wylicz cwaniaku ile będzie miał przedsiębiorca emerytury a ile pracownik? Są tysiące małych firm które nie robią ogromnych obrotów i każda podwyżka daje po 4 literach, ale chłopek coś chce napisać chociaż nic sam w życiu jak widać nie osiągnął bo nie zna dokładnie jak to wygląda ;)

2

@lucca87 każdy kupuje solera po statystykach bo z gry to średniak jak Gomes

0

@Salchent wielu użytkowników to jakieś dzieci które nie patrzą w przyszłość tylko teraz i już. Popodpisuja średniakow i będziemy się bujać z placami i słabymi graczami...

0

@Kurkmen i to jest najlepsze chcą sprzedać gościa który może nie gra rewelacyjnie ale ma przeblyski. Trzba kimś zastąpić przyjdzie Kessi i soler którzy są przeciętni i to mocno(widzę w meczach) i później znowu zostaniemy z kontraktami i samymi sredniakami oraz takimi piłkarzami jak Umtiti cz Roberto ;) będzie 2 koksow w środku pedri i gavi a reszta to takie drewna będą.

0

@Survier ja to w Barcelonie liczę na kreatywnego pomocnika nie 2 gomesa z Valenci. A później zdzwiwko że pomoc nie daje bramek bo wzieli gościa co z karnych strzela oraz proste podania wykonuje. @jeyx77x Jak Ty uważasz że maja podobny poziom to chyba zlenmecze oglądasz bo jong potrafi zagrać słaby mecz ale potrafi zagrać genialny gdzie soler gra porostu średnio, to samo Kessi wygląda blado z samej gry nawet z destrukcji

0

@Pablit dlatego piszę że jest tak dobry jak oferty za niego i ilość klubów walczących o niego ;)

0

@tbas no właśnie żaden ;) zazwyczaj jak ktoś się wyróżnia to jest na Ciebie popyt, a tutaj cisza porostu trzba zastąpić zawodnika kimś nie z topu bo ciężko kupić

0

@Pablit gdyby gość był dobry to Valencia mogła by przebierać w ofertach a Tak to przyjdzie pewnie gość pokroju Gomesa

2

@Kgorecki2500 już pisali że soler o którego bija się kluby jak szalone

1

@JohnnyBarca ja nie uważam że jest jakimś bogiem ale trzba teraz kogoś kupić za niego. Proszę mi nie wyskakiwac z kessie bo oglądałem mecze i strasznie wyglada.

2

@PatrychoO Puiq zostanie jeszcze. Tak to może wyglądać jeżeli pedri gavi kontuzje złapia

0

@barcelonaLM no Kessie oglądałem i wyglądał tragicznie ;) zobaczymy co będzie bo ostatni pomocnik z Valenci był tragiczny, tyle lat gra w Valencia i jakoś zainteresowania nim nie było. Torre inny profil zawodnika...

1

@fart w tym momencie mogą sobie pozwolić na przegraną oczywiście jeżeli Liverpool nie właduje komuś 5 goli

0

Wychodzi na to że Puiq zostanie bo w przypadku jakiejś kontuzji nie będzie miał kto grać. Wyjmiesz Pedriego i Gaviego to środek będzie wyglądał tragicznie...

0

Ja to bym już dawno sprzedał tego sterlinga póki coś wart bo ja nie mógłbym patrzeć jakie on setki marnuje.

0

Taki mocny Inter a nic może może wygrać ;)

1

@NaFazieHitman to co ludzie kasiurki trochę stracą

3

Trener Leeds wygląda jakby miał się rozplakać. Walczą o utrzymanie a gość taki faul robi.

2

@bartas97 jeszcze biała trochę polać i będzie ładnie i adekwatnie wyglądać

0

@GeneralXavi tak tylko że u nas ile pieniędzy jest na socjal rozdawanych i w nic nie inwestowanych. Ja już widzę jak będzie u nas spadać gdzie już myślą jak podnieść wypłaty 2 razy w roku. Teraz kredytobiorcy i jak oni chcą to zatrzymać jak samo dorzucaja do pieca ?

1

Grać w 10 i wygrywać to trzba docenić ;)

0

I zaraz wyskocza obroncy Ferrana. Nie podają mu, skuteczność wróci itd. On jest słaby że dzisiaj do miał to popsuł

0

Liverpool szykuje się na Real hehe

0

@AlexDark00 Ja tam nie wierzę w takie zapis więc chyba pasowało by dodać jakieś oficjalke że jest. Po co mam ja wychodzić z inicjatywą jak komuś innemu to zarzucilem... non stop czytam że taki zapis jest a nic oficjalnego nie widziałem więc

0

@zmiter912576 najlepiej to kasiurke. A jeżeli już coś kupić to coś co jej się przyda w codziennym użytku. Coś przemyslanego żeby nie rzucić w kąt i będzie leżeć.

0

@bartulek98 jak już ktoś wcześniej pisal analizę. Rudiger przed przyjściem Tuchel grał słabo dopiero na przejście na 3 obrońców odmieniło Niemca. Ogólnie uważam że Real zbyt dużej konkurencji nie miał przy jego zatrudnieniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?